Akú domácu pekáreň?

akzuzs
8. jan 2012

Ahojte chceme si kúpiť domácu pekáreň, nemám s tým skúsenosti ktorá je naj a dobrá. Viem len že by som chcela aby nebola hlučná keď miesi cesto, aby sa dalo v nej nielen piecť ale aj iba kysnúť a džemy, aby tam bol odložený štart že si naklikám kedy spustiť( teda ak niečo také existuje) Aby robila rýchlo nie hlučne a neviem čo ešte.Aby piekla rovnomerne no proste dobrú kvalitnú pekáreň ktorú chcem používať velice často a s ktorou ste tak spokojné že by ste ju nedali ani za svet. Je taká a poradíte mi?

slavuska30
8. jan 2012

..ja som dostala na Vianoce Eta Siesta..môžem povedať že by som ju za nič nedala 🙂 má všetky programy, aj odloženy štart, aj marmeláda program..nie je hlučná..od Vianoc sme ju použili už hádam denne, vyskúšali sme viaceré chleby, dokonca aj bábovku a predvčerom som robila deťom mliečnu ryžu v tom.. 🙂

monikapalo
25. apr 2012

Takze mne bola z kazdej strany doporucena znacka Panasonic. Tak som si ju aj objednala. 😀

ibajeho
2. jún 2012

Snazila som sa zalozit podobnu temu kedze su v tych ostatnych temach tak po par odpovediach a ajtak z toho clovek nic nezisti. Tak znovu davam do pozornosti tuto temu, ked niekto mate pekarnicku tak sa podelte o svoje skusenosti. Dakujeeem

ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miska569
Odpoveď bola odstránená
Zobraz