Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

nunacek
16. nov 2009

Chodúr je super zpěvák, ale jako člověk na mě z obrazovky působí "nic moc", chladný, bez emocí... 😒 Ale holt je takovej 😉 A nejvíc mě baví Dominika Stará, Bendig a Chodúr (ten ale opravdu jen čistě pěvecky).

bambulik
16. nov 2009

nunacek, ano čistě pěvecky
třeba na Bendigovi jsou super ty emoce a na Chodurovi vůbec nejsou vidět, asi je nemá proto jak moc si je jistý, to mi na něm vadí

martimarti
16. nov 2009

Tak zase každý holt nemá potřebu se tam veřejně okatě cicmat, ne 😀 😀 😀 Já ho docela chápu 😉

babula90
16. nov 2009

vidím, že nemám ten názor len ja 😉

harmi
16. nov 2009

mne pripada ze chodur je proste taky svojsky. vsak aj to obliekanie, celkovo imidz, vlasy, spravanie...

erikasadek
16. nov 2009

babula, nie kazdy bol dobry, v hviezdoslavov kubin.. 😀 😀 😀 ale spev uz mu nesiel hold.. 😀

nikka.vo
16. nov 2009

Erika, když si najdeš starší písničky od Dary např.

https://www.youtube.com/watch?v=daELYKgEEzU

tak to je podle mě sakra těžká písnička a nevim jestli zrovna Madonna by tohle dokázala zaspívat. Každý zpěvák má písničky ušité přímo na tělo a podle mně se dobrý zpěvák pozná podle toho, že dokáže bezchybně zazpívat svoje písničky i na živo. Což teda Madonna neumí a spousta dalších též ne.

Ben vypadl oprávněně a po něm by měla jít Monika, ta zatím nic neukázala, mě se prostě ten její zpěv nelíbí, Denisovi nevyšlo jen jedno kolo...

lisounek
16. nov 2009

souhlasim s bambulikem 😉 me Denis bavil kdysi stejne jako monika, ale na velkem finale vubec jsou vyklepani jak ratlici Monika je falesna a vubec ji to nejde..

ygreen
16. nov 2009

mě chodúr přijde jako někdo kdo si jde děsně za svým cílem. Ale přece právě on by si mohl dovolit být úplně v pohodě a milý ke všem, nikdo ho už neohrožuje 😔

babula90
16. nov 2009

nikka, suhlasim na 100%, Madonna je slabučká speváčka a pesničky má šité na telo. Jej staré pesničky milujem, ale viem, že na koncertoch naživo nespieva dobre.
Dufam, ze nabuduce pojde tiež Monika, je ešte mladá a strémovaná na velkom javisku, bohuzial, neukazala, co v nej je...

lisounek
16. nov 2009

a Denis zazpiva jen cajdacky...a obdivuji Bendiga zazpival zatim temer vse a jeste ho to bavi a ma takovou detskou radost...no a Chodur to jeho crazy 😀 hmm asi na to ma, ale neni to charakter, ikdyz mozna proto se hodi do tehle branze...neumim si predstavit Bendiga a jeho miliony 😀 😲

nunacek
16. nov 2009

Třeba nechápu, jak mohla vypadnout Markéta Konvičková a zůstat Monika Bagárová 🙄 Ale holt hlas lidu tak rozhodl 😒 😀

babula90
16. nov 2009

erika 😀 , on vraj predtým ani nespieval, ale mrzi ma, ze kvoli nemu vypadli v semifinale lepsi spevaci a vo finale Marketa ☹

lisounek
16. nov 2009

nunacek jako presne ta zpivala jak vino jenze presne pubertacke hlasy...nebyla tak vystredni asi byla skromna obycejna...ikdyz fakt skvele zpivala, ale vypadla moc brzy stejne jako Leona 😒

nunacek
16. nov 2009

lisounek: Přijde mi, že lidi hodně hlasujou podle vzhledu a ne podle pěveckých kvalit...

petruna
16. nov 2009

Holky, kdo vypadl ?

