Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
19. dec 2009

duduššš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to mas odkial 😅

dudu
19. dec 2009

co tie vyrazy? sak mam pubertiacku co mi dava rozum 😀

dudu
19. dec 2009

nie su vystizne? 😅

pipka
19. dec 2009

no ja mam za cely den v cebe jeden suchar a za hrst varenych zemiakov a jednu uvarenu mrkvu 😅

dudu
19. dec 2009

vin diesel, je dobre vypracovany ale nema taku pusinku 😎 , a budes pozerat aj cernveneho draka?

pipka
19. dec 2009

booze, dost bolo akcakov...lebo idem prec 😠 😀

jul
19. dec 2009

http://images.askmen.com/galleries/men/vin-dies...

ten ma inu pusinku,Vin je lepsiiii

jul
19. dec 2009

a tie ociiiii 😵

dudu
19. dec 2009

no ja by som zozrala aj vola 😅 , sak ja mam pocit ze ked sa nenajem chleba mam pocit ako by som nejedla, za chvilku som hladna, aj teraz som zjedla tri vajicka na tvrdo jednu misku malych rajcin a asi desat deka aidamu, bola som akoze napraskana ale nepreslo ani pol hodina a uz by som zrala znova, musim sa spytat tej doktortky, ze co mam vlastne jest aby som nebola hladna...., lebo aj to mi zakazala, nesmiem byt hladna

pipka
19. dec 2009

dudus a neurobila ti nejaky jedalnicek? 😕

jul
19. dec 2009

dudušššš,to mam aj ja 😅 ja som tiez furt hladna a to nie som tehu 😖 😀

jul
19. dec 2009

cerveneho draka? to je o com dudušš?

jul
19. dec 2009

mne furt pada net 😠 😠 😠 😠 😠

pipka
19. dec 2009

no ved aj ja som stale hladna, ale ak nieco zjem, tak to vytecie 😅 😀
teda klop klop...od poobedia uz nie 😎 ale hladna som stale 🙄

dudu
19. dec 2009

neurobila... 😒 , len mi povedala co nemmozem a ze mam jest pravidelne 😒 a na weba nie su ziadne jedalnicky, je tam popisaneho teda spustu o tehu cukrovke, priciny, ako to kto preskakal, a tak ale konkretne tam nie je o strave nic, jaaj este som nasla tabulku sacharidov ale tiez neviem kolko ich za den mozem do seba napraskat... 😒 , sak tam odem v pondelok pre vysledky tak sa jej na to popytam

jul
19. dec 2009

pipi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty nechutas 😀 😀 😀

dudu
19. dec 2009

cerveny drak je v poradi treti natoceny film po jahnatach a hanibalovi ale dejovo to je pred nimi

dudu
19. dec 2009

pipi aspon pochudnes ale mne aj chudnutie zakazala, ze vraj ked schudnem mam kysle prostredie a chudne aj krpata...., nesmiem mat sladke prostredie v tele lebo potom mala pribera nezdravo na vahe

jul
19. dec 2009

to moze byt dobreee duduššš,budem to kukat,akurat som si kusok o tom precitala

pipka
19. dec 2009

ja musim ist...hanka je zase hore 🙄
no to budu super Vianoce... 😒 ☹ takto so zubami 🙄

jul
19. dec 2009

a su to na 100pro zubadla? 😖

dudu
19. dec 2009

jul neviem preco som si to neprecitala, sak toto mi googl vyhodi ako prve...., aj soom to mala otvorene ale som to len prebehla a ze nic tak som pozerala dalej..., no aspon viem ze na den mozem 250 g sacharidov, tabulku uz mam , uz len vahu si kupit... 😅

jul
19. dec 2009

duduššš aj tu na konovi je tema o tom,uz si citala?

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

jul
19. dec 2009

kde steeeee 😲 😲 😲

dudu
19. dec 2009

ja som tu, ale zaroven hladam aj vahu na vazenie potravin 😅 , nech viem kolko toho zozerem 😀

hej hej tu temu somna konovi uz citala ale este som nenabraha odvahu tam napisat...