Botoxové injekcie na vrásky. Máte s nimi skúsenosť?

bora8
8. feb 2009

ahojte, hľadala som ale takúto tému som nenašla...

sú tu kočky ktré si dávajú pichať botox? tento rok budem mať 35 a mám dosť výrazné vrásky hnevu - medzi obočím a chcela by som sa toho zbaviť..... poradíte mi so svojmi skúsenosťami?

mywiel
8. feb 2009

Podla mna ako kozmeticka ti mozem poradit na vyrazné vrasky nieco iné bud kyselinu hyluaronik co je vlastne prirodzene v nasom tele to vrasku vyplni, lebo botox len blokuje svalstvo a trosku napne kozu ale hlboké vrasky nodstrani.

mywiel
8. feb 2009

Alebo lazer alebo pulzujucu lampu len neviem ci na Slovensku to uz maju v salonoch.

bora8
autor
8. feb 2009

no ja práve potrebujem poradiť.... rozmýšlam nad všeličím, ale najskôr ma trápia tieto vrásky medzi obočím a bude leto a zasa sa mi len prehlbia potom vizerám že sa mračím aj keď som len zamyslená
potom by som si rada dala odstrániť z nôch žilky . ale to pôjde asi len laserom.... hold čas nezastavím 😔

lilu18
8. feb 2009

ty mas vrasky? nevidno a ved dake mimicke musis mat, 😎 teda nechces byt jakson 😀

bora8
autor
8. feb 2009

no teda jakson určite nie ale retuš na fotkách mám 😀 mám hlavne vrásky medzi obočím na okolo očí, nepotrebujem mať pleť ako detskúprdelku ale zbytočne zamračene vizerať nemusím....

krasuliak
8. feb 2009

zena je najkrajsia ked je prirodzena 🙂 🙂

zanett
8. feb 2009

krasuliak - no tak to je vec nazoru, ze je zena nejkrasnejsi, kdyz je prirozena - to totiz vetsinou rikaji seredky, kterym se nechce o sebe pecovat, protoze opravdu prirozene krasnych zen je malo a po urcitem veku uz 'objektivne krasna' neni skoro zadna a kazda potrebuje nejakou vypomoc....

hodne stesti, bora 😉 Proc by mel clovek vypadat hur, nez muze? 😵

emjee
8. feb 2009

zanett krasuliak je zastupca opacneho pohlavia 😉

krasuliak
8. feb 2009

jaaj ja som muz!! je v pohode ked je zena jemne namalovana a somozrejme ze nemyslim nejake kt.sa o seba nestaraju ale zas aby bola namalovana ako obraz tak to fakt nemusim poznam blondynu ktora si nechala vytetovat obocie a este si ho aj maluje na cierno uplne no je to hrozne. A raz si pripravovala farbu v takej vacsej myske a dost tam mala toho a pytam sa jej ci si ide farbyt vlasy a ona ze nie obocie a stetec jak na stenu!! 😀 😀

ale hlavne chcem povedat ze vela zien podstupuje podla mna zbytocne operacie a davaju si pichat rozne ...ani to neviem napisat vrrr mne ako chlapovi sa to vobec nepaci ale je to moj sub.nazor

bora8
autor
9. feb 2009

krasuliak ale to že si dám pichnuúť napr. botox nikto iný nebude vedieť a ak to nebudeš vedieť nebude ti to vadiť, iba ma budeš chváliť ako dobre na svoj vek vizerám 😀

eraserhead
9. feb 2009

Vy ale máte problémy..... Souhlasím s krasuliakem, zřejmě proto, že jsem taky muž. Já jen, že umělé figuríny z výloh mě nijak nevzrušujou.

eraserhead
9. feb 2009

Ale samozřejmě, každé/mu co jeho jest, klidně si nechte já nevím, třeba aplikovat místo kůže bavlnu, nebo cokoliv, pokud si myslíte, že vám to nějak pomůže....

