Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

claudee
12. okt 2009

aurecon, ani mne sa Leona nepáči.. v Superstar vlastne ide o nahratie CD, no a to Leonino by si kúpila len istá komunita ľudí.. metalisti a podobné extrémne typy.. nehovorím, že nemá hlas, má ho až príliš silný a divoký, ale
ako Superstar si ju tiež neviem predstaviť 😝

ellise
12. okt 2009

Leoš dnes povídal že dnes vypadnou 4, za týden zase 4, a ve finálových kolech dvakrát po dvou, a pak už jen po jednom

já moc nemusím adriana a Paulínu, ta je taková studena bez jiskry, a René Bošeľa mi připomína Karla Zicha, tako pusinka malá našpulená.

ciatko
12. okt 2009

ellise
presne, ako Zich ta pusinecka 😀

miska002
12. okt 2009

booože ale to natahujuuuu....................... 😠

urbi
12. okt 2009

hm prima.. inteligence se tady asi nenosí.... chápu, že Ahmad není typ pro masy lidí, ale v tomhle kole rozhodně vypadnout neměl :((( Leo a Ben měli jít před ním

yanna.o
12. okt 2009

no a vypadl ahmad.. jako já vím, že nic moc.. ale je mi milejší na něj koukat než na toho fotbalistu machalu, jak jsem teď zjistila, že se jmenuje 😅 ten nezpívá hezky a ani se u toho neusměje 😝 😀

yanna.o
12. okt 2009

urbi, Leo Machala měl jít jako první

ellise
12. okt 2009

já slyšela Lea zpívat až dnes, byl to děs, urbi ty si to vystihla, Ahmed není pro masy,

yanna.o
12. okt 2009

ahmad byl příjemnej, klidně bych se na něj vydržela dívat pár kol.. ale na machalu ani néé 😀

urbi
12. okt 2009

je to divný, když se člověk podívá na mého manžela, ale Ahmad se mi líbil - měl něco v sobě, co se mi líbí 😵 a příjemný bonus byl zpěv

ciatko
12. okt 2009

to snad nemyslia vazne!!!! normalne zacinam verit tomu, ze Lacko je tam nasadeny a umelo drzany ako koluju famy po nete 🙄 🙄

bejbypd
12. okt 2009

to snad nie je pravda,to kazdy musi uznat ze to bolo nespravodlive...ale jasne puberta podrzala Lacka

ciatko
12. okt 2009

Bosela bol skvely, uzasny hlas. je ho skoda..tak teraz bude slovensku cest zachranovat akurat tak Smajda, ostatni stoja za velke....

nnikka
12. okt 2009

bejbypd - tak to bolo masaker nespravodlive... René bol fakt dobrý

nnikka
12. okt 2009

ciatko mas pravdu 😔

alenka83
12. okt 2009

Lacko jako moderátor má asi fanoušků dost, ale už je na čase s tím skoncovat. Stejně jako s Machalou. Myslím, že i u holek to bude nespravedlivý☹

nnikka
12. okt 2009

jj aj mne sa zda

zuzana355
12. okt 2009

bejbypd máš pravdu uplný suhlas s tebou Rene bol ovela lepší 😔 ach jaj nie je to velmi spravodlivé

diapozitiv01
12. okt 2009

boze isiel Rene, to je fakt sila ☹

yanna.o
12. okt 2009

tak to jsem nečekala, že vypadne ten hobit ..už jsem zas zapomněla, jak se jmenuje.. 😕 ..jo už vím - bošela 😉 Vždyť zpíval dobře! A ten, co vypadl, ten Lacko.. tak to je jeden z těch, co jsem si vůbec nezapamatovala a viděla ho až teď.. ten by měl asi vypadnout spíš ne?!

ciatko
12. okt 2009

