Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lia
autor
8. mar 2009

aj ja ho davam do zeleninovej polievky juliššš

jul
8. mar 2009

dobreee,tak idem robot polievku z neho 😎

lia
autor
8. mar 2009

uz aj??

pipka
8. mar 2009

zabi, je ti odpustene...ked uz ti ten router strajkoval 😉 😀

my sme uz doma z navstevy, vsetko sme tam pojedli 😅 , ledva sme stihli kupanie, ale uz je krpata na poriadku, lenze v aute cestou domov zaspala, a tym prekonala krizu a teraz nie a nie zaspat 🙄 tak ma vilko sluzbu a uspava 😅

jul
8. mar 2009

uz aj 😉

pipka
8. mar 2009

co je dnes v telke 😕 davaju nieco?

jul
8. mar 2009

uz sa mi vari polievka, vykydla som tam vselico....ten ruzickovy kel,brokolicu,por,zemiaky a uz len pockam co z toho vznikne aky demikat 😀

pipka
8. mar 2009

zeleninova polievka... 😵 len aby sa ti neiktore veci nerozvarili. Budes aj krupicove halusky robit? 😕

jul
8. mar 2009

nie,zemiaky som dala do toho
a nevadi ked to bude rozvarene 😉 ja to zjem aj tak 😅

pipka
8. mar 2009

zemiaky pohltia, ak su tam, tak sa ti snad nic nerozvari 😉

bola som si hrozienko nalozit 😵

mixka
8. mar 2009

ja milujem zeleninovu polievku s krupicovymi haluskami 😵

pipka
8. mar 2009

zajtra idem cokoladovu penu robit, uz sa na to chystam dlho...a potom uz chudnem 😅

pipka
8. mar 2009

aj ja mixi 😵

pipka
8. mar 2009

ja vobec polievky milujem...akekolvek 😉

ninka1234
8. mar 2009

ahojte 😉

pipi akú penu?

pipka
8. mar 2009

ajoj ninus 😉
cokoladovu 😉

roztopim nad parou vsetky figurky a cokolady, co tu mam este z Mikulasa a Vianoc s troskou masla, porom necham vychladnut, vmiesam do toho 5 zltkov a vyslaham bielky zvlast a nakoniec zlahka do toho vmiesam aj tie bielky a davam do pohara s bananmi a slahackou 😵

ninka1234
8. mar 2009

hmmmmmmmmm takže také fajnotky ty vyrábaš? 😝

pipka
8. mar 2009

to vzdy len po Vianociach a po velkej noci, ked mi tu kopec cokolady zostane 😅
lebo ja to luuubim, ale je to strasne kaloricke 😅

ninka1234
8. mar 2009

tak to ja radšej robiť nebudem 😀 . kalorie nepotrebujem a nám pri mojich dvoch papačoch figuriek aj tak nikdy nič nezostane 😀

pipka
8. mar 2009

no my praveze doma mame este asi 5 Mikulasov a mam tu aj figurky zo stromceka, lebo pozrali sme len salonky 😀 to sme mali take, ze banany v cokolade...ked som davala stromcek dole, tak tam len papieriky viseli 😀 😀 😀

ninka1234
8. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀

pipka
8. mar 2009

teraz sa zbavim Mikulasov a certov...a za par tyzdnov tu zase budu strasit kuriatka a zajace 😅

mixka
8. mar 2009

fiha pipi, to znie dobre 😵 to by sa dalo aj z cokolady spravit 🙂 kolko takej cokinky by na to bolo treba ???

pipka
8. mar 2009

to sa da z hocijakej cokolady, najlepsie z obycajnej varovej, vtedy je ale dobre tam aj trolilinku cukru pridat 😉 😉

ja ti neviem tie pomery 😅 😒 ja to vsetko od oka robim 😅 ale davam tak asi 5 velkych figuriek mikulasov ci zajace...netusim, kolko to ma gramov 😒 a na to asi dve PL masla a 5 zltkov a sneh z 5 bielkov 😉

mixka
8. mar 2009

vsak vyskusam a co sa pomeru tyka dam na svoju intuiciu 😀

pipka
8. mar 2009

tak presne...přiměřeně... 😀 😀 😀 vod voka 😀 😀

mixka
8. mar 2009

a do kolko poharov to mas z tych figuriek ??? pre kolko osob cca ???

pipka
8. mar 2009

cca do 6 tych vysokych poharov, co su na varenu cokoladu, ci puding 😉

to je cca pre jednu osobu..pre mna 😀 😀 😀 ale nie...no mozes dat aj do misiek a vyjde ti toho viac 😉

mixka
8. mar 2009

dik, skusim a potom podam hlasenie 😀 a banany tam davas aky tvar ???

ninka1234
8. mar 2009

už nedráždite 😀 😀 😀

pridala som foto kuk 😉