BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

danii
27. jún 2006

aktak, vcera to u nas ale bolo co? nejaky blesk musel udriet velmi velmi blizko.... ale aspon sa dalo dychat!
ides dnes na strkovec? alebo niekam ked je take sparno? lebo doma sa to vobec neda vydrzat, prievan tam proste nespravis .... ozaj, byvate v 2i alebo v 3i byte? ze ci mas vyhlad na jazero.... 😎

aktak
autor
27. jún 2006

ano praveze mame vyhlad, v 3i byvame a nemozme si to tu vynachvalit, manzel je z karlovky a konecne pochopil ze su aj krajsie miesta ako karlovka a dubravka 😵 dnes asi nie, lebo teraz ideme na chvilu k nasim a potom sa este co to poucim na zajtrajsiu skusku, ale mozno vecer sa pojdem prejst, uvidim ako mi bude

danii
27. jún 2006

cize ak je nejaka akcia na jazere, vam staci vyjst na balkon a vidite vsetko 😅 napr. ked mali par tyzdnov policajti nejaku ich akciu .... mali sme dost aj my a to sme o nieco dalej. len my nevidime, len pocujeme 😕

danii
27. jún 2006

uz teraz ti mozem povedat, ze sa budeme stratavat castejsie ..... 😉

aktak
autor
27. jún 2006

😉

zuz11
27. jún 2006

danii, moj priamy nadriadeny to vie a aj kolegovci ale ti vsetci sedia cca 5 km odo mna.... ja sedim na regione kde som im pomocna jednotka a tam ten riaditel a jeho kumpani to nevedia a nevsimli si to este 😀 pisomne na uctaren som to uz davala 😀
inak ja nosim do tehu gati dlhe bezrukavove tenke bluzky aby som zakrila tu latku v predu 😀 dnes som mala dlhe saty a tiez si to akosi nevsimli.. asi im bolo blbe povedat mi ze som akosi pribrala 😀

aktak
autor
27. jún 2006

zuz ja nosim manzelove trenky, su vzdusne a dost velke na moj pupok 😵

nechodite nektora cvicit do ruzinovskej nemocnice? ja som zacala minuly tyzden a nikoho som tam nepoznala, tak ak nektora chodite alebo planujete tak by bolo fajn chodit spolu 😎

september
27. jún 2006

ahoojte,
aj my tri sme z Ruzinova. Byvame na kvetinkovej ulici oproti byvalemu OD Ruzinov... 😀
Baby, bude super, ak sa budeme stretavat na Strkovci, aby nam nebolo samym s kocikmi smutno. 😲 Rada by som si pokecala osobne aj teraz, no termin sa mi blizi a po hodinke som death - baby vyzaduju odpocinok...
Tak vam drzim palecky a majte sa krasne.
papa. Monika a 2

zuz11
27. jún 2006

saptember + dve kocandy ako to ze nie ste v nasej tabulke tehuliek? 😉

aktak
autor
27. jún 2006

september budeme sa tesit, ku strkovcu chodime skoro denne a tmavovlasu mamicku s dvojickami urcite neprehliadneme 😉 drzim palce nech je vsetko tak ako ma byt 😵

zuz11
28. jún 2006

aktak, ty si ak si dobre spomynam vravela ze citis pohyby ako je to dnes? uz su citelnejsie? 😀

aktak
autor
28. jún 2006

dnes som mala skusku takze sa mi hybali akurat tak creva od nervozity 😅 tak ako vtedy uz to necitim, ale nechavam tomu cas, ked babo bude chcioet aby som ho citila tak mi da vediet, teraz hlavne dufam ze mi zajtra doktor povie ze vysledky krvi su ok

zuz11
28. jún 2006

aktak, tak drzim palce 😉 mna odber caka az buduci tyzden, dost neskoro ale snad este v norme 😀

aktak
autor
28. jún 2006

dakujem, aj ja drzi palce 😉

aktak
autor
29. jún 2006

ahojte, tak som dnes zas bola cvicit v nemoznici, nechcete sa nektora pridat? je to uplne super, zadarmo, clovek si odychne, pokeca s ostatnymi tehulkami 😵

zuz11
29. jún 2006

ja by som aj sla ale co s pracou? 😀

aktak
autor
29. jún 2006

hm, povedz ze musis chodit na dva obedy, jeden o 12tej a druhy o 2hej 😀

september
29. jún 2006

ja by som si tiez rada zacvicila, no doktor mi to zarazil pocas celeho tehotenstva... ☹ A teraz uz je mooooc teplo a bambulky sa kazdou chvilou narodia.. Aj fitloptu sme kupovali zbytocne. Snad ju este vyuzijeme na hratky s detickami 😵

aktak
autor
29. jún 2006

fit lopta je fajn aj po tehotenstve, ak nebudes mat cas chodit cvicit tak aspon doma budes moct 😉

september
2. júl 2006

no uvidime ako si zacvicime.. 😒
prave lezime v nemocnici a snazime sa oddialit porod, lebo uz mi zacali v piatok kontrakcie.. ☹ A na porod mame este cas...
Drzte sa babky a dajte si na seba pozor...
pa
Monika a 2

aktak
autor
3. júl 2006

september drz sa

danii
3. júl 2006

ahojte po tak velmi dlhej dobe! ako ste sa mali cez vikend?

aktak
autor
3. júl 2006

celkom fajn, odbavili sme par navstev 😎 a teraz sa pomaly chystame na maly vylet po slovensku 😵

danii
3. júl 2006

jej, zavidim ti! ja trcim v praci .... ☹

danii
3. júl 2006

nikto tu nie je? 😢

danii
3. júl 2006

asi nie ........ tak zajtra! 😉

september
18. júl 2006

ahojte Ruzinovcanky,
kde ste sa vsetky stratili? Ako idu tehotenstva? Babenka posluchaju?
Drzte sa... 😵

aktak
autor
18. júl 2006

ahojte ruzinovcanky 😎
musim vam povedat co sa mi dnes snivalo - ze odrezali vsetky stromy co su okolo jazera, no bolo to strasne, aj som si poplakala a dobre som im vynadala 😅
a co cvicenie baby? ziadna ste sa este nepripojili ku mne, aj dnes som bola, a chcem zacat aj plavat, 60 korun stoji vstup a to neni az take zle, tak ak nektora chcete tak sa pridajte 😉

danii
19. júl 2006

ahoj aktak. ti poviem - blby sen 😝 uz len ta predstava .....
vies co? aj som nad tym cvicenim rozmyslala, vsak to mam cez cestu, ale este som sa k tomu nedokopala v tomto teple. ale pocitam ze tak od septembra-oktobra by som zacala 😉

aktak
autor
19. júl 2006

no aspon daco 😎 ja zacnem buduci tyzden aj do toho bazena, ked uz sa nekupem na jazere ani nikde, co by to bolo za leto 😵