Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
17. sep 2009

no ak to chyti aj nas...tak koniec sveta 😒 ja ked zacnem kaslat, tak umriem 😝 ☹ ja nekaslem normalne, ja mam hned take zachvaty, ze si idem vykaslat vnutornosti 🙄 ☹ 😅

pipka
17. sep 2009

...ale sa nam to v tej ordinacii pekne zamotava 😅 😀 😀

jul
17. sep 2009

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

a vy este nie ste chore?

pipka
17. sep 2009

cuduj sa svete, zatial sa drzime...tak uvidime ako bude buduci tyzden 😅

idem dokukat zufale manzelky a padam haji 😵

lia
autor
18. sep 2009

dobre ranko,

tak skocim do rakuska.myslela som si,ze tento nas prasok je na prd,tak ako vsetky 😒 .a mate zvlast baby karty??lebo ja mam iba normalnu bipa kartu.

lia
autor
18. sep 2009

ja mam hrdlo strasne,hlieny strasne,nemozem ani preglgat,dopujem sa od vcera,ale radsej skocim k lekarke.
preco mam furt nieco??ja musim mat teraz uuuuplne oslabeny organizmus 😒 .nemoze to dostat aj mala?? ☹ to ma najviac trapi ☹
a kde mam kupit pampersky??kde sa oplatia tie najmensie-??

mixka
18. sep 2009

ja mam iba normalnu bipa kartu 🙂

pipka
18. sep 2009

ja pampersky nepouzivam, len ak boli v akcii, ale do porodky som si brala tie najmensie huggiesky, na ne som mala vtedy taky zlavovy kupon 😉

neboj lius, mala to nechyti, ale ty chod radsej k dokine, neliec sa sama podla moznosti. Sice ti aj tak da akurat nejake vitaminy mozno...ale istota je istota 😉

pipka
18. sep 2009

mixi, tu bipa kartu si si kde vybavovala? 😕 ja ked som bola minule, tak som si ju pozicala, ale chcela by som vlastnu.

mixka
18. sep 2009

v bipe pipi 😀 normalne im povies, ze chces kartu a na pockanie ti ju vystavia 😉

pipka
18. sep 2009

lebo kamoska mi hovorila, ze jej dosla domov postou

pipka
18. sep 2009

tak len ze ci nemam niekam napisat... ale ked chcem vystavit kartu, tak musim v ten den platit bez karty, ze?

mixka
18. sep 2009

to neviem pipi, ja si uz nepamatam, ako som vtedy platila 😕 ale normalne mi ju na pockanie spravila a hned som ju aj pri tom nakupe pouzila 🙂

lia
autor
18. sep 2009

akurat som sa vratila od doktorky,je mi hrozne,ale dufam,ze sa mi to este nezhorsi 😒 ,aby mi dali antibiotika.dostala som bioparox a calciovy sirup.
pipi ,hned ako prides do bipy,vypytaj si to,vypln a odovzdaj,ona ti zatial odtrhne tu papierovu a tu budes zatial pouzivat.uz si ani ja nepamatam,ale myslim,ze uz ju mozes hned pouzivat.ale radsej si pozicaj a vyskusaj.
zevraj iba pampers ma tie novorodenecke,ci nie ked pises ,ze si mala huggies??

pipka
18. sep 2009

ja som mala huggies newborn, urcite lius, len vacsinou ich nemaju, ja som vtedy dostala od kamosky taky kupon, ze kupis jedno balenie a druhe bolo gratis, a mala som vtedy stastie, ze ich akurat vtedy vykladali v tescu, a dostali len dve krabice a v kazdej 5 balikov, cize 10 bal na cele tesco 😠 😅 a ja som hned dve vzala 😅

ale v pôrodke plienocky dostanes, ja som brala len pre istotu, keby mi tych 5 ks na den nestacilo...ale v pohode mi stacilo, este mi niekedy aj ostala jedna na druhy den, nastastie hanka kakala len raz denne, niektore babatka aj 4x 😅 😀 ale doma sme zbytok zuzitkovali, a potom som uz kupovala rovno tie klasicke 3-5 kil 😉

no ked buduci tyzden pojdem do tej bipy, tak sa na tu kartu spytam 😉 nech si nemusim poziciavat a mam vlastnu 🙂

pipka
18. sep 2009

inak aj tie DM-kove su aj newborn, na obchodnej v DMke som ich videla, ja mam tie babylove velmi rada, my ich pouzivame vacsinou a striedam s huggieskami alebo pampers, ale len ak su v akcii 😉
myslim, ze na tej obchodnej maju aj huggiesky tie malinke, tam maju asi najvacsi vyber plienok, akurat sa tam na h...o dostat autom 😒 ja tam chodim vramci vychadzky vzdy s kocikom 😉

pipka
18. sep 2009

lius a uz vies, kde budes rodit?

pipka
18. sep 2009

a este ak ti mozem poradit, tak vlozky do podprdy, tie jednorazove si nekupuj tesco, su sice lacne ale uplne naprd 🙄 vobec nesaju, mne do rana mlieko pretieklo a cela nocna kosela mokra 😠
najlepsie su bud tiez tie dm, alebo hocijake ine, co maju v lekarnach, alebo drogeriach 😉 ja som myslim pouzivala helen harper 😵 ...teda kym som kojila 😀 😅

lia
autor
18. sep 2009

v nemocke dostaneme plienky??to prvy krat pocujem.
a docitala som sa,ze bioparox su antibiotika(mozu tehotne),tak dufam,ze mi zaslapu.takze u mna utorok urcite nehrozi.
a ktore su lepsie??dm alebo huggies??zacneme pampers,ale potom budeme skusat.a ceny su pribl.ake??medzi tymito 3 znackami su velke rozdiely??
viem od zaciatku,v ruzinove,kam by som sa trepala ked to mam za rohom
tie som si uz objednala,tak dufam,ze budu dobre,teda myslim,ze som ich uz objednala 😨

jul
18. sep 2009

😒 liuššš uz aj ty si chora?

jul
18. sep 2009

my uz len kasleme 😝

lia
autor
18. sep 2009

hej juliššš,som z toho nestastna ☹
co si mu davala??

jul
18. sep 2009

davala som mu sirup Nurofen pre deti ,Hedelix sirup proti kaslu s kvapky do nosa...len uz ma odhalil,ze je to nechutne,tak uz mi to nechce,tak som mu skusala aj do caju davat a zistil to a ani caj nechcel potom 😠
tak dnes bol bez liekov,teraz len ovocie a polievky mu davam

lia
autor
18. sep 2009

tak dufam,ze mi to troch dni aspon ustupi,lebo sa zblaznim 😒

jul
18. sep 2009

liuššš,som zvedava,ako sa bude mala volat
uz mas vsetko kupene?

lia
autor
18. sep 2009

este vsetko nie julišššš
a to aj mna zaujima ako sa bude volat 😅

jul
18. sep 2009

budete mat take krasne Vianoce ako ja pred 2 rokmi 😵

lia
autor
18. sep 2009

veru 😵 😵 😵
dufam,ze uz budeme doma pri stromceku 🙂

jul
18. sep 2009

no jasne,ved sa narodi na Mikulaššša 😅

lia
autor
18. sep 2009

fuuu,tak to neviem 😀
to je jedno,hlavne nech je zdrava 🙂