Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jajdaelda
29. nov 2009

no Haberoooooooooooooooo!!!!!!!

majacska
29. nov 2009

Jan bol perfektny...neviem preco Vam tak vadi ta anglictina

boze konecne Habera povedal to, co som si akurat myslela, ze dnes bol najlepsi 🙂

miska002
29. nov 2009

vsetci z poroty si asi dnes dali nieco.............. 😝

martimarti
29. nov 2009

Co ta porota na tom Bendígovi vidí, to nechápu 😕 😕

laaala
29. nov 2009

Když to shrnu, tak pro mě byl z dnešního dílu největším zážitkem Šmajda.... ostatně jako minule 😎

bejbypd
29. nov 2009

mne vadi monikina anglictina,janovi malokedy rozumiem takze tak 😉 a to si myslim ze anglicky celkom viem...

martimarti
29. nov 2009

U mne Chodúr...ostatně jako minule 😉

lucaska
29. nov 2009

tak ta porota je asu uplne mimo....dnes to bolo akesi slabe.... 😖

krpito
29. nov 2009

Dara je dnes otrasná, nielen na výzor 😀

bejbypd
29. nov 2009

marti 😉

jajdaelda
29. nov 2009

majacska...tak pokud by ta výslovnost byla jedno,jak vyslovuje,tak si může zpívat la la la a bude to to samý...
přiznám se, že pokud se mi písnička líbí,tak jsem ráda,když vím, o čem je....a to i v jazyce,který neovládám
a Bendig, nejen že nemá moc dobrou výslovnost,ale i má vadu řeči...neřikám,že je to něco špatnýho,jen mi to ke zpěvákovi prostě moc nejde...

auriane
29. nov 2009

Marta Jandová sa mi páči ako človek aj ako žena. Ale strašne mi píli uší, že keď rozpráva, ťahá hlasno do seba sliny. Na to mám nervy.

elucinka
29. nov 2009

Normálně je můj kůň Chodúr, ale dneska mě Bendig teda fakt dostal, povedlo se mu to...a Šmajda byl taky dobrej, jak vyfiknul toho Axela, můj tip - poslední 3 kteří tam zůstanou budou kluci - Chodúr, Bendig a Šmajda. 😉

ikarkulka
29. nov 2009

a nám se asi rozbil set-top-box, takže si to jdu pustit na netu.
z reakcí soudím, že opět žádné překvapení 😀

jabber
29. nov 2009

Dneska to bylo fakt celkem slabý.....ale to tady píšeme každou neděli 😝 tak jestli nejsme spíš moc náročný 😀

majacska
29. nov 2009

krpito urcite od Chodura je lepsi aj Miro, aj Jan..moj nazor, ajked som na zaciatku bola presvedcena, ze nanho nikto nema, ale sa to otocilo....

martimarti
29. nov 2009

Jabber 😀 😀 😀 Já mám zase pocit, že to má sestupnou tendenci, už je to moc dlouhý a i ti soutěžící mi přijdou takoví ňáký unavený nebo co 😒

jajdaelda
29. nov 2009

ale jinak se přikláním k názoru,že by měli zpívat česky/slovensky...myslím,že v budoucnu si moc anglicky nezazpívají...

jabber....no na SUPERSTAR bychom měly být nějak náročný 😀

jak už tady někdo dnes napsal, před finálem jsem si myslela,že bude problém, z koho si vybrat toho nej a teď je to přesnej opak 😔

Za mě dneska Šmajda a Dominika (i když neměla show)

jabber
29. nov 2009

marti 😀

majacska
29. nov 2009

jajdaekla jasne, v tom mas pravdu, co pises 😉

auriane
29. nov 2009

Semifinále a prvé kolá ma bavili oveľa viac. Už ma to prestáva baviť. A asi aj finalistov.

krpito
29. nov 2009

majacska, no šmajdu mám rada, je to sympaťák, ale kde sa hrabe na Chodúra :

martimarti
29. nov 2009

Bendíg bude příště zpívat Titanik Celine Dion 😀 😀 Nemohl by zazpívat konečně písničku nějakýho pořádnýho chlapa 😀 ?

lucaska
29. nov 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jituskak
29. nov 2009

nevíte co v té společné písničce zpívá thomas? já mu prostě nerozumím... 😀

krpito
29. nov 2009

martimarti 🙂 nemohol, lebo na to nedozrel 🙂

jituskak
29. nov 2009

neslibovali náhodou posledně nějakou novou písničku těch pěti? já tu čekám a nic 😀

jabber
29. nov 2009

jajda - no však jo, já se jen směju tomu, že každou neděli tady píšeme, že to bylo nějaký slabý 😀

majacska
29. nov 2009

ta spolocna piesen je prekrasna 🙂

martimarti
29. nov 2009

Krpi..tak tak 😉