Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
2. okt 2009

ahoj
aj ja mam konecne klud

jul
2. okt 2009

dnes som robila tu plnenu placku...bola fantastickaaaaaaaaaaaaa

pipka
2. okt 2009

no julis....sikulkaaaaa 😵

pipka
2. okt 2009

Zulkina Romanka...dnes mi dosla mms-kou 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

jul
2. okt 2009

jeeeeej ta je ale kraaaasna 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pipka
2. okt 2009

ze, aj ja som povedala...ako babika 😵
ani chuda nevyzera na to, ze sa rodila dva dni 🙄 😅 ale nastastie uz to maju obe uspesne za sebou a uz ich len to dobre a stastne caka 🙂

jul
2. okt 2009

nadherna je 😵
aj ja chcem taku babiku 🙂 😔

jul
2. okt 2009

Hanka spi na tvojom vankusi? 😀

pipka
2. okt 2009

zatial v postielke julis...uz ratam minuty, kedy sa ozve 😅 🙄 ...ale pojde supom na vankus 😀 a snad pospi ako dnes 😵

aj ja scem ece taku jednu...alebo aj jedneho 😎 loptosa rysaveho 😀

lia
autor
2. okt 2009

naaaadhernaaaa jeeeee 😵

lia
autor
2. okt 2009

ahojte 🙂

pipka
2. okt 2009

ajoj liuska 😵

lia
autor
2. okt 2009

ked meria 50 cm,tak by jej asi boli velke tie 56,nie??furt mi to chodi po rozume 😝

pipka
2. okt 2009

lius, ani nie...lebo ked ma babo este postolky a roztiahnute nozky, tak znesie kludne aj 56-ky 😉 ale sak som ti napisala, dvoje si kup aj malinke, ale uvidis, ze po dvoch tyzdnoch to neoblecie. Si myslim...

lia
autor
2. okt 2009

dvoje mam ,kratky rukav 4,ale ved dokupime ked bude treba,ma svetriky a cakam na overal este jeden,dufam,ze nebude obrovitansky

pipka
2. okt 2009

noo, tak to by ti malo stacit 😉

jul
2. okt 2009

padol mi net 🙄

jul
2. okt 2009

ja som maleho niesla domov z porodnice v dupkach velk.56 a nohy sme mu zlozili ake mu boli obrovskeee 😅

pipka
2. okt 2009

aj tebe julis 😕 aj mne to tu nejak viazne 😠 🙄 do albumu som davala fotky asi na 5x 😠 😒

lia
autor
2. okt 2009

ja dupky mam take mini dvoje,ale je o tyzden vacsia a ked bude po R,tak moze byt dlha,to mi bude stacit,len ju nechcem mat jak utopenca
pipi,ty kedy stihas vsetky tie stretnutia?? 😀

lia
autor
2. okt 2009

aka je kraaasnaaa hanulka 😵 😵
bundicku ma krasnu

pipka
2. okt 2009

podla mna velmi zalezi od vyrobcu, ja som hanke kupila cez to www.bess take krasne dupky, 56 a ked som jej to chcela dat na cestu z porodnice, tak ich cez postolky ani neobliekla 😅 tak ich mala len doma bez postoliek na fotenie 😀

ale z H&M aj 50-ky boli dobre...tak si vyber 😝 🙂

pipka
2. okt 2009

no ta bundicka bola super kupa, to som este na jesen minuly rok kupovala v H&M vo vypredaji...ani som netusila, ako jej raz sekne 😵

lius, kazdy den jedno stretko 😀 aj s tebou sa tak budem stretavat 😀 raz mesacne mi to vychadza na jednu kamosku 😀 ...tooolko ich mam 😀

lia
autor
2. okt 2009

pipi 😀 😀

ja ta obdiviujem 😅
ja som zase taka,ze neznasam si nieco planovat,lebo nikdy mi to nesedi,najradsej mam sa rozhodnut v danej chvili a na nic sa neputat. a ty mas naplanovany jedalnicek,stretavacnicek,vsetko 😀

jul
2. okt 2009

kazdy vyrobca ma svoje cislovanie 😠 vsade je to ine 😒

jul
2. okt 2009

stretavacnicek 😀 😀 😀

lia
autor
2. okt 2009

ja mam vacsinou next a sa mi zdaju nejake male tie veci,ci nie??

jul
2. okt 2009

ja mam teraz dve nove bundicky pre maleho nextove a jedna je mu akurat a druha je velka,ze musim mu rukavy vyhrnut...a je to rovnake cislo 😒