Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

ygreen
16. dec 2009

Jaspina Nera - myslím, že teď už do těch chudáků kluků šijete víc než je zdrávo 😔 jste obě dospělé ženské a řešíte tu kdo má horší sluch a vkus 😝 . Oba jak Miro tak Martin jsou super, jeden má lepší hlas a je multiinstrumentalista, druhý je super showman a rocker. Oba si najdou své publikum a ani jeden nepotřebuje dvě hádavý fanynky 😀

jaspina
16. dec 2009

Ygreen - já se přece s nikým nehádám.. A že je hodnotíme - o tom přece to téma je, ne? Kdyby se jen psalo - ten zpívá líp ve výškách.. a ten má školenější hlas... to by byla nuda ne? Popsala jsem jen, že pro mě je Martin takový starý - mladý.. MYslím, že nic hnusného.. Nehodnotím tady tělesný vzhled, národnost, barvu kůže atd. - což by mi přišlo fakt blbé a nedělala bych to..

nera
16. dec 2009

ak Ti to pripadalo, že sa hádam tak sa ospravedlňujem, len som hovorila svoj názor...a zas žeby som bola nejaká extra fanynka to sa nedá povedať, ale vie ma vyburcovať keďniečo sa blbé tvrdí....ale to by bolo na dlho.....
napokon je sranda, že češka zastáva slováka a slovenka čecha.... 😵
jaspina - dúfam, že si sa neurazila....to by som nechcela....

mimino123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaspina
16. dec 2009

Nera - vůbec ne 😉 Beru to celé jen jako zpestření...

Mimino - zas někdo, kdo se bojí provokovat pod svým jménem že? Musí být smutné, když se za svůj názor stydíš, tak si uděláš falešný nick bez fotky..

krpito
16. dec 2009

mimino123, toto môže napísať len úbohý človek ☹

jaspina
16. dec 2009

Neposloucháte náhodou Frekvenci 1? Teď tam mluvil ten astrolog - numerolog nebo co to je.. a rozebíral Šmajdíka a CHodůra a říkal, že Miro je takový jak působí, že se nepřetvařuje, ale Chorůrovi, že by nevěřil - ten že se přetvařuje.. Já vím, že to tak být nemusí -ale jen pro zpestření. 😉

swatka
16. dec 2009

jaspina těmto rádoby astrologům přes radia fakt věřím 😀 😀 je to jen manipulace přes radia kdyby SS vyhral Šmajda lidi na tom trhnou balík a o to těm sázkařům jde ....jinak kamarád si sem tam v sázkové kanceláři vsadís zna dobře i majitele (tam kde chodí) a sám mi potvrdil že majitel tet poslal Šmajdovy hlasy za 50.000kč když sem se zeptala proč bylo mi odpověděno že je tet dobrý kurz a kdyby vyhral tak majitel na tom trhne zkoro půl mega 😒 Takže tak ...ja fandim Chodurovi a jak tady někdo psal necítím se zrovna jako důchodkyně -poslouchám metal,punck,roc hard-core..přesto se mi jeho hlas líbí..na mirovi se mi nělíbí ta jeho šou za každou cenu a to mi příjde jako přetvářka ...nic méně můj názor Chodůr že je nudný?No to taky je tím že tu nudnost u něho někdo uměle vytvořil výběrem písní,stylizací, ...no nevím šmajda má vždy užasnou pecku (věčinou v rocku..nebo styl který mu pásne) úžasné dekorace...jasně zpíva super ale pro mě to není SS to můj názor a klidně mě kamenujte 🙂 😀 😉

draga
16. dec 2009

holky vy jste vtipný.... 😀 😎 hlavně jaspina s tím domovem důchodců 🙂) jj já to vidím taky tak 🙂

jinak mi je fuk kdo bude velký vítěz...já už svého mám a tím je Miro, podle mě už je to fuk, jen ten jeden dostane prachy... 😎

draga
16. dec 2009

teda já se vyjadřuju 2x fuk v jedný větě... 😎

jaspina
16. dec 2009

Já jsem s tím vlastně taky spokojená už teď. Od začátku jsem doufala, že se Miro dostane do finále - kvůli tomu, že tak ho budu vidět každou neděli a budu se na SS těšit. Kdyby vypadl, tak by mě to už nebavilo a upřímně jsem nečekala, že to dotáhne až sem. Takže já jsem spokojená. Stejně ani jeden z nich už tam další týden nebude a je to už jen na nic, co udělají se sebou dál. A že jeden z nich dostane prachy je mi fuk. Možná dobře, když je Miro nedostane -aspoň ho to nepokazí..

