Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

miskachrumka
8. nov 2009

ja madonu neznasam od malicka kedze moja mama nanej ficala 😀 😝

jabber
8. nov 2009

miska - já ji teda taky nijak zvlášť nemusím, ale pár písniček - z těch starších - se mi líbí 🙂

miskachrumka
8. nov 2009

mne nieje sympaticka ani ako clovek a ani jej hudba mi nic nehovori! 😨
ale od michaela sa mi paci vela pesniciek! 😨 😎 😵

harmi
8. nov 2009

ahojte

iba som chcela napisat ze nie kazdemu sa paci to iste ale tvrdit o Michaelovi ze nema dobry hlas, na to mozem pouzit len tohto vydeseneho smailika 😲 😲 😲 😲 😲 mne sa moc nepaci Chodur ale urcite nebudem tvrdit ze nema dobry hlas. len mi nieje jeho farba prjemna.

Michaela milujem , Madonnu mam rada takze na toto kolo sa tesim 😵

som zvedava ako Smajda zaspieva Dirty Dianu 😅

silvia123
8. nov 2009

No síce to sem nepatrí, ale neviem kde to napísať. Neviete či sa dajú niekde kúpiť tie postavičky, čo chodí vždy reklama pred superstar?, neviem tuším je to reklama na t-mobile??? Ten zelený škriatok sa strašne páči mojej neterke a rada by som jej ho kúpila na vianoce, len fakt neviem kde ho zohnať. 😀 😀 😀

lussy23
8. nov 2009

Ahojte. Ja michaela zbožňujem, ale Elvisa o 10% viac. 🙂 Nechápem, to spojenie Tepelín a Bohunice 😔
Ozaj, všimli ste si Slovenky, že tretia séria Superstar bola podobná ako jednotka? Prvá štvorka úplne rovnaká. Tri baby a jeden chalan. 🙂 A Táto československá je podobná ako druhá séria. V tej bol jeden už od začiatku najlepší a ešte tam bolo tiež tučnejšie dievča, vlastne už žena, s hrubším hlasom 🙂 Takže v šiestom, piatom kole by mali vypadnúť Monika s Dominikou a ostali by tam Denis, Honza, Martin a Leona. 😉

A čo sa týka bena, prestal mi už tak vadiť. Jedno veľké plus má u mňa, že si vybral tú Madonnu. Možno sám vedel, že Michaela nezaspeiva a nechcel ho zahanbiť. 😉 Asi mu krivdím..... ☹ Ale som si istá, že ak mu ktosi bude písať vhodné pesničku pre neho a ten zlý rytmus ho nechá na pokoji, mohol by sa uplatniť. Bola by škoda takého super hlasu. Keby vedel speivať robil by Maťovi konkurenciu 🙂

Neviem, či som to tu už písala, ale Leona mi pripomína Roba Šimka. To bol tiež roker, ktorý spieval srdcom. Zaspieval Baladu, pieséň o láske, Demod aj rock, v ktorom sa úplne vyžil. Okrem toho to bol milý a slušný chalan. len Leona sa správa omnoho vyspelejšie. 😉

Podľa mňa by mal vypadnúť Ben. Najprv so mtypovala Mira, ale v rock je jeho štýl, nie?
A štve ma, že Miro nemá v hymne sólo. Mohol by spievať namiesto Thomasa, ktorému, ako povedal otec- švagor, chýbajú slová. Ale nepochopila som to.

kubaka
8. nov 2009

andy a - souhlasím, že Jackson byl na psychiatra - 😉 😉 viděla jsem nahraný rozhovor a bylo fakt znát, jak je úplně mimo realitu, to z něho úplně cákalo a zaráželo - hysterie, patos, deprese.... Nikdy nežil normálně, to asi dost poznamená. 😖

jabber - to máš pravdu, ale prostě pořád spadá do amatérů, takže fér to je. Ostatní jsou z ulice - kromě Leony, ta taky zpívá s kapelou. Ovšem pořád je to o talentu a charismatu - tím válcuje a to se nedá naučit, to je v něm. Jak píše martimarti - dnes zpívá s kapelou kde kdo a neznamená to, že je bezva. Maximálně může mít výhodu zkušenosti s jevištěm a hledištěm.

jabber
8. nov 2009

kubaka - no ale i jenom to dělá hodně, že se na velkým jevišti neklepe jak ratlík 😅 celkovej dojem z jeho vystoupení je pak samozřejmě úplně někde jinde 😉
Já jen že tady pořád porovnáváte jeho sebevědomé vystupování, jeho zpěv atd s výkony ostatních - prostě je to jasný, on je někde jinde, má zkušenosti a tím má proti ostatním výhodu, to jsem chtěla říct 🙂