bora8
autor
9. feb 2009

eraserhead - ja si nechcem dať aplikovať miesto kože bavlnu, ani si nechcem dať spraviť lifting, odstrihnúť z kože, dokonca ani silikony, myslím že pár vrások je prirodzených a úplne hladká pleť je krásna na 16-stke a nie v mojom veku..... ja chcem proste radu, ako postupovať a nie odsudzovať, rozhodne nechcem vizerať ako figurína ani ako jackson.... to sa mi nepáči, ani tie umelé bábiky ktoré sú komplet prerobené..... chcem jedmnú korekciu ktorá by mi pomohla a cítila by som sa po nej lepšie.... 😉

zanett
9. feb 2009

krasuliak (a eraserhead) - souhlasim s borou; ne kazdy zakrok musi byt nutne videt na prvni pohled (idealne by totiz byt videt ani nemel)...asi byste se dost divili, kolik tzv. 'prirozene krasnych zen' ve vasem okoli je krasnych diky chemii 😔 Vzdyt to, ze se chce nekdo nechat trosicku vylepsit, hned prece neznamena, ze bude vypadat jako Jackson....Treba ja jsem si taky nechala neco malo udelat (ne botox - zatim 😀 ) a nikdo to nepoznal, ani moje vlastni matka (ted ale nemuzete soudit podle meho fota v pasu, pac to o nicem nevypovida 😀 ) Vubec bych nerekla, ze jsem umela barbina bez mozku....a vsadim se, ze kdybychom se k krasuliakem/eraserhead potkali tvari v tvar, tak by sotva poznali, ze mam makeup (a ten teda mam fest 😀 ), natoz ze jsem si nechala delat nejaky zakrok....a navic vite, co se rika: muzi chteji byt klamani 😀 😀 😀 😀

eraserhead
9. feb 2009

bora/zanett: kdyby jste si pořádně přečetli můj druhej příspěvek, kterej jsem dopsal právě proto, aby jste NEMUSELY psát vaše dva příspěvky, mohli jsme si ušetřit času všichni. Klidně si se sebou dělejte co chcete, já jen podotknul, něco ve stylu, že mi zrovna tyhle vaše starosti připadají zbytečné. A "muži chtějí být klamáni"? Možná na tom něco pravdy je, já klamán být nepotřebuji a tohle heslo jsem VŽDYCKY slyšel jen od ženy.... Takže nechme hádání, já už tady nepolezu (kde a jak si nechat udělat botox fakt neporadím, páč nevím) a bude to...

babulka
9. feb 2009

baby, neblaznite... mam botoxpozitivnu kamosku a ta ma 33 rokov a uz trikrat si to dala pichnut, no vyzera dost zvlastne, lebo si to dala presne na vrasky na cele a medzi obocim. Robili jej to v ULK, teda nie nejaky zapadnuty salon bez skusenosti. vyzera to smiesne, elbo ak sa chce zasmiat alebo akokolvek inac "pohnut" tvarou, tak pohne spodkom a vrch je ako socha, tak si to viete predstavit. Lenze ono na ten botox sa da vybudovat pekna zavislost, lebo po case, ked to prestane ucinkovat, tak tie svaly, ktore sa uvolnili sa hybu a niektore sa este neuvolnili, tak hybe len polovicou cela a medzi obocim ma taku smiesnu jamu 😀 Sa na nej dost dobre zabavame, program lepsi ako v telke. ja viem, je to plytke, bavit sa na niekom, kto si mysli, ze vyzera ako supermodelka, ale v skutocnosti vyzera, ako keby mala tvar poskladanu z dvoch roznych ludi 😀 Kym je cerstvo po vpichu, vyzera to celkom fajn, ale ked sa to tak po troch-styroch mesiacoch zacne ostupne uvolnovat..... 😝

manzelova sesternica je profi kozmeticka, robila aj medicinsku dermatokozmetiku a esteicke zakroky a povedala, ze botoxy, kyseliny hyaluronove a pod. nie su vhodne pre zeny pod 40 rokov. Starat sa o plet, to ano, ale nie tym, co nie je prirodzene. Ja hovorim, ze treba vediet dostojne starnut.

