Ako rýchlo ste sa naučili dobre hrať na akordeóne?

hsjdudhdbd
15. mar 2024

Ahojte hram na akordeone podla not skoro rok viem zahrat 8piesni ale stale to nieje take typ top ˇˇˇ chcela by som vediet za aku dobu ste sa naucili hrat naozaj ze bez mylenia a celkom slusne

doris11
15. mar 2024

@hsjdudhdbd ja som sa síce neučila podľa nôt ale podľa sluchu a na heligonku .. behom týždňa som vedela niekoľko pesničiek pekne plynulo bez chýb .. ale je to individuálne
Naučiť sa na klavir mi napríklad trvalo o dosť dlhšie 😃 heligonka má bavila viac
Hlavne je dôležité precvičovanie 🙂

hsjdudhdbd
autor
16. mar 2024

@doris11 behom tyzdna niekolko pesniciek tak to ste iny kaliber teda ˇˇˇ tak to mate talent

ivuska027
16. mar 2024

Tak trenuj do blba a pojde Ti to. Máš "to do list" a v ňom dedlajn, že za 2 dnes sa naučím hrať "? Moje deti chodia roky do ZUŠky. Môj muž trénuje na trubke a gitare keď ma volnu chvilu už roky, hra aj v Bigbande a skúšky majú každý týždeň v pondelok celý rok. Roky.
Neviem, čo od toho ocakavas, ale bez hodin a hodin trenovania to nepôjde. Chceš vedieť len 8 pesničiek?

hsjdudhdbd
autor
17. mar 2024

@ivuska027 trenujem skoro kazdy den priblizne hodinu opakujem si piesne vzdy ked sa naucim novu ucims a dalsiu a od tych najnovsoch opakujem dozadu stare … niekedy zahram bez mylenia niekedy je to horsie … chodila som do zus pred 15rokmi ale potom som nehrala az teraz takze zaklady su ale to je ako ked viete sbecedu s ucite sa citat pisat sam 😁ja som asi tremista bo ked mam hrat pred viacerymi zrazu sa vratim ako keby dozadu a viem len niektore piesne zahrat perfektne ako keby sa mi mozog v tej chcili zmensil ˇˇˇ ked hram sama tak uplne perfektne neviem musim trenovat s tou tremou asi

doris11
26. mar 2024

@hsjdudhdbd tak jedine trénovať pred ľuďmi 😃