Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

miskachrumka
7. nov 2009

bože kde ste vsetky nikde nikoho jezis_! 😨 😵

starwendulka
7. nov 2009

Och, bože! Ja nechápem, ako ste mohli stále riešiť tú kauzu Paulína vs. Dara! Však sa uvedomte, ste dospelé ženy, preboha! Ja to poviem takto: keby si Paulína tie esemesky zaslúžila, bulvár by si do nej nezačal! A nemá žiadné právo brať do huby Šindlerovú! Však posúďte samé, kto z nich dvoch lepšie spieval!
Ha, zajtra si do kolo pozriem. Ale Jacksona nemám rada. Bol to divný človek. Vôbec nemal dobrý hlas. A hlas je najdôležitejší. Elvis alebo Gott majú omnoho lepší hlas.
A najlepší je Smudla a Martin. Len sa mi zdá ten Chodúr namyslený!
A láskavo ma neobviňujte! To že som písala deň po pôrode nič neznamená. niekedy sa vážne správate ako pubertiačky.
Prepáčte, že idem na vás tak tvrdo, ale hento ma fakt naštvalo =(

martimarti
7. nov 2009

Starwendulka 😀 😀 😀 , tak to tak neprožívej, ať nepřijdeš o mlíko 😀 😀
Někdy je lepší "správat sa ako pubertiačka" než jako zapšklá, nas.raná mamina 😉 😀 Tak klídek... 😉 😉 😉

bejbypd
7. nov 2009

martimarti 😀

starwendulka
7. nov 2009

Okey baby. dám si na to pozor. 🙂

miskachrumka
7. nov 2009

ja si myslim ze na vsetko ma kazdy iny nazor a wendula nerozculuj sa skodi to krase! 😉

claudee
7. nov 2009

že Jackson nemal dobrý hlas 😀 mňa vystrie 😀

kubaka
7. nov 2009

že vám sem lezu...s konvičkou je jeden velký problém - ona sama je o sobě přesvědčená, že je nevýrazná. To je pak dost těžké vyhrávat, když se někdo takto talentovaný a muzikální nedokáže objektivně podívat sám na sebe. Snad z toho ještě vyroste.
Proto je Chodur tak jiný - ví, na co má a ví,co umí. Je si jistý a proto to jeviště i hlediště taky tak ovládne. U umělce je podceňování a nedůvěra v sebe totálně likvidující.
Chodur je o třídu výš než všichni ostatní - i kdyby tu soutěž nevyhrál, na tom nesejde. On prostě je hotový muzikant. A taky se nechová jako patnáctileté puberťačky, co si pláčí na rameno. Na to už je starý a zralý. Proto možná působí namyšleně. Spíš myslím, že působí dost střízlivě. Moc to neprožívá, ale užívá si ten zpěv samotný.
A chudák Ben - úplně je na něm vidět, jak trpí, že tam zůstává, protože je jasné, že zpěvák prostě není a nemá na to. Tož sympatie diváků nemusí jít vždy ruku v ruce s kvalitou. 😖
Děsně se těším co zítra předvedou. Juj 🙂 Žádný ročník jsem takhle nesledovala, ale tady se fakt sešli zajímaví talenti.

claudee
7. nov 2009

kubaka, úplne súhlasím s tým, čo si napísala.. tiež to tak vidím 🙂

jevel
7. nov 2009

kubaka vystihla si to. Chodúr je aj od vaščiny starší a rozvážnejší. Nezapadá do skupinky plačúcich, ale to neznamená, že je namyslený.

Jackson mal super hlas - ale je to vec vkusu. Určite bol nezameniteľný 🙂

A prečo je Denis podľa niektorých z vás šamponek? 😅 myslíte , že je taký sladákový typ?

kubaka
7. nov 2009

🙂 jackson byl novátorský, nezaměnitelný, originální.,a zpívat uměl, to bez debaty. Zda se komu líbí ten či onen hlas, je fakt věc vkusu. Já bych tak zpívat třeba nechtěla, 😅 ale jeho hlas pozná vždycky každý okamžitě. A některé písničky mají takovou sílu a náboj, ... jak ten Temelín s Bohunicemi dohromady.

martimarti
7. nov 2009

Kubaka, musím se usmívat tvému "Chodur..je starý a zralý" 🙂 🙂 a to je mu 19 let 🙂 Jak je věk relativní 😀 Ale koukáme na to stejně, také ráda koukám, ale nijak to neprožívám, jen mám radost, když se to někomu povede a Chodurovi se zatím zatraceně daří. A když vypadne, stejně nezapadne a ještě o něm hodně uslyšíme, tedy pevně doufám. Je vidět, že je to zatraceně chytrej kluk, co to má v hlavě srovnaný 🙂

miskachrumka
7. nov 2009

podla mna sa to este vsetko zmeni aby este star nebol bendig!a chodur vypadne skor ako sa nazdame!