BTW, u kamosky si ten botox vsimne aj ten, kto ju vidi prvykrat, lebo sa hned opyta, ze co ma s celom. Jeden znamy povedal, ze vyzera ako po porazke 😖

zanett
9. feb 2009

eraserhead - OK, pochopeno 😉

babulka - ja si stojim za svym. Jde o to si vybrat dobry salon a zrucneho odbornika a nemit prehnane naroky. Ja nechapu, proc pokazde, kdyz prijde rec na plasticke operace ci jemne 'neprirodni' doladeni, tak se zvedne vlna kritiky a kazdy zacne odsuzovat a dava ty nejhorsi priklady (Jackson atd)? Proc proboha?!?!?! Vzdyt je mezi nami tolik zen, ktere vypadaji krasne a prirozene a nikdo by neuveril, ze jsou umele vylepseny...Samozrejme, ze vymknout se to muze i nejvetsimu odbornikovi a ne vzdy je uspech zarucen, ale ja osobne bych to riskla (risk je zisk!) nez abych se spokojila s tim, ze vypadam hur, nez muzu.....Uz davno jsou pryc doby nasich matek ci babicek, ktere se po urcitem veku musely smirit s tim, jak vypadaly a rezignovat. V dnesni dobe uz nikdo nemusi vypadat prumerne nebo 'nedobre', doba se meni a je maximalne vizualni, takze dneska uz si malokdo vystaci si 'dobrym charakterem a prirozenymi vraskami' 😝

babulka
9. feb 2009

Zanett, vec nazoru, vkusu, postoja k sebe samemu. Ked nie si so sebou spokojna, do toho. Otazne je, ci nejaky plasticky chirurg alebo kozmeticky zakrok zaruci, ze spokojna budes...
Este k tej priemernosti, alebo "nedobrosti" - kto nastavi tie kriteria, co je priemerne a nedobre? Vies aky je problem v nasich koncinach? Tu si kazdy o kazdeho s prepacenim "otiera hubu", komentuje, ako kto vyzera, kolko ma tukovyh vankusov, vrasok, celulitidu.......ale preto nemusime vsetci vyzerat tak, aby bolo aj okolie spokojne. Chcem tym povedat len tolko, ze nikoho nic do toho, ako kto vyzera, ci je priemerny, nedokonaly, neviem aky, preto prave ta nedokonalost robi z cloveka individualitu. Vdakabohu za to, ze sme kazdy iny 😉

majka35
9. feb 2009

určite je krajší pohľad na ženu, ktorá stárne s gráciou, ako pohľad na ženu, ktorá má "vylepšený" look neprirodzenými plastickými úpravami ... 🙄

babulka ... pekne si to napísala ... 😉

mywiel
9. feb 2009

Botox nie je definitvny a este som nepocula, ze by sa svaly uvolnovali postupne... 😕 Treba na to najlepsie odbornika doktora nie kozmeticky salon tam ti davku vedia tak nastavit aby uplne neblokovalo svalstvo takze ked sa budes smiat budes mat aj hornu cast tvare pohyblivu len medzi obocim to bude trochu menej pohyblivé aby sa mimické vrasky neprehlbovali. Takze ak sa rozhodnes pre botox chod niekde k doktorovi, daj si dobre poradit, lebo ak je to zle davkované tak moze ochabnut jedno viecko a budes par mesiacov chodit s jednym okom zavretym. V dnesnej dobe je uz vela moznosti aby clovek vyzeral oddychnuty a nebolo vidno, ze bol na injekciach ale ako vravim treba ist odbornikovi este jedna vec definitivne to nie je a ide to do penazi.

