Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

k.a.t.k.a.
9. nov 2009

lisounek Chodur ide dalsie kolo 😀 myslim ze po tomto ho uz tak chvalit radsej nebudu 😀

majacska
9. nov 2009

placem, vypadla Leona, patrila k najlepsim 😔

sisa.b
9. nov 2009

mna najviac stve, ze postupil ben a martin 🙄 😠 😠 a leonu by som vymenila ted urcite za moniku

cernovlaska
9. nov 2009

To je právě to,že rozhodujou diváci a ne lidi,který muziku dělají 😖 jinak by na 100% byla Leona mezi prvníma třema,ale tak to prostě je 😔

m1rti
9. nov 2009

Holky,zabrousila jsem na tuhle diskuzi, po dnešku nemám chuť superstar dal sledovat, protože vypadávají samý dobrý baby, a kluci, kterým posílají "patnáctky" hlasy, tam prostě zůstávají, nikdy to nemůže být objektivní a poslední dvě kola mě totálně znechutily

draga
9. nov 2009

no přiznám se brečím 😢 ona fakt měla vyjímečný hlas... 😔

babula90
9. nov 2009

Mala ísť MOnika alebo Ben, no nevadí, Leona sa vážne nestratí. Super zaspievala!!!

lisounek
9. nov 2009

jj zdenka souhlasim jako ja ho nemusim a o to vic mi vadi, ze kdyz nekdo vypadne s nikym nesouciti je pasivni a hraje si sve chapu, ze je to solo soutez, ale ostatni spolu souciti a on je vzdy jen rad, ze postupuje o ostatni se nezajima...tot vse proste na nej taky doufam dojde tot vse...ale z tech co zbyli nevim kdo by to teda mel byt... 🤐

sasulec
9. nov 2009

L☻E☻O☻N☻A☻ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

zelmirka1
9. nov 2009

baby klidek, aj tak postupne vypadnu vsetci,
je to prekvapko ale tu vidno ze naozaj hlasuju deti podla sympatii, jasne ze Ben aj Monika su slabsi ale tak to proste je, inak bolo mi luto aj keby vypadla Dominika, ale ved kazdy z nich ma sancu uspiet ked sa o nich uz vie 😉

yanna.o
9. nov 2009

příště vypadne dominika a chodůr a přestanu se na to dívat. mezitím ještě vypadne bendig, aby se neřeklo a budem čumět na denise s monikou. Fakt zážitek..

cokosusenka
9. nov 2009

many:nestras

jajdaelda
9. nov 2009

hm...co na to říct...nejlepší zpěvačka,co tam byla,jako jediná uměla se svým hlasem pracovat...no a že jí nesedla angličtina??? Hledají česko-slovenskou superstar,tak proč je nutí zpívat anglicky!!!!

beruska2x
9. nov 2009

m1 v tomto stylu tu nadava manza 😀

elis.1
9. nov 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ teda jsem strašně smutná a hlavně zklamaná z toho dnešního rozhodnutí, takový hlasový fond a lidi jsou snad hluchýýýýýýýý 😠 😠

lisounek
9. nov 2009

čoko myslim ze ne vsichni a je mi to jedno taky poleti 😀

bambulik
9. nov 2009

tak pak to není o zpěvu tahle soutěž, ted si tam bude Chodur honit ego, protože si myslím že bral Leonku jako velkou konkurentku
a přesně jak říkaj, řeknou si, ta má hlasů dost, té nepošleme
měla jít radši Domčuška

martimarti
9. nov 2009

Jako já třeba nechápu, kdo posílá hlasy Monice bagárový, vždyť taje prakticky neviditelná, tak nevýrazná 😕 😕
Bohužel, vypadávají holky ☹ ☹ To je na prd ☹

janinac
9. nov 2009

Já taky nemusím Chodura,takže není lisounek jediná 😉 On moc počítá s tím, že se dostane daleko a Tom Jonse moc nemusím 😉, ale ono v téhle soutěži není nic jistého...příště to třeba Chodur může být...i když to by to musela být ženská 😉

yanna.o
9. nov 2009

zelmirka, jasně.. většina z nich mi nevadí, ale leona byla favoritka, měla nádherný hlas jak zvon. např. denis jí nesahá po kotníky.

m1rti
9. nov 2009

Draga, taky jsem to obrečela .... zrovna před rockovým kolem !!!! ... holky, já vím, že tady na toho Chodúra některý nadáváte, ale já jsem jeho velký fanoušek, ale každý si může myslet co chce, že jo ... to je každýho věc

babula90
9. nov 2009

videli ste Chodúra? S nikým si ani len ruku nepodal, že postupuje, sebec 🙄

janula84
9. nov 2009

superstar je show a víceméně po nich pak neštěkne ani pes a jen plní bulvár. a kdo zpívat umí a chce zpívat, tak bude. viz. Aneta Langerová atp. takže si nemyslím, že se tímto po Leoně slehne zem a asi bych to až tak neprožívala.. 😉

jankabambulka
9. nov 2009

súhlasím yanna. bola ot moja favorika je skvelá

many
9. nov 2009

m1rti - taky fandíme Chodurovi a jestli vypadne i on, tak už na to sledování kašlem

krpito
9. nov 2009

zdenka26, Martina by som neriešila, nie je namyslený a dobre spieva, sú tam iní, ktorí tam nepatria .... Inak pre mňa dnes najväčšie sklamanie od divákov 😒 ale čo čakáme od pubertiačok, ktoré rozmýšľajú niečím iným ako rozumom, žiaľ ☹

cokosusenka
9. nov 2009

Lisounek:napsala jsem skoro vsichni,vyjimky se sem tam najdou

lisounek
9. nov 2009

babula presne jsem to tu psala je to ignorant

sasiki
9. nov 2009

som sklamaná ☹

sisa.b
9. nov 2009

opravujem sa - mal vypadnut smajda alebo ben 😝 martin je samozrejme moj favorit aj s leonou, ktora uz vypadla 😢