Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

petruna
5. okt 2009

beru : to me taky napadlo...

hlasy neposilaj jen lidi, co se jim ty holky libi, ale spousta pratel, rodina....

suki
5. okt 2009

No každopádne atraktivita lidí co tam zůstali dost klesla 😝

petruna
5. okt 2009

suki : taky si to jinak nedovedu vysvetlit...

kazdej si myslel, ze postoupi, pak tu nema zakladnu v kamaradech....a je to....SKODA

petruna
5. okt 2009

misto debbie bych vyhodila minimalne 8 lidi.... 😒

suki
5. okt 2009

jj ach jo... teda to mě nepotěšilo 😝
jsem si říkala, že dnes určitě vyadne někdo, kdo mi vadit nebude a teď tohle 😅

beruska2x
5. okt 2009

no to si nemyslim, na to je brzo.. je tam dost holek co jdsou dobry, u kluku je to horsi 😔

suki
5. okt 2009

petruna tak tak souhlas, ale bohužel je to jak to je...

suki
5. okt 2009

já vím , ale ona měla strašně zajímavej hlas...hrozně krásnej a zpívala úžasně...

kaleilah
5. okt 2009

suki, jasně, nemůžou za to jen češi, ale už jen tím jak je to rozdělený, i to hlasování mi přijde logičtější že češi pro čechy, slováci pro slováky...no musim se přiznat že u mě teda vedou češky, líbí se mi tři..teda vlastně už jen dvě. Slovenky nic moc, i když ta balogová není špatná 😉 ale kluci slováci jsou fajn 😉

suki
5. okt 2009

Je to škoda....
Tak určitě se uchytí, někdo se jí ujme, o to se myslím někdo z poroty postará...doufám

petruna
5. okt 2009

presne, jeden z nejzajimavejsich hlasu a zpivala tak nejak lehce....ta druha to tlacila z paty... 😝 😝

a nektere ty holky byly falesny a nebo mely debilni pisnicku nebo se debilne tvarily....

no hold s tim nic neudelame....snad o ni jeste uslysime....myslim, ze se neztrati

nikollette
5. okt 2009

kto vypadol, nepozerala som 😕

claudee
5. okt 2009

nikol, ján ločaj.. lukáš michna..deborah kahlová..barbora maščuchová..

debbie ☹ ☹ ☹ škodaaa prevelikáááá..

kaleilah
5. okt 2009

suki, nedivila bych se kdyby si jí vzala do parády Jandová, ta z toho byla úpně vedla, tekly jí i slzy

sasiki
5. okt 2009

no myslím, že to, že vypadla Deborah je pre to blbé hlasovanie - delenie na Čechov a Slovákov....na chlapcov a dievčatá..........

pebi
5. okt 2009

kaleilah, jak je to rozdělené, kde jsi přišla na to, že češi hlasují pro čechy a slováci pro slováky? já jsem v tom případě asi hodně naivní, já jsem si myslela, že hlasuje kdokoliv pro kohokoliv, prostě podle toho, jak umí zpívat... 😕

pebi
5. okt 2009

...to se fakt tak bude dělit? na kluky a holky a čechy a slováky? oni udělali takhle pravidla? hm, tak to jsem nevěděla, každopádně je to divný, jaký smysl teda mělo spojit oba národy dohromady.....

shaarka
5. okt 2009

tak po dnesnom odchode debory zacinam pochybovat o utajeni hlasovania a o fer postupe 😠 😠 😠

kristi
5. okt 2009

nechapu dneska teda, hlavne z holek 😲 😲 😲

jjaninka
5. okt 2009

Holky,z řeči,jak to dneska v přenosu říkal Leoš,jsem pochopila,že všichni hlasují pro všechny,žádné Slováci pro Slováky a Češi pro Čechy. A to rozdělení kluci a holky by mělo být jen asi po tři večery,až zůstane 12finalistů a pak teprve se bude po jednom vyřazovat.Si teda myslím,že tak to je. jinak jsem byla moc zklamaná kvůli Deboře,myslím si,že měla letět Adriana,ta je určo z těch holek nejslabší,mě se zprvu líbila,ale to co předvedla v neděli,to se mě vůbec nelíbilo. A vyhazov fakt záleží jen na smskách,což znamená,i když seš super a nikdo ti nepošle hlas,klidně vyhraje ten horší 😒

pirlenka
5. okt 2009

Holky, hlasuje každej pro toho, koho chce 😉 I když je z té druhé země.

Nicméně dneska velká škoda Debory ☹ Zpívala moc hezky, hezky vypadala, hezky vystupovala. No i já jsem pomohla k jejímu neúspěchu - neposlala jsem jí ani hlas, protože v těhle prvních kolech neposílám a věřím, že favoriti tam prostě projdou. A ejhle, Craft šla dál, Deborah končí 😔

silvia123
5. okt 2009

Ja si myslím, že vyletela len preto že má korene v Nemecku, spievala určite pekne a ja by som vyhodila Adrianu.

ikarkulka
5. okt 2009

adriana neumí zpívat, neumí se chovat a to, jak si změnila jméno, byl vrchol trapnosti. 😀
nicméně všichni víme, že v soutěžích tohoto typu nejde až tak o výkon, jako spíš o sympatie apod. ale tak co, svět se nezboří. je mi jí líto, zpívala fakt krásně a těšila jsem se na ní v dalších kolech. nicméně ani tak mě to nepřinutí posílat sms.

marinka
5. okt 2009

Já myslím, že u holek je mnohem větší šance, že vyletí nějaká favoritka, než u kluků..Protože kdo posílá nejvíc hlasy? Mladé holky, pubošky a ty těm svým favoritům, kteří se jim nejvíc líbí, tu sms pošlou..U holek si asi fakt hodně lidí řekne - ta je jasná, té posílat nemusíme a radši pošlou sms někomu, kdo se jim líbil o trochu míň, ale taky by byli neradi, aby vypadl. A kdo ví, možná opravdu hodně pomůžou i hlasy kamarádů, spolužáků, lidí ze stejného města (čím menší městečko, tím větší podpora spoluobčanů 😉 ) a v tomhle byla Deborah prostě v nevýhodě.. ☹

marinka
6. okt 2009

Tak jsem se dneska dočetla, že Mareš u Debie spletl telefonní číslo, na které se posílaly hlasy 😕 Pustila jsem si záznam a fakt to řekl blbě, na konci místo 13 řekl 9. Myslíte, že to mohlo mít na hlasování vliv??

bibula
6. okt 2009

podla mna to mohlo ovplyvnit.....
inac deb bola superna.... 😒

kutcher
6. okt 2009

A kdo mel 9? snad ne ta pipina co mela vypadnout misto Deb

marinka
6. okt 2009

Číslo bylo pro všechny stejné, jen jiný tvar sms. Takže když to někdo posílal na to číslo, co řekl Mareš, tak se to vůbec nezapočítalo 😅 Já myslím, že by z toho měli odvodit důsledky, když se to spletlo jenom u ní, to je fakt nefér..Dala bych jí ještě šanci a vsadím se, že tentokrát by došla hóódně daleko 😉

knobloska
6. okt 2009

No to si děláte srandu, že Mareš spletl číslo 😒 . Každej normální člověk vidí, že ona vypadnout opravdu nemohla. Mělo by se to anulovat, to je nefér.

marinka
6. okt 2009

Já jsem to četla na diskusích na stránkách superstar.tv, že to spletl a hned jsem si pustila celý záznam a opravdu to řekl blbě 😖 Napsané na obrazovce to bylo správně, ale on to řekl špatně..