cmuky82
16. dec 2009

no keby vyhral miro tak on by bol fakt original superstar ved on je czechoslovak tusim otca ma cecha a mamu slovenku, alebo naopak 😀 Ja osobne si myslim, ze obaja spievaju dobre, ale Chodura by som tiez odporucila pre starsie publikum a nie pre -nastrocnych co su asi najvacsii fanusikovia superstar. A co sa taka poroty tiez sa mi nepaci ako strasne sa Chodura zastavaju a pritom sam Habera este skor tvrdil, ze superstar nestaci len hlas ale musi mat na to aj vzhlad a vediet zrobit sou aby vedela publikum zaujat a to mi na Chodurovi chyba ☹

jaspina
16. dec 2009
lisounek
16. dec 2009

pridavam se k fanynkam Mira a ten clanek teda naprosti souhlas je to vse pekne nahrany... 😠

ada80
16. dec 2009

já jsem taky fanynka Mira,ale je jasný že vyhraje Chodur

panterka
16. dec 2009

tak já se přiznávám, že superstar vůbec nesleduju, jen tuhle neděli jsem to měla zapnutý jako kulisu a sledovala to chvílema, ale za sebe říkám (podotýkám, že jsem jinej díl neviděla, je to jen, jakej na mě udělali kluci první dojem), že jsem taky pro Šmajdu 😉 podle mýho názoru CHodúrovi chybí to správný charisma...

lisounek
16. dec 2009

tak ze by mohl fakt vyhrat 😝 😉 😀

panterka
16. dec 2009

😀

jakoubka
16. dec 2009

Já jsem též fanynka Mira,přeji mu výhru,ale jsem realista,takže vyhraje Chodur 😝
No,ale zázraky se dějí,hlavně o Vánocích 😵

cmuky82
16. dec 2009

suhlasim s vasimi nazormi tiez ba som si priala aby vyhral Miro a aj ho nejakou tou sms podporim 😉 , aj ked si myslim ze uz je dopredu rozhodnute, ale ako povedala jakoubka na vianoce sa deju zazraky a tak treba dufat 😝

martimarti
16. dec 2009

Fandím od začátku Martinovi Chodúrovi a doufám, že vyhraje 🙂 🙂 A když by náhodou nevyhrál, nevadí, stejně je nejlepší, zaujal a dál už si poradí, je to chytrej panáček, ten se neztratí 😉

lisounek
16. dec 2009

jj chytrej to je 😝 😉

cmuky82
16. dec 2009

😀

martimarti
16. dec 2009

Lisounek, nezklamala 😝 jsem ráda, že se jednou shodneme 😉 😝

lisounek
16. dec 2009

marti i ja 🙂

jaspina
16. dec 2009

Tak posílejte hlasyyyyy 😵 Mirovi 😉

lisounek
16. dec 2009

jooooooooooooo 😀

marinka
16. dec 2009

Já pošlu poprvé za Superstar sms,ale Martinovi teda 😀 Jestli vyhraje Šmajda,tak mě klepne asi 😝
No aspoň to budou pořádné nervy do poslední chvíle 😅

lisounek
16. dec 2009

jojo bude to to spravne drama 😅

lussy23
16. dec 2009

Nera , Martinka - prečo si myslíte, že sa Miro pretvaruje a je vypočítavý? Ja ho nemám rada, ale myslím si, že sa na nič nehrá, že je sám sebou. I Leona to povedala a ona ho predsa pozná lepšie než vy dve.
Mňa Martin celkom baví a to mám 17. 😀 No najviac sa mi páčil práve ten Elvis. Rozhodne nie je nudný ani namyslený. je to proste melancholik. (je vážny a tak) Síce sa mi trochu sprotivil, lebo sa škeril, keď vyhodili Honzíka! ☹ Ale aj tak to vyhrá, lebo inak to nebude spravodlivé. Každopádne, je to finále výnimočné, lebo zástupcovia oboch krajin su jedineční. V českej Superstar, nebol spevák, ktorý by robil konkurenciu Gottovi a v Slovenskej superstar nebol taký šoumen. Možno že Robo Mikla, no jeho správanie..... 😝 Ozaj nemali ste v Českej SS nejakáho baviča?
Teraz ma napadlo, že Šmajdovi by sa hodili pesničky od Tublatánky. Dnes som počúvala Dnes a normálne som si predstavovala, ako to spieva.