Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
20. aug 2009

no ak uz tu nie ste, tak idem do sprchy a do postielky, lebo dnes som poriadne cely den ani nesedela, tecie zo mna jak z krhly, taka som spotena 🙄 od pol osmej som zehlila, este robila spizy na zajtra, no dnes mam fakt dost 😝 , tak paa 😉

ak zajtra budem stihat, tak este nakuknem, ale ak sa neukazem, tak poobede odchadzame na tyzden zase do Jakubova, tak oslavove fotky o tyzden v nedelu, cmuky vsetkym 😉

lia
autor
20. aug 2009

halooo a aka bola tortura??

lia
autor
20. aug 2009

pipi,ty si duracell 🙄

pipka
20. aug 2009

mnamkovaaaaa 😉

piskotove cesto, vanilkovo-jahodovy krem, jahody a potahovana marcipanom....no LIENKA kraaasna 😎

pipka
20. aug 2009

nie som lius...meliem z posledneho 😝 🙄

lia
autor
20. aug 2009

jajj a nerobila si tu svoju??

tak budeme tam objednavat 😉 v januari mi to pripomen 😀

lia
autor
20. aug 2009

aaale siii,sak kolko ty vladzes 😅

pipka
20. aug 2009

chrbat ma tak boli, ze neviem cia som 😒 a masazku mi vilko slubil...ale uz spi, tak sa asi mam namasirovat sama 😅 ☹
a este jeden taky ulietany den ma caka 🤐 vydychnem si az v nedelu rano, ked si dedo prevezme fifinku a ja si pospim 😀

lia
autor
20. aug 2009

tak chod sa dat do poriadku a oddychni si.
idem uz aj ja sa vykrochnit 😝

pipka
20. aug 2009

lius, na druhej oslave bude moja, teraz sme mali lienku objednanu, lebo som si netrufala hned na prvy sup taky tvar urobit 😅 😀 a vilko uz si u mna objednal na 40-tku, tak budem zase carovat... 😎

pipka
20. aug 2009

oki, tak paa a dobru nocku 😵

lia
autor
20. aug 2009

no mas co robit,mozno si aj zivnost na pecenie dort spravis 😀

pipka
20. aug 2009

no nehrozi 😀 😀 😀

jul
22. aug 2009

caute babule 🙂

zachrana z 3 strany 😅 😖

pipi,kedy budu fotecky?

lia
autor
22. aug 2009

helou 🙂
co robis juliššš??

jul
22. aug 2009

chystam sa na oslavu
akurat sa machlim,vlasy este idem robit a zehlit veci co si obliekame

lia
autor
22. aug 2009

zase na oslavu??sak vy furt oslavujete 😀
my sme sa akurat naobedovali 🙂

jul
23. aug 2009

heej liuššš,boli sme na 60-tke 😅

a bolo celkom fajnovo 🙂

jul
23. aug 2009

pipka sa isla liecit od zavislacenia do Jakubova? 😀

lia
autor
23. aug 2009

ano,opat 😀 ale moc jej to nepomaha,lebo ked pride,hned sa nam prihlasi 😀 pipi v dobrom 😉
kde,v pk??
juliššš,ty mas bratranca??

jul
23. aug 2009

hej v pk 😉
liušššš ja mam jedneho takeho bratranca z druheho kolena 😅 ,inac mam same sesterky,vtedy sa nikomu nezadaril chalan 😅 😅 😅

lia
autor
25. aug 2009

halo,halooo,kde ste vsetky??zachrany z 3.strany 🙄

misovicovap
25. aug 2009

ahoj liuš kuken na môj ovu test myslíš že ovu už bola alebo len ide byť. včera ma brutálne bolelo podbruško a aj vaječníky. ale 17DC je v nedelu a vtedy by som mala robiť aj ovu test podla návodu ak mám 34 dnový cyklus

lia
autor
25. aug 2009

fuha,ja sa v tychto ciarkach na ovu testoch nevyznam,ved skusajte tychto par dni a uvidis aky bude vysledok 🙂

misovicovap
25. aug 2009

aj dnes som si odcvičila a pekne to cítim na krížoch a podbrušku som zvedavá či to pôjde. a ty si brala ten jačmen a chlorelu ako dlho?

lia
autor
25. aug 2009

iba chlorellu,iba mesiac 😅 potom som uz otehu 😅

misovicovap
25. aug 2009

fíha tak to bola rýchlosť no som zvedavá ako to bude so mnou 🙂 už by sme to veľmi chceli.no nič len veriť asi a snažiť sa urobiť maximum. a teraz berieš niečo?

lia
autor
25. aug 2009

co myslis??
ja som este nechcela otehu,resp.som si myslela,ze do roka sa nam to podari,tak som to nechala plavat.asi fakt zalezi od psychiky.

misovicovap
25. aug 2009

aké vitamíny papáš som myslela.asi hej tak drž palce.

lia
autor
25. aug 2009

drziiiimmmmm 😵 😵 😵
femibion a magnezium a este mi asi nieco daju,lebo som nahodou u bvodnej zistila,ze mam malo zeleza