Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lussy23
16. dec 2009

Ozaj a bulvár čo? Ozval sa na dlhú rozlúčku Domči a Mira?

penny13
16. dec 2009

Takže, myslím, že moje trinásťročné dieťa dostalo najkrajší darček. 🙂 Keď sa dozvedela, že Miro je vo finále, vybehla von a spravila dve koliečka okolo domu 😀

arleta
16. dec 2009

Lussy, úplne súhlasím, že Šmajdovi by sa hodili pesničky od Maťa Ďurindu. Dokonca sa mi zdalo, že má aj podobnú farbu hlasu v jednej pesničke!!!
A máš aj pravdu, že ešte nebol v Superstar niekto, kto by konkuroval kájovi a u nás taký showman!!!
V Čechách mali Sámera Issu. Ten bol tiež taký hezounek a vedel to na javisku.

ygreen
17. dec 2009

mo chezký článek o Martinovi a na té fotce na konzervatoři mu to moc sluší v tom odrazu 😵 jo a je celej tatínek a tatínek je velkej sympaťák, podle fotky 😉 http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-superstar/...

martinka81
17. dec 2009

No já za to nemůžu, že mi přijde, že se přetvařuje, působí na mě jako póza vedle pózy a nic skutečného. Chová se, jako by mu to tam všechno patřilo (včetně Adély, to je hnus jak ji furt objímá kolem pasu).A taky mi vadí, jak tu někdo psal, ta show za každou cenu, ne vždy se to hodí a vypadá to strašně uměle. Vlastně můžu říct, že mě Šmajda nudí, tím, že je také pořád stejný v tomto směru. Navíc mám rozhodně pochybnosti o jeho zpěvu, i když souhlasím, že jen o zpěvu to není. Rock mám hodně ráda, ale rozhodně ne ve Šmajdově podání. A navíc se mi vůbec nelíbí vzhledově, jako by se ještě nerozhodl, jestli bude kluk a nebo holka 😀
Tak a teď do mě...

jaspina
17. dec 2009

Martinka - chápu že ti to tak může připadat. JEdiné v čem ti budu oponovat je to, jak objímá Adélu.. On ji vždycky chytne po tom, co ona chytne jeho - tak tam asi nechce jen tak stát jak trubka 😉

martinka81
17. dec 2009

Jo v pohodě, já se určitě nechci hádat, nelíbí se mi a jinému jo, o tom to je 🙂

jaspina
17. dec 2009

Marti jako mě se líbí, ale zas ho nevnímám bezchybně 😉 Tehdy jak to tam přeháněl a svlíkal se, tak mi to přišlo tak nechutně prvoplánové, že jsem říkala, že už mu žádnou smsku nepošlu - ale pak to napravil 😀

martinka81
17. dec 2009

Jo mě se taky párkrát líbil.
Jinak Jaspi mimo téma, čtu vlaštovky a přeju ať už nejsi jediná 🙂

jaspina
17. dec 2009

Marti dík moc, snad to tak jednou bude.. 😉

sisa.b
17. dec 2009

martinka, suhlasim s tebou 🙂 hlavne s tou holkou 😀 😝
prave som sa skoro zadrhla kavou, ked citam titulky - nasli sme honzovu(15) exmilenku 😀 😀 😀

lussy23
17. dec 2009

Martinka - každý je iný. U nás v tretej sérií bol jeden rocker, ktorý bol taký objímanko a objímal každého. Ale ja naozaj nechápem, čo to znamení pretvarovať sa. Aj profile má napísané, že to nemá rad.
Arleta - tak to je dobré. My sme ešte nemali v Superstar šoumena a češi naozaj vynikajúceho speváka, ktorý by vyhral dokonca aj slávika. 😀 A keby bol Martin Chodúr Slovák, určite by sa mu krásne hodili pesničky od Desmodu. Alebo pieseň V Dolinách.
Včera som zistila pár zaujímavých vecí o superfinalistoch.
Takže ten blonďáček Miro sa vraj stavil, že ak to vyhrá, tak si prefarbí vlasy na čierno. 😠
V Prominovinách bol Robo Mikla a komentoval tých dvoch. na Chodúra povedal, že pesničku Cigaretka na dva ťahy úplne pokazil! ☹ No mal by sa hanbiť. Som zvedavá, ako by to zaspieval on.
A na Šmajdu povedal, že by si s ním dal duel a že pri jeho(Miklovom) mene by kričali všetci a pri Šmajdovi všetci mínus dva rady ☹ Tak mne prišlo úplne zle. On bol v prvej sérií, dobrovoľne odstúpil, neslušne sa vyjadroval, pil a dokonca ukazoval holý zadok! 😝 A on sa navažuje do slušných šudí!