bora8
autor
9. feb 2009

babulka ale ja som sama so sebou spokojná, nemám komplexy ani prehnané nároky.... proste chcem poradiť čo na tie vrásky medzi obočím - krémy som skúšala všelijaké, od výmyslu sveta, masáže tak isto, kozmetičku navštevujem pravidelne.... ale ako príde slniečko tak sa začnem podvedome mračiť a vrásky sú zasa strašne výrazné..... 😠 a mne sa proste nechce stále kontrolovať
myslím si, že určite zostarnem ale nemyslím si že by som nemusela vyzerať zbytočne staro v 35 rokoch
taktiež nechápem tú vlnu odporu, komu sa nepáči nech si nedá spraviť a hotovo, ale tento priemysel by nefungoval ak by o to nebol taký záujem

a inak ak sa vám to nepáči tak nás aspoň neodsudzujte... 😉

majka35
9. feb 2009

bora, to nie je o odsudzovaní, to je o názore, ja si vás nedovolím odsudzovať, skôr obdivujem vašu odvahu, pretože ja sama by som sa do takého niečoho nepustila a môj názor je taký, že načo aj ... 😀

babulka
9. feb 2009

Mywiel - nemam medicinske vzdelanie, ale neviem si predstavit, ze zablokovane svalstvo po jede (teda botoxe) sa uvolni naraz - jeden den hladka detska prdelka a druhy den sup, vrasky su prec...Takto si to myslela? Lebo ja to na tej kamoske vidim, ze sa jej postupne uvolnuje celo a ked zacne mat jamu medzi obocim, vieme, ze nastal cas na botox 😀

Bora, ako citam, tak citam, tak moje prispevky boli myslene uplne vseobecne, nikoho som neodsudila, len som napisala svoj "zazitok" neskusenej, ale vnimajucej osobu s pozitivnym vztahom ku klobasovemu jedu a informaciu od sesternice, profesionalnej dermatokozmeticky. A druhy prispevok som reagovala na zanett... Takze tak. 😵

virginia
9. feb 2009

Moja sestra si dala pichnut botox, tiez na celo na vrasku hnevu. Velmi jej to pomohlo. Len sa treba pripravit na to, ze je to navykove. Byt 6 mesiacov bez vrasky a potom ze sa vratia, to sa jednoducho neda. Jeden zly priklad je statisticka velicina. Moj nazor je, ze skus to prvy krat a uvidis.
BTW: sestre sa botox uvolnuje pomalicky, nenapadne. Ziadne viditelne ochrnutia som si nevsimla 😉 .

mywiel
9. feb 2009

Bora je to tvoja osobna vec a ked sa mozes citit lepsie preco nie, len je to navykové a drahé a ucinné len par mesiacov, ale v dnesnej dobe su aj kozmetické krémy drahé a tiez stoja za p.. 😀 Je to len na tebe ale vyber si radsej doktora ako kozmeticku nech ti uplne nezablokuju celo. 😉

ella1
9. feb 2009

súhlasím so zanett

mmch- bora sa nepýtala na názor či si to má dať alebo nie.ona si to chce dať, hľadá len spôsob.....

ja to tiež budem riešiť, ked bude treba.....

bora skús stránku omlazeni.cz tam baby riešia podobné veci...dozvieš sa viac

jo a ešte chlapi- prečo potom ked vám šibne v strednom veku nebalíte vráskavé 40 ničky, ale mladé vekom nepoznačené baby... 😕

bora8
autor
9. feb 2009

ella, mywiel a virginia - ďakujem

krasuliak
9. feb 2009

bora mna este napadli okuliare ked bude to slnko 😀 😀

roasha
9. feb 2009

krasuliak,elle si neodpovadal... 😕 😉 😀

krasuliak
9. feb 2009

ella potom ti poviem ale ja som odjakziva na starsie 😉
ale pssst niekde tu mam aj manzelku a ona je o kusok mladsia 😀 😀