kubaka
8. nov 2009

jaber- jo určitě, to má výhodu zkušenosti, ale jako zpěvák je prostě jedinečný. Hlas má úchvatný, frázuje, intonuje, skvělé feelingy, ví, co zpívá, cáká z něj taková síla, poutá pozornost - to je prostě to něco, co se nedá naučit. Takže je někde jinde, ale myslím že tímto způsobem. Ani Langerová se s ním srovnávat nedá - a taky má zkušenosti. Myslím že ti ostatní se neklepou jako ratlíci - zvládají to docela slušně 🙂 I ty patnáctiletí žabci.
Jednou se tam hlásila jakási dívka z konzervatoře, takže průprava, hlas parádní, ovšem nedostala se ani do divadla - nevím přesně ty úrovně, sleduju až ta finále. 😝
takže souhlasím, že z jednoho úhlu pohledu se Chodúr srovnávat s ostatními nedá ovšem z druhého pohledu se s ostatními srovnávat dá. 🙂
už se na něj těším a taky chci jeho desku - ale ječet pod podiem teda nebudu 😀

jabber
8. nov 2009

No těším se na večer 🙂

andy.a
8. nov 2009

tak ja sa teším tiež,ako to decká odpália 😝 😀
len neviem,či si to pozriem v kľude,dcéra má dnes posunutý režim a ak bude večerať po 20.hod,tak určite budeme mať na DVD pustený Klubík alebo Bambuľku 😀 😀 😝

u Chodúra mi vadí,že v každom kole ho porotcovia vychvália,že on patrí do finále..v podstate ani nemusí súťažiť...je jasný víťaz atď...nie je to fér voči ostatným súťažiacim m 😔 😒

detto to bolo aj pri Cmoríkovi,že kočky-Slovenky ?? 😕 😅 😝

klba
8. nov 2009

ja na tom nic zle nevidim ze je chodur favorit sutaze, kazdy ma rovnake sance ale on je proste lepsi ako su ostatni tak preco by ho nemali chvalit ked vytrca nad ostatnymi? 😉

okrem toho aj v minulych seriach superstar mali sutaziaci svoje kapely s ktorymi vystupovali, ale to este neznamenalo ze mali nejaku vyhodu oproti ostatnym, niektori to vedeli vyuzit a niektori nie,
ono to nebolo vzdy len o skusensosti s hranim pred publikom, ale o tom ako clovek vie spievat a co ma navyse oproti druhym sutaziacim.

spominali ste roba simka, mne sa moc nepacil, vobec ma nezaujal, ja som ho ako superstar nevidela, to je moj nazor 😝 pre mna je leona o sto krat zaujimavejsia ako on a jej spievanie ma bavi. 😉

klba
8. nov 2009

a to ze je chodur v kazdom kole vychvaleny este neznamena ze ma zaistene vitazstvo, este vobec nie je iste ci to vyhra, ale aj keby nie, verim ze to zo spevom daleko dotiahne a dufam ze nie len on. 😉

kubaka
8. nov 2009

andy- to že chodura nekriticky a netaktně zbožňují porotci není jeho chyba 😀 😀 😀 Nejvíc se mi zamlouvá vystupování Habery - je neosobní , ale věcný.
Stejně rozhodrují SMS od lidí - ti čtyři si tam mohou žvatlat koneckonců co chtějí, že... Konvičku taky vychvalovali - chudinku ☹
už se nemůžu dočkááááát - jsem jak puberťačka 😀

claudee
8. nov 2009

tiež sa už neviem dočkať 😀 jacksona zbožňujem celého a na madonne zase jej pesničky 😀 dnešné kolo si teda užijem 😵

claudee
8. nov 2009

len je troška blbé, že finále dávajú v nedeľu 😝 končí to až okolo 11, a kým sa dostanem do postele je aj polnoc.. potom som riadne nevyspatá 😔

ankam
8. nov 2009

dufam ze aj ja si to uzijem a ze sa mi ujde telka 😀

martina46
8. nov 2009

claudee, tak to pozri z archivu 😉

majina.b
8. nov 2009
bejbypd
8. nov 2009

majina sak to je cely otec ked si odmyslis tu bradu podla mna 😉

kubaka
8. nov 2009

z každého si vzal to hezčí - naštěstí 😲

kacir
8. nov 2009

já se taky těším hrozně, už at je veče, je to ale fakt dlouho, nejtrapnější jsou ty reklamy, dva zazpívaj a hned je reklama a pak znova 😠

kacir
8. nov 2009

ale písničky od Madonny a Jacksona, to teda fakt bude nářez, celkem známí a jsm zvědavá, jak se s tím teda poperou, at už zpěvěm, ti rychlejší i pohybem 😀

claudee
8. nov 2009

z archívu by to už nebolo ono 😝

aadula
8. nov 2009

abbi ahoj 😉 dcére odovzdám a keďže je to tvoja rodina...tak už ani muk 😉 🤐 🤐 🤐 ........ale videla som jedno video čo spieval ako 10 ročný ..voda čo ma drží nad vodou...a to pekne zaspieval

claudee
8. nov 2009

aadula, tiež som to video videla 🙂 tiež sa mi páčil 😀

dididi30
8. nov 2009

juj tesim sa, som zvedava, ako budu spievat 😵 😎

aktak
8. nov 2009

ta Leonina dokrutka bola PRISERNA, chudatko 😒 cele to je trapne s tym detektorom a hlupymi otazkami vecsiu blbost si uz neviem predstavit vymysliet, to si mohli odpustit 🙄 🙄 🙄

dididi30
8. nov 2009

nevadi ale super spievala 🙂

dididi30
8. nov 2009

marta aka blondyna 😕 😅 ale ide jej to 🙂