Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
31. okt 2009

taku chut si mi narobila s tymi zakuskami 😒
idem si dat aspon sezamovu tycinu

jul
31. okt 2009

ja tiez neznasam horory,hlavne taketo o duchoch 😲 😖

pipka
31. okt 2009

ani krvaky ani psycho horory...mne sa hned o tom sniva 😅 ja som ako babatko...vsetko, co cez den absorbujem potom v noci spracovavam 😀 😅 😀

ja este take filmy ako mlcanie jahniat zvladam, ale musim to pozerat s niekym...sama by som sa pos...la 😅 😒

jul
31. okt 2009

bolo vela ludi na cinteri? v raci ste boli?

pipka
31. okt 2009

ja som raz zacala pozerat vreskot, ci ako sa to volalo...a po pol hodine som to musela prepnut a aj to som potom v noci ani na zachod nechcela ist 😅 som to zdrziavala az do rana, kym nebolo svetlo 😅 😀

jul
31. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 presne

pipka
31. okt 2009

v raci hej, bolo dost, ale dalo sa v pohode aj zaparkovat 😉
ale stretli sme sa tam so svokrou a ta tam bola so susedkou, ona vravela, ze bola so synom doobeda na slavicom a tam ze bozie dopustenie, ze pol hodinu stali, kym im policajti dovolili zaparkovat , teda kym sa uvolnilo miesto...vecer to tam musi byt uplne peklo 🙄 ja tam ani nejdem...asi az v stredu pojdem

jul
31. okt 2009

tam sa da prejst aj z karlovky okolo innternatov

jul
31. okt 2009

taku perfektnu babovku som kupila poliatu bielov cokoladov...R zozral 10 kuskov 😅

pipka
31. okt 2009

ja viem...ale parkovat tam nie je kde...teda hlavne teraz 😒

ale ved teraz tam hori sviecok od nas z rodiny habadej...my im tam zapalime s hanulkou, ked tieto uz dohoria 😉 aspon budu mat svetielko dlhsie 😉
teraz na nich myslime a horia nam sviecocky doma , mam tu vsetky svietniky pozapalovane a dve tekvice tu horia... 😵 😵 😵

jul
31. okt 2009

vidiššš...ja som zabudla zapalit sviecky 😅

pipka
31. okt 2009

kde si kupila 😕

ja som piekla, minuly tyzden 😉 a v stredu rano som robila cokoladove muffiny s bananom a cokoladovou polevou pre ajku, ale uz vecer neboli, V spapal 😅 😀

pipka
31. okt 2009

tak utekaj zapalit 😵

pipka
31. okt 2009

ja zboznujem, ked tu horia sviecocky....take utulne to tu je potom 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵
aj vianoce pre to milujem 😵 ze stale tu nejake sviecky horia 😵

jul
31. okt 2009

ja ze co ma ty zrazu posielas nech si idem zapalit 😅 😀

jul
31. okt 2009

a to sviecku...nie cigu 😖 😀

pipka
31. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 sviecky...nie cigu 😝

pipka
31. okt 2009

zas telepatia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 este to aj rovnako napiseme 😀 😀 😀 😀 😀

jul
31. okt 2009

R zajtra zakuri v krbe,snad sa maly na to sklo nezalepi 😖

pipka
31. okt 2009

nemate taku tu ochranu pred krbom? 😕 pre deti...

jul
31. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

my uz si nemusime ani pisat,ved si to povedzme telepaticky 😀

pipka
31. okt 2009

sak myslis na to na co myslim ja....tak zajtra ani nezapinaj pc...budeme na seba len mysliet 😀 😀 😀 😀 😀

jul
31. okt 2009

nemame,to by som tam musela dat betonovy plot 🙄

pipka
31. okt 2009

ale da sa kupit, taka zabrana, to je taka mriezka, maju to tusim aj v kike aj v hornbachu, nasi znami to maju a pochvaluju si 😉 lebo ja si to neviem predstavit, to by som jej musela stale v patach stat, a aj to sa stavim, ze by sa niekedy v nestrazenej chvili popalila 😒 😲

jul
31. okt 2009

no ved ja budem maleho stopovat,ale to zapalime chvilu predtym ked pojde spat,tak len pre potesenieze co to je

pipka
31. okt 2009

akoze romantika vo dvojici 😅 😎

jul
31. okt 2009

nieee co si pipi?

jul
31. okt 2009

ja som bola hulit vonku a videla som ako sa susedovi dymi z komina,tak som hned povedala R,ze zajtra by mohol v krbe zakurit,ved ten krb ani nepouzivame...trosku ho prevetrat a koli malemu,nech sa tesi

jul
31. okt 2009

a hned kuknem ako to zapaluje a chcem sa to naucit,nech si mozem robit romantiku aj kazdy den 😅 😀

jul
31. okt 2009

dze si 😖