Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
4. dec 2009

dudus...no včul buc mudra 😅 😀 ja ti nevím Karle 😅 😀

jul
4. dec 2009

pipi 😀 😀 😀 😀

dudu
4. dec 2009

neviem T hovori aby sme kupili tie nizsiee ze aj do buducna...., ale ja neviem sak to nema ani meter na vysku a iba 74 na sirku a hlbka je 35 sak tam nedam ani to co si mi pozicala ty pipi,...., neviem a do tej rohovej, sak vies ake je to matnieco ulozene v rohu a hlavne veci..... 😒

pipka
4. dec 2009

dudus a ked kupis tu rohovu a tu vacsiu? to sa vam nezmesti?

dudu
4. dec 2009

asi kupime tu vacsiu asak ked bude krpata mat svoju postel tak aspon nemusim vyhadzovat skrinku

pipka
4. dec 2009

a ta vacsia ma aky rozmer?

dudu
4. dec 2009

pipi zmesti ale T sa nepaci ze maju roznu vysku 😒 , mne by to ani nevadilo, sak teraz by bola medzi nimi postielka a potom pisaci stolik... 😒

dudu
4. dec 2009

vyska cez meter , sirka 110 a hlbka je 35

pipka
4. dec 2009

no ved na mensiu nieco das a vyrovna sa to 😀

dudu
4. dec 2009

tazska tema na tak neskoro vecer,, co?

pipka
4. dec 2009

veru veru 😀

no sex nam skoncil...poberam sa do hajan asi 😉

dudu
4. dec 2009

no a porat je nervozny a uz sme sa aj pohaldali, lebo dosiel a mlaska mi tu pri uchu, teda ja neviem ako moze niekto jest oriesky z otvorenou pusou 😠

pipka
4. dec 2009

jaaaj vlastne este musim dockat na sedmicku 😅 😀

jul
4. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 dudušššš
uz som to videla 😀

pipka
4. dec 2009

dudus 😀 😀 😀 😀 😀 ja zas nechapem ako si niekto moze supat mandarinku a tecie mu stava az po laktoch 😠 😅 a denne tu riesime kvapance na zemi 😠 a uz som ho pristihla, tak to nemoze hodit na fifinku 😠 😅

jul
4. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 pipi

dudu
4. dec 2009

ty kokso a teraz mi tu cuka zo zubov, 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 , kokos ale sak nic mu nemozem povedat lebo vyleti z koze 😅 😀

jul
4. dec 2009

mne by to strasne vadilo na rukach 😖

jul
4. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 duduššš,ty nase chudatko

pipka
4. dec 2009

jeeezisi to cucanie robi aj V to neznasam 😠 😠 😅 a naschval mi to robi,...a tak nahlas, ze minule zobudil hanku 😠 🙄

dudu
4. dec 2009

ale ked mu nieco vytknes tak je zle... 😀 , ale ked nam to naozaj vadi..., sak nech ide do kuchyne malskat, cukat, sak tam ma aj televizor, neeeeeeee, on sedi tu v obyvacke a robi mi nervy 😠 😠 😠

jul
4. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
vy sa maaate 😉

dudu
4. dec 2009

sak ja som mu aj dentalnu nit kupila, neee on si to musi vycucat.. 😠

pipka
4. dec 2009

julis...ani nehovor 😅 ...ved dudus vie ako si bambino utieral z pusy...a vooobec mu nevadilo, ze si to len rozlíčil ale neutrel 😀 😀 😀

jul
4. dec 2009

duduššš,musis ist asi ty do kuchye

dudu
4. dec 2009

julis, nemame, lebo najradsej by som ho vyhodila na chodbu, nech sa umravni a potom nech pride... 😅 😉

jul
4. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pipiiii 😀 😀 😀

jul
4. dec 2009

aaale dudušššš,mne tu nikto nemlaska a necuca a nechrape ......a bola by som rada,kebyze som tu neni sama a niekto by mi mlaskal pri uchu 😒

pipka
4. dec 2009

uz sa ti sadlo natriasa? 😀 😀 😀 😀 😀
niekedy by som ho mala nafilmovat 😀 😅 😀 to jemu vecne nejaky sliž visi na brade...a on nic...ja to nechapem 😠 😅 mne by to strasne vadilo...a on to absolutne neciti 😅 😀

dudu
4. dec 2009

julis snad sa ja nepojdem z bruchom krcit na nepohodlnu fotelku do kuchyne, no tak to teda neeeeeeeeeee, dost ze tam varim a nie aby som vecer telku pozerala v tej onej miestnosti, sak ja ani riad nemam este umyty z obeda jak tam nerada som..