Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

arleta
17. dec 2009

Tu je Bendig dobrý v úvode a Šmajdík ako sa šetrí na generálke 😀

https://www.youtube.com/watch?v=zy9i7P5PXVQ
arleta
17. dec 2009

Mne to je jedno, kto vyhrá, zaslúžia si to obaja, Chodúr je lepší spevák, Šmajda ma viac baví.. 😝

arleta
17. dec 2009

No a ešte pre nmirkových priazniovcov

https://www.youtube.com/watch?v=VdGMcc9vW44


Len aby im tá sláva neudela do hlavy!!! Ale hádam nie, lebo to nnebude mať dlhé trvanie...Potom to už nebude až také...

arleta
17. dec 2009
https://www.youtube.com/watch?v=R0WbHlCoXgU


kde sa berie ten hlas v 15-ročnej slečne?

arleta
17. dec 2009

Napr. aj tej Dominiky by bola hrozná škoda, keby sa neujala. Nádherne spieva!!!

Ja proste držím palce viacerým, aj Benovi, Monike, Leone, sú proste talentovaní a škoda by ich bolo, keby sme už o nich nepočuli...A, samozrejme, Chodúr, Šmajda...

pitryska
18. dec 2009

Hoky, já si dokonce na začátku spletla Mira s mým bývalým manželem, byl taky ze Slovenska, jmenoval se Marek 😅
A ta podoba je naprosto příšerná, nekoukala jsem na castingy a když jsem mrkla na semifinále a viděla tam Mira, spadla mi čelist 😀
A od té doby mu fandím 😉

lussy23
18. dec 2009

arleta - skvelé linky! A opäť Súhlas!
No chcem, aby vyhral Chodúr.

lussy23
18. dec 2009

Nra a- ale on zo seba frajera nerobí. Je sám sebou, I leona to pvoedala

zanetka82
18. dec 2009

Já fandím Mirovi.... 😵 😵 😵 přeju mu to z celého srdce. 🙂

petruna
18. dec 2009

tak jsem tu nějakou dobu nebyla...

Dominiku jsem měla ráda, zpívala krásně, ale její barva hlasu se mi občas nelíbila, takže jsem ráda, že to dopadlo, tak jak to dopadlo, i když mi příde, že zpívá o něco líp než Šmajda.
Ve finále fandím Chodůrovi, ale je mi to ve výsledku jedno, protože se mi líbí oba. A sympatický mi jsou taky oba. 😵

takže se docela těším na neděli, nebudou to takový nervy, když to přeju oběma 😵

lussy23
18. dec 2009

Arleta - tie linky boli skvelé! Pustila som si tam aj iné a nasmiala som sa! Ach, keby som videla, ako tam blbnú.

jaspina
18. dec 2009

Já nějak nevěřím tomu, že by mohl Miro vyhrát.. i když bych mu to fakt přála.. ale dál to stejně bude už jen na nich.

cokosusenka
18. dec 2009

Koukala jsem po siti na ruzne ankety,kdo vyhraje a vzdy martin mel o dost vic hlasu,ale to zase nic neznamena. ono kazdy klikne na netu zadarmo,nez aby poslal sms za myslim 9 kc. Tak uvidime.

luise
18. dec 2009

Ahojte, ja by som to tiež priala Mirovi, ale neverím, že vyhrá... 😒

teodorka
18. dec 2009

na www.cas.sk zase vyhrava smajda
a ja som tiez za Smajdu 🙂

yenn
18. dec 2009

sms je za 13 kc, to je myslim mega ulet...to trosku prehnali

starwendulka
19. dec 2009

martin musi vyhrat miro je trapny a len sa pretvaruje on chodi s dominou a sa nepriznaju to on aj bije deti a zas plakal to je hnus a bendig vraj fajci mal by sa hanbit smajda vyzera jak polacek petr

ygreen
19. dec 2009

bije děti 😅

claudee
19. dec 2009

starwendulka, ty si nejaká veľkááá znalkyňa zákulisia súťaže 😀 😀 😀

claudee
19. dec 2009

každopádne Miro to musí vyhrať 🙂 a prvýkrát pošlem aj niekoľko hlasov 😀

mikalove
19. dec 2009

😀 😀 😀
ja fandím mirovi

mikalove
19. dec 2009

claudee aj ja mu pošlem

arleta
19. dec 2009

Bambusko, akoby sa tam chodúr bozkávalal s nejakou blondýnkou... 😀 😀 😀
No aj ja som rozmýšľalal ,že teraz vo finále po porvýjrát pošlem nejaký hlas...Šmajdíkovi...ak teda bude dobrý... 😝 😝

jaspina
19. dec 2009

jo šmajdíkovi posílejte 😵 Já už jsem taky poslala 😉

cokosusenka
19. dec 2009

Ja poslala obema 🙂 a pak jeste jednou martinovi

draga
20. dec 2009

holky tak co? dneska to vyvrcholí...ale jak už jsem psala mi to nevadí kdo vyhraje vyhraje...i když bych radši šmudlíčka ...no jo stejně to dopadne podle toho jak se rozhodne *vyšší moc* 😀

draga
20. dec 2009

si teda myslím, že strejdovi Nedvědovi je to úplně jedno 😀 😎 ten má jiný starosti...

Miro bije děti to zas kde psali? 😀

ještě , že sedím doma v papučích a nejsem ososbnost, ten bulvár by mohl vyštrachat kde co 😀 😝

lussy23
20. dec 2009

Ahojte. Tak včera som si kúpila časopis Kamarát a bol itam rozhovory so štyrmi finalistmi - miláčikmi pubertiačok.
Dobrá vlastnošť Šmajdu je, že sa na nikoho nehrá a je sám sebou. Čo ma však prekvapilo je, že Janko síám priznal, že fajčí! No povedali by ste to o takom milom chlapcovi? 😝 😒
Teraz ma napadlo: Obaja finalisti sú natoľko rozdielni, že keby ich skrížili a bol by iba jeden, bolo by to super! 😀
Vznikol by spevák, ktorž by vynikajúco spieval, bol by pekný, zábavný, šoumen a pubertiačky by na neho leteli!
Ja ale chcem, aby vyhral martin Chodúr, lebo je najlepší spevák v celej histórí Superstar! A rozhodne nie je namyslený! možno m usláva trochu stúpla do hlavyx, ale to každému sa stane. 😒

lussy23
20. dec 2009

Ozaj a počula som v Prominovinách hlas Davida Krausa a normálne sa mi zdalo, že počujem Martina Chodúra!