babula90
16. nov 2009

ben

ygreen
16. nov 2009

já slyšela záznam z živého koncertu Madonny a děsnýý 😝

erikasadek
16. nov 2009

nnikka no ja som bola davnejsie na je koncerte, a vykon aky tam musi podat ja uz by som bola po 5 minutach bez dychu, a dara mozno po Pol hodine a nie pocas 2 hodin.. 😉

kazdy mame nato iny nazor, ale madonna , ama svoj styl, ktory stale meni, nikdy ni eje to iste za tie roky preboha, uz ma len cosi za sebou..
a dar ma silny hlas to ano..
vzdy mala,; ale kolko je takych spevaciek. 😉

aj tu, a nepresadia sa.. 😉
ale to uz je o inom.. 😉

babula to mrzi aj man, ze lepsi vypadly, taka leona mala strasne sympatie. u mna;. 😉

petruna
16. nov 2009

Ben ? jen jsem prolitla....

Jinak, k Chodurovi, ja ho ze zacatku hodne zrala, ale ted mi pride, ze je fakt studenej cumak...driv takovej nebyl, podle me...asi uz ho ty media taky pekne serou...

ale me je docela jedno, jakej je, libi se mi jak zpiva.

Jestli ctu spravne a fakt vypadl Ben, tak mam radost, vsak on se neztrati (jen doufam, ze nebude zpivat)

fanynky asi proplacou noc.

ygreen
16. nov 2009

Monika má hodně obdivovatelů ze semifinále, kdy byla hvězdou

lisounek
16. nov 2009

petruna co to? 😀 😝

pepies
16. nov 2009

konecne vypadol Ben 😝

lisounek
16. nov 2009

jj fanynky uz tam fnukaly

babula90
16. nov 2009

Leona bola perfect, uplatní sa v muzikáloch určite.
madonna nestači na koncertoch spievať, lebo aj tancuje, ale inak ju mám rada 🙂

erikasadek
16. nov 2009

ale ked ma zaspievat jednu dve pesnicky , na zivo , v neakej show tak to je vzdy parada mna nikdy nesklamala

a to do fr chodi casto, v telke spievat, srande je ked zacne rozpravt francuzsky.. ako kacer. 😀
ale inak bez playbacku je to palka vzdy.. 😉 to mi verte..neda s aporovnat s koncertom..
a tak ako celine dion, ja zboznujem ked spieva francuzsky a nie anglicky ma upln einy hlas taky jemny a j eto ine koncerty a ine, len tak v televoznej show a bez pripravy niekedy .. 😉

babula90
16. nov 2009

Madonna na Slov.nikdy nepride, nik ju nezaplati..........

peppapig
16. nov 2009

erikasadek, nase anglicka porota taky placa kraviny cas od casu, hlavne se natahuji mezi sebou, ale sirit jakesi drbarny o slavnych zpevacich to sotva. Ani se mi nelibi jak habera pouziva slova typu 'posral' 'prdel' atd, je to trapne. Vsak Dara bude mit nejake vanocni koncerty, pak muzeme my ohodnotit, jak zazpivala 😝

Podle me je to takova show pro pubertaky, h;lediste hazi na podium plysaky, 10ti lete fanynky sili... Ben neumel zpivat, ale dalo se na nej koukat, Chodur zpivat umi, ale koukat se na nej neda, pripada mi jak 50ti lety dedula, dokonce i repertoar ma v podobne vekove kategorii. Myslim, ze z toho zbytku by bylo fajn kdyby vyhrala Dominika, zaslouzi si to.

nunacek
16. nov 2009

Kdo to má souzený, tak se prosadí i bez superstar 😉
Někde jsem četla, že Michal David prohlásil, že si Markétu Konvičkovou vezme do parády a udělá z ní hvězdu, protože na to prý ona opravdu má...

erikasadek
16. nov 2009

ja viem babula, ja viem , tu je casto tak si vies predstavit a ked este su aj sukromn ekoncerty, len tak, tak to je bomba...
nie vel aludi, oni to casto robia ze pozvu zmotanku , hudby a tam je tak 500 ludi super muzika jemne doprevadzana, a kazdy spevak musi , nieco ukazat..
nie uplugged, na mtv ni eje to to iste..

naposledy bol tu prince.. pred 3 tyzdnami len tak na nakupy zbadal jednu budovu v parizi nebudem opisovat a na miest es arozhodli ze bude koncert za par dni, ludia s aisli zblaznit, bola to bomba;. 😉
aj ked su posvany do telky , a spievaju len tak na zivo.. 😉