Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lisounek
14. dec 2009

krpito: ale kdo to urcil ze je nej jeste vic nez ostatni? me to proste hlava nebere... 😲 😕

babula90
14. dec 2009

ronie, uplny suhlas, mna velmi bavi sa na neho pozerat, rock milujem a on si to vyslovene uziva, nema tremu. Inak mi velmi pripomina spevom Martina Durindu z Tublatanky. 😉
Lisounek, uz to bolo kritizovane, naozaj nemal Chodur pravo byt nominovany ako Skokan roka, bola to chyba! 😒

lisounek
14. dec 2009

aha to ja nevim ze uz to bylo kritizovane to se omlouvam, jen jsem se nad tim pozastavila 😔

yenn
14. dec 2009

lisounku, Chodur ma apelu Robson.

Nebyl skokanem roku, ale objev - ten se nenominuje, proste mu prislo nejvic hlasu

babula90
14. dec 2009

ale nie tu, v mediach to bolo kritizovane 😉

ronie
14. dec 2009

tak pokud jde o toho skokana, tak to mi také přišlo trapné, kdyby už byl vítěz superstar, tak ok, ale takhle mi to přišlo trapný a spíš mi to teda přišlo pro něj velká nevýhoda, protože hodně lidí si řeklo, že už nemá cenu posílat hlasy, že to je jasnej vítěz a taky se jim zprotivil, ačkoliv on sám za to samozřejmě nemůže 😒

krpito
14. dec 2009

babula90, čo tak radšej prejsť do témy pravopis .... 🙂 čau, dávno sme sa nevideli 😉 a na tom že bol nominovaný sa už nič nezmení a teda mne to vôbec nevadí 😀

ronie
14. dec 2009

objev nebo skokan, to je jedno 😀 😝

lisounek
14. dec 2009

joo tak objev mi to taky splívá 😖

lisounek
14. dec 2009

tak jako tak nechapu za co byl objeven 😀

vranka4
14. dec 2009

rozdiel medzi Mirom a Martinom je ten,že Miro sa vie predať na javisku,urobí" šou" -tínedžerky hotové😀 😀 ,ide na plný plyn 😀 😀 ,a Martin je super spevák,ale nevie sa predať,chýba mi tam to spojenie s publikom 🙂

babula90
14. dec 2009

krpito, čau, nestíham akosi, to tie Vianoce 😀
baby, na odlahcenie temy: tentokrat sa mi po včerajšku s Haberom nesnívalo, ale hádajte s kým 😀 😀

krpito
14. dec 2009

baby, idú Vianoce, sviatky pokoja a mieru, nechajme to na divákov 🙂

lisounek
14. dec 2009

kazdopadne finale bude zajimave je kazdy jiny jak zpevem tak projevem..bude to boj dvou chlapu/chlapcu nevim co je vhodnejsi 😝

lisounek
14. dec 2009

a schvalne kdo ma vice fanynek 😉

krpito
14. dec 2009

babula, s Marešom alebo žeby s Hejmom, alebo dokonca s Darčou ? 🙂

babula90
14. dec 2009

mne to pripadá tak, že Martin je taký ideál na klubovú scénu alebo len tak sám pre seba si spievať- on mi absolutne nepasuje ne velke pódiá, Vám áno?
Miro to viac prežíva.

lisounek
14. dec 2009

noo Martina si umim predstavit v nahravacim studiu 😉 a pak jen poslouchat a nevidet 😎

vranka4
14. dec 2009

babula,vystihla si to presne 🙂

krpito
14. dec 2009

babula90, nechaj už Martina na pokoji, je to pán spevák už teraz 🙂 preklepy žiadne ? 😉 😝

babula90
14. dec 2009

krpito, vedla, ešte máš 2 pokusy 😀

vranka4
14. dec 2009

takže ,počkajme si týždeň a uvidíme 🙂

krpito
14. dec 2009

tak s Adelou, alebo Ňuňezom 😀

ygreen
14. dec 2009

poslechněte si tohl - Martin při vystoupení v hudebním klubu v Ostravě - moc krásné

https://www.youtube.com/watch?v=cf5RuXLfHP0
babula90
14. dec 2009

krpito! nieeeee 😀

sisa.b
14. dec 2009

tak tentokrat suhlasim s babulou - martin podla mna zacne v tom studiu a koncertovat sa bude musiet naucit na rozdiel od mira. akurat mira by som z durindom neporovnavala, lebo tublatanka je moja srdcova zalezitost a miro bude musiet este velmi vela odspievat, aby sa mu aspon priblizil. mne pride strasne uskriekany, v niektorych pesnickach ani melodiu nepocut

krpito
14. dec 2009

ak som neuhádla, odchádzam a k tejto téme sa vrátim až keď vyhrá Chodúr 🙂 🙂 🙂 a to teda dúfam, že vyhrá 😉

lisounek
14. dec 2009

tak ono je temer jasne ze vyhraje hmm 😒

babula90
14. dec 2009

sisa- inak aj ja som sisa 😉 , Tubla je aj moja srdcovka- ale naozaj tam nevidíš aspon kúštik podobnosti? Aj sykavky má také ako maťo, trošku aj výzor, spev je trochu iný, ale aj tak...

lisounek
14. dec 2009

ze by Adela Banasova /myslim ten sen/ 😀