Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
1. okt 2009

to vypada dobre pipi 😵 snad sa to podari a budu krpky u vas 🙂 a aj poobede su nejake cinnosti ??? lebo to uz by som chcela ich mat doma 😀

pipka
1. okt 2009

ja spim na vilkovom 😀 a on vankuse nema rad, tak spi bez vankusa 😉

poobede nic dolezite, olovrant a bud hry vonku alebo v triede, ale to uz deti chodia domov, takze poobede nepridu o nic 😉 pripadne ich tam nechas, len ked bude besiedka, ale to je parkrat do roka 😉

mixka
1. okt 2009

a mate velky natresk 😕 ??? lebo tu co je pri nas skolka pri krizi, mali 78 prihlasok na tent sk rok a vzali 11 deti 🙄

jul
1. okt 2009

co budete zajtra varit?

ja nemam uz fantaziu 😒 kupila som dnes kuracie prsia a neviem ako ich spravim 🙄

mixka
1. okt 2009

ja tiez neviem, ani detom ani nam ☹

jul
1. okt 2009

kuknem asi na MMB v receptoch,snad ma nieco oslovi

pipka
1. okt 2009

mixi, momentalne mame plno, ale to sa behom roka vzdy utrasie...a ked prides riadne v case zapisu, tak nie je problem 😉 teraz nam otvorili dalsiu triedu, tak sa trosku ulavilo a nie su tam precpane triedy 😉

nemohli vzat 11 deti, to mas odkial 😕 ved v jednej triede je minimum 21 a podla toho kolko predskolakov odide, tolko aj vezmu...nasa riaditelka sa pozna s tou pri krizi a ver mi, urcite brali okolo 25 deti...ak nie viac 😉 ale 78 samozrejme umiestnit nemozu...sak to je dalsia skolka 😅

julis, ja bravcove na hribikoch, ryza a uhorkovy salat 😉

pipka
1. okt 2009

a v nedelu robim sote a zemiakove placky a v sobotu chrenovu omacku, knedlu a hovadzie masko 😉

jul
1. okt 2009

to som robila predvcerom 😅

asi spravim v cesticku,len ryzu uz nerobim,tu sme mali uz tusim 3x posebe...asi spravim opekane zemiaky

mixka
1. okt 2009

maminy na ihrisku frflali a tieto cisla vraveli 😕

pipi, ty mas jedalny listok na tyzden dopredu 😕 ???

jul
1. okt 2009

a co davas do tej placky? len spravis sote a das ho do placky?

jul
1. okt 2009

a co sa k tomu hodi? salat?

dudu
1. okt 2009

ja som to robila dnes a placku masko a kapustovy salat 😉

jul
1. okt 2009

AKY KAPUSTOVy?

pipi zase mala placka?

pipka
1. okt 2009

na vikend mixi...nakupujem podla listka...aby sme zbytocne neminali 😉

pipka
1. okt 2009

zase reve 🙄 🙄 🙄

julis do placky davam kuracie pecienocky, bravcove masko, hrasok, kukuricka, hribiky, na stave udusim, jemne zahustim, aby to netieklo...a placky klasika 😉

dudu
1. okt 2009

normalne surovu kapustu nakrajam, spravim nalev a pridam celu rascu. Nalev klasika sol, cukor, ocot ale akurat som dnes zistila ze je trosku tvrda kapusta, tak mozno bude dobre ju trosku povarit cca inutku a potom nechat vzchladnut a pridat nalev 😉

pipka
1. okt 2009

ja k tomu salat nerobim, sa nam to k plackam nehodi...ved to masko je na stave, to je dost mokre 😉

uz stichla...ze by zaspala 😕 😒

jul
1. okt 2009

pecienky? hmmm to musi byt dobreeeee 😝 😝 😝 😝

a ten salat kapustovy sa k tomu hodi
pipi daj recept,s takej zivej kapusty

dudu
1. okt 2009

ja robim len z kuracich pecienok a maska, nedavam tam nic ine 😉 ani nezahustujem necham odparit stavicku aona zostane taka hustejsia potom.

dudu
1. okt 2009

pipi a to jete len tak? bez prilohy?

jul
1. okt 2009

jeeej dudušššš.....dakujem,spravim ten kapustovy a nastruham donho aj trochu mrkvy.....ale dam tam to kuracie maso,lebo bravcove sote sme mali predvcerom

pipka
1. okt 2009

sak dudus ti napisala...to ona robieva 😉 ja robim z cinskej kapusty..ta je maksia a netreba ju podusit, normalne cerstvu zalejem octovym nalevom 😉

pipka
1. okt 2009

dudu...sak priloha je ta placka 😀 tehudemencia? 😕 😀

jul
1. okt 2009

ja som si to vsimla az neskoro,ze Dudušš napisala

dudu
1. okt 2009

ja by som aj z cinskej ale nemali.. 😒 , tak som musela improvyzovat 😉

jul
1. okt 2009

ja musim mat bud salat alebo tatarsku alebo nieco take

dudu
1. okt 2009

teeeda improvizovat 😠

jaaaj, lebo ja to masko zabalim do placky, a preto mi k tomu nie co chyba.

dudu
1. okt 2009

svokra k tomu robila normalne dusene zemiaky, ale mne to k tomu nesedelo

pipka
1. okt 2009

som bola skontrolovat fifinu..lebo nejak rychlo stichla 😅
keby ste ju videli... 😀 😀 😀 lezi uplne uprostred postele, ruky a nohy roztiahnute...jak hviezdica vypada 😀 😀 😀 moooja mala 😵