cokosusenka
17. dec 2009

Marinovi rodice vypadaji tak skromne,obycejne. Urcite bych to prala jemu,kdyz do nej tak investovali.

jahodka35
17. dec 2009

niektore reakcie su fakt od veci... pise sa tu ze miro je pozer a falosny, ale ked chodur hra na city, ze ma chudobnych rodicov tak nikto nepovie ani slovo.... miro tiez v jednej diskusii povedal, ze nemaju vela penazi... no neviem, dufam, ze chlapci spravia dobru show, pesnicky si vybrali obaja pekne... som zvedava, ako zaspieva miro wham! toto je totiz moja srdcovka....

slunycko
17. dec 2009

Podle Blesku zazpívaj toto:

Martin:

Robbie Williams – "Supreme"

Marvin Gaye - "Heard it through the grapevine"

Frank Sinatra - "White Christmas"

Miro:

Karel Gott - "C'est La Vie"

Alter Bridge – "Watch over you"

Wham! – "Last Christmas"

ronie
17. dec 2009

týýýýýýý jo tak teď mi slunycko vyrazila dech, Miro bude zpívat Wham! no to je něco, to je totiž moje nej nej oblíběnější písnička na vánoce a praávě sem si říkala, že tu nemůže zpívat jeden 😀 tak to sem hodně zvědavá jak se mu to povede 😵

swatka
17. dec 2009

ronie-jojo písnička je úžasna ale ja zase doufala že by ji mohl zpívat martin 😀 Ale ta od sinatry je taky krásná -klasika

swatka
17. dec 2009

nara 🙂 ta pisnička v tom odkazu je užasna je s desperada ne??? škoda že tuhle ben nezpíval v SS a Martin na kytaru -to je dvojka 🙂

bambusko
17. dec 2009

jahodka, to ze niekto zije prijmovo pod priemerom sa ti zda hra na city??? 😒

nera
17. dec 2009

ja som ten článok dala len preto, aby ste videli, že nie je až taký suchár ako sa Vám zdá...a napokon vo vnútri môže byť úplne iný...
A Miro mi nesedel ešte z kastingu v KE, nemám rada chlapcov čo na jednej strane sa správajú ako chúďatka nevinné a na druhej strane by chceli byť veeeľkými frajermi...
ale fakt nechcem sa hádať, len taký je môj dojem....

swatka
17. dec 2009

Nero mluviš mi z duše ...a taky se mi to nelíbí ale vadí mi i to že stoho Mira toho rokera dělají za každou cenu ..stačí nějaká roková pecka kapela ho podrží ..a je to v suchu sem tam nějaký ton se nezadaří nevadí (u takových písniček to stejnak nejde poznat) a holky esemeskuji jak divé ...holt producenti ví jakou pisničku mu dat že

arleta
17. dec 2009

No, neviem, či to bude fingovať...pohľad do zákullisia

https://www.youtube.com/watch?v=V2iOPGN6q1o
arleta
17. dec 2009

Ide to, len sa nám totu rozťahá 😠 😠 😠

arleta
17. dec 2009

No jediný Miro tam teraz robil show, ja som sa vždy tešila na jedho vystúpenia...to sa mu musí uznať. A zlepšil sa teda poriadne. Ale nech vyhrá ten, čo vyhrá, mne to je v podastate fuk, Slováci už majú víťaza a takisto aj Češi...No nie? kot by povedal, že vo fináleskončia chalani, ve´d v semivfinále boli dievčatá oveľa lepšie!!!!

draga
17. dec 2009

jo chodurovi rodiče nechtěli být vidět v médiích tak proč byli maminka a brácha v magazínu MF dnes jako jediní příbuzní superstar??? jako mi to je jedno jsou chudý, nemají auto, my taky auto nemáme a nejsme bohatý, to mu jako neberu a klidně mu výhru přeju, ale stejně mi něčím prostě vadí 😉

arleta
17. dec 2009

HIHI, VERU, koho to už zaujíma??? 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=hWphNuR6hYY
arleta
17. dec 2009

No aká krásna tvárička 😀

https://www.youtube.com/watch?v=1GvIcO3GWPM
titkovamiriam
17. dec 2009

ja som za chodura 🙂