Akú kozmetiku používate na dlhé kučeravé vlasy?

susik77
20. jan 2008

Ahojte, tiez patrite medzi holky, co maju vlasy, kt.po umyti a uprave vyzeraju super, ale za par dni su neposlusne a rozcuchane? Aku kozmetiku pouzivate? Mne zatial najlepsie funguje kozmetika z kadernictva-Wella SP Repair sampoon a HyDro Mask ale nenasla som ziadny dobry styling.Zatial pouzivam od Welly -take cevene tuzidlo na kucerave vlasy, ale je to slabe...na druhy den znovu poletuju ☹
Tak ak mate nejake vychytavky, piste 🙂 Prip. ak mate nej. sprej na uhladenie, al. na hydrataciu vlasov, kt. sa da pouzivat hocikedy cez den a nelepi vlasy...

bear4
10. apr 2014

@lenkacka aj mne sa po pôrode presne teraz ked ma mala rok aj 4mesiace trochu vyrovnali... asi tak polka kucerava jak predtým a zvysok v podstate rovny.... skus sa ak sa to dá pristrihnúť čo najviac, odrást melír, ziadne farby chvílu , mozno sa len potrebujú zregenerovat po výbuchu hormonov z tehotenstva a času po....

virginia
13. aug 2014

Ahojte, ak ste kucerave, skuste tento sprej, krasne s kucerami pracuje, hydratuje ich, takze sa nekrepatia a drzia svoj tvar:

http://www.vasakrasa.sk/pre-zvyraznenie-kucier/...
z tej istej rady tam najdete aj sampony, kondicionery a dalsi styling

silvapokorna
28. jún 2015

Joj, moja sestra mala tak krásne tmavé kučeravé husté vlasy. A trubka si ich stále odfarbovala a žehlila a teraz má takú metlu na hlave. Škoda toho. Lieči ich maskami a hodne jej pomáha vlasová kozmetika Dove. Hlavne séria pre zrelé vlasy pre obnovenie vitality, Youtful Vitality, je tam aj BB krém na vlasy, ktorý sa neoplachuje a chráni vlasy tak ako krém na tvár.

erulka77
14. okt 2015

@lenkacka cau ja tiez mam podobny problem a chcem ho riesit hladam dobru kozmetiku ale na vyber je vela hlavne na nete a neviem sa rozhodnut

emka7
27. okt 2018
stanka_s
1. mar 2019

Ahojte, obnovujem tému, čo používate na vlnité vlasy? Aké prípravky sa vám osvedčili?

majala86
4. mar 2021

Ja som mala z Gliss po čase velmi mastné vlasy :( Teraz použivam od My.Organics aj šampony, kondicionery aj mliečko na kučery, som s tým spokojná, aj iní mi viac začali chváliť vlasy. Hlavné je susiť vlasy jedine difuzerom, mne sa osvedčilo v predklone. A prečesať len ked su hlvke po umytí so širokým hrebeňom, naniesť nejaké mliečko, gél, pastu, pomaly vmačkať smerom k hlave a tak presusi s difuzerom, ale mťa ho nakloneny zhora dole, aby ste si nerozstrapkali končeky.

erulka77
4. mar 2021

@stanka_s ja som uz nasla

emiliar
26. apr 2022

@erulka77 co používate prosim co nelepí vlasy.ja neviem nic najst dobre

erulka77
26. apr 2022

@emiliar uz rok budem pomaly na metode cgm je to super metoda pre kucery

akvi
26. apr 2022

@emiliar tiez oporucam cgm.. A je uz toho na trhu hrozne vela na kucery, alebo vlny. Zalezi od struktury vlasu. Ja som teraz vyskusala Cantu, je to skor na afro kucery, ale ja sice nemam afro, ale mam hruby suchy vlas, ako afro a musim povedat, ze je to naj kozmetika, aku som zatial nasla. Moje decko ma afro kucery a tiez mu to sadlo.. Ak ale mas jemnejsie vlasy, tak to asi nebude dobra volba.. Prestuduj cgm metodu, na nete je uz vela o tom a aj konkretne pripravky. Je to taky pokus omyl bohuzial a ide to do penazi 😅 Ale ak najdes co ti sadne, tak to stoji zato..

emiliar
26. apr 2022

@akvi Ano uz som tu metódu studovala.plno pripravkov vyskusala no zatiaľ nenasla co by mi sedelo. Mam z toho iba suche rozlietane konceky drotove. Mam vlny stredne a jemne vlasy strašne.

akvi
27. apr 2022

@emiliar no jemné vlasy to je najhoršie, lebo všetko veľmi zaťažuje. S tým ti neporadim, mam uplne opačný problém, aj keď tiež rozlietane, strasne mi vytŕčajú a krepatia sa. Mne chyba hydratácia, a znesiem aj také tie olejove zábaly, ale pre jemné vlasy to asi nie je. Pridaj sa na FB do cgm skupiny, baby vedia dobre poradiť a aj pripravky posuvaju lacnejšie, ak chces niečo vyskúšať.