Ako pribrať?

anastazia14
25. dec 2016

Ahojte. Veľa žien /dievčat ma problém so svojou postavou. Väčšina dievčat chce schudnúť. No ja chcem presný opak. Mam 16 o zopár týždňov sedemnásť a vážim len 44 kilogramov pritom moja výška je 173 centimetrov.
Je to na takú výšku dosť málo.
Mam totálne chudé nohy a ruky, zadok žiadny. Veľmi sa snažím pribrať. Za deň zjem toho viac ako ktorýkoľvek človek akého poznám. No aj tak nepriberam. Neviem, mam začať cvičiť alebo potom schudnem ešte viac? 😀
Prosím vás o normálne odpovede. Dúfam že mi pomôžete. Lebo zatiaľ ste mi pomohli so všetkým 😉
Vopred vám ďakujem a prajem pekne sviatky 🎄

vedorka
25. dec 2016

Uz sa to tu rozoberalo viackrat na fore.
Inak riadna provokacia cez Vianoce, ked drviva vacsina riesi, co robit aby nepribrali 😉

sibalka21
25. dec 2016

@anastazia14 Urcite necvic, aby si neschudla.... Ked priberies par kil tak mozes cvicit za cielom spevnovat svalstvo.... Myslim, ze najlespie by bolo poradit sa s nejakym odbornikom na tieto veci....
@vedorka moja kamoska ma 174cm a 65kg a je stihla, viem si predstavit ako vyzera autorka ked ma len 44kg, ver mi, ze urcite nieje co zavidiet 🙂

1zabka11
25. dec 2016

Genetika...alebo si daj vysetrit štítnu žľazu..

miriam11
25. dec 2016

@anastazia14 presne viem, co prezivas, bola som na tom rovnako. Az na to, ze ja mam 178 cm a v tvojom veku som vazila ledvou 50 kg a jedla som normalne. Mam za sebou aj minikarieru modelky, nejake to fotenie, rozhodla som sa pre studium a radsej s tym skončila. Vzdy som mohla jest cokolvek , kedykolvek a kolko chcem, vaha nesla hore, trapilo ma to. Ked som mala 30 rokov, s manzelom sme sa rozhodli pre deti a vtedy nastal zlom. Dnes mam skoro 40 rokov, vyzeram na menej, mam normálnu a peknu postavu bez cvicenia, ale musim si davat pozor, aby som nepribrala. Ale diety nedrzim, po porode je to ovela lepsie a uz ma to nema preco trapit, vsetko sa asi vplyvom hormonov upravilo. Ma to svoje vyhody. Radu pre teba na priberanie nemam, len ta chcem povzbudiť, ze to ma aj svetlú stranku. Este priberies urcite, je to zrejme genetikou a netrap sa. Vela stastia🙂

mattkapd
25. dec 2016

Ja som toto riešila tiež furt.. Mám podobnu výšku a váhu 47..Dala som si vyšetriť aj štítnu zlazu a všetko bolo v poriadku.. Každý den by som mohla zjesť kilo slaniny a nič by na mňe nebolo vidno..praveze by som zacala cvičiť ale pod nejakym profesionálom.. Sú cvičenia čo pomôžu nabrat..hlavne nie kardio.. Lebo zas ani prejedanie sa alebo jedenie nezdraveho není doby spôsob.. Mne nepomohlo nič ani pivovarske kvasnice ani nic čo som našla na nete.. Teraz čakáme babo.. Pribrala som zatiaľ 15kg tak snad po pôrode ostanú na mne nalepene nejaké tie kilecka

persica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tortickalulu
26. dec 2016

Jedno slovo, paradajky. Paradajky majú veľa sacharidov keď ich rozmixujes dáš ich do seba viac. Takže po raňajkách, obede a veceri jeden smútík paradajok. Mňam mňam😉

bosoriak
26. dec 2016

Skus pridat do stravy viac bielkovin a zdravych tukov (rastlinne oleje, surove). Na internete je mnozstvo programov pre vypocet kalorickeho prijmu pri chudnuti. Zacni tam a pridaj tak tretinu davky. Pozeraj take, kde su rozpisate mnozstva tukov, sacharidov a bielkovin. Pripadne si po kazdom jedle sprav bielkovinovy napoj, dostat ich napr. aj v drogerii. Bielkoviny su to, co stavia svaly. Postupne by som zacala aj cvicit, chudnut nebudes (ak nie si chora), skor naberies na objeme svaly.

Ale samozrejme by som zacala u lekara, ci nemas nejaky zdravotny problem.

Ak nic z toho nepomoze, potom sa snad len zmierit s tym, ze budes chuda. Ja som tiez vzdy bola chuda ako prut, nie tak ako ty, ja som mala okolo 48kg, ale meriam len 155 cm. Potom prisli tehotenstva, potom som sa prekotila cez 30 rokov zivota a teraz sa snazim schudnut 😀

Vela zdaru!

papywest
26. dec 2016

@anastazia14 ja som mala podobny problem......skusala som hocico no nezabralo a raz som sa odhodlala ist za lekarom a dat sa bysetrit vravel ze vstko je ok no pri vypocte bmj mi povedal ze som podvyzivena ohladom mojej vahy prepisal mi liek peritol(povodne je na migrenu a anorexiu...dostanes po nej neskutocny hlad ze hocico uvidis musis ti zjest nevyhodou bolo ze prve 3dni po tychto tabletkach si ospala ale po tych 3 dnoch to prejde)....liek som uzivala 1,5mesiaca a pribrala som 7kg.....odvtedy mi vaha ostala...

nikush
27. dec 2016

Nemas hypertyreozu? Cvicit mozes, nie vsak kardio...silove....zmocnejes, naberies svaly...jedz plnohodnotne potraviny...a vit.b12 mozno