a michael bol jednoducho star ktora sa už na svete nenajde ale to ze nemal dobry hlas tak akoze sorry 😠 to moze napisat fakt len hluchy clovek! 😔 😅

martimarti
7. nov 2009

Já Jacksona taky nemusím a Madonnu už vůbec ne 😀 😀

bejbypd
7. nov 2009

ja Jacksona mozem ale madona no hroza,nikdy mi jej hudba nic nedala neviem ako ona moze byt ikona...dufam ze sa niekoh

bejbypd
7. nov 2009

mala mi to odoslala...niekoho nedotknem ale madona fakt nie 😀

bejbypd
7. nov 2009

ale nech to fanusikovia madonny nezoberu zle mne je jenoducho nesympaticka zeby spievala vynimocne to neviem...ale ano michael moze byt 😀

abbi
7. nov 2009

No Madona podla mna spieva priemerne, ale sou vie urobit a preto je uspesna.. ale zeby mala nejaky vynimocny hlas 😖 vobec.
Jackson je trochu zaujimavejsi ale tiez nie moj styl. Ale on je OK.

andy.a
7. nov 2009

pre mňa je Madonna skvelá,videla som min.rok kocert live vo Viedni a fakt úžasný zážitok 😵 😵 🙂
uznávam,že hlasovo priemer,ale je jedinečná,tvrdo na sebe maká a tú figúru by jej mohla závideiť aj ktorákoľvek 25-ročná baba..samozrejme,ďalšia vec,že má dosť času sa venovať sama sebe a svojej kondičke,vizáži a pod. 🙂 😀 😵

a nezabúdajte,že ona začínala od nuly a Jacskon je zo známej hudobno-speváckej rodiny .. 😅 😕 😉

Jacksona nemusím...pesničky sa mi niektoré páčia,ale ako spevák...jedinečný,výnimočný...to áno.. 😉
ako človek..prípad pre psychiatra 😕 😕 😕

to je môj názor,nemusíte so mnou súhlasiť,ale určite tam bola porucha osobnosti 😕 😝

majacska
7. nov 2009

andy co sa tyka Jacksona, nesuhlasim s tebou... 😔 myslim tym, ze bol pripad pre psychiatra, to si mierne prehnala prepac....

andy.a
7. nov 2009

Majka,to som aj čakala,že nikto nebude súhlasiť 😕 😔
ale určite bol úzkostlivo-depresívny typ 😝

no,ale toto je téma o Superstar a nie o Jacksonovi,ten má tému na MK zvlášť 😉

majacska
7. nov 2009

andy jasne... 😉

aadula
7. nov 2009

som si dnes pozrela reprízu a niektorí si to fakt na pódiu užívajú..a vôbec na veku nezáleží...proste záleží od každého povahy ako tú "slávu" berie...Denis bol úplne napätý...som čakala kedy skolabuje 😅 Moja dcéra mu síce fandí, ale myslím, že si príliž berie vyraďovanie a hodnotenie a neužíva si súťaž. Chodúr, Šmajda /aj keď nie je najlepší/ alebo Šenková si to úplne užívajú 🙂 toť môj názor 😉

jevel
7. nov 2009

mne sa páčili staršie veci o Madonny 🙂

abbi
7. nov 2009

aadul cau... 😉 Denis mal v tu chvilu horucky, nechali ho nechutne vytrapit a nakoniec musel odist z hotela domov sa preliecit tak bol chory takze preto bol tak napaty a naozaj skoro skolaboval. Bral antibiotika, ale uz by mal byt lepsie. Denis je moja rodina 😉 😉 takze pozor 😀 😀 a pozdrav dceru 😀 😀

jabber
8. nov 2009

Podle mě se nedá porovnávat Chodúr a ostatními, protože on už 4 roky zpívá s kapelou po koncertech, mají album atd 😅 ježiš, tak to je jasný, že má sebedůvěru a je na pódium a na to všechno kolem zvyklý, ještě aby ne 😝 😀 vždyť je to už profesionální muzikant 😀 Ostatní jsou normální talenti z ulice, tak co chcete pořád porovnávat?
Mně to připadá vůči ostatním trošku nefér, skoro si myslím, že už v takové soutěži nemá co dělat 😅

martimarti
8. nov 2009

Jabber, tak podej protest 😝

jabber
8. nov 2009

martimarti 😀 kdyby to bylo proti pravidlům, tak už by ho někdo dávno podal 😝 Ale má prostě jinou startovní pozici než ostatní, no, takže asi tak 🙂

martimarti
8. nov 2009

🙂 🙂 V jednom z minulých ročníků zpíval Petr Bende, taky měl za sebou zpívání s kapelou, ale nebyl tak dobrej /podle mne 😉 / a výraznej, takže to asi tolik nevadilo jako u Chodúra 🙂 Jak bude Chodúr dál postupovat, tak toto, co píšeš, bude možná jeden z argumentů těch, kteří ho nemusí, a nebo bulváru. Na každýho si něco najdou 😝

jabber
8. nov 2009

Je možný, že mu to v konečným důsledku ještě uškodí 😅 uvidíme. Já si třeba říkám, že kdyby byl ve finále on a např. Dominika, tak by se klidně mohlo stát, že lidi to vítězství budou přát víc jí, protože on už má tu svou pěveckou kariéru jistou a to pošťouchnutí vlastně nepotřebuje 😅

Mě mrzí, že nikdo nezpívá Like a Prayer - mojí nejoblíbenější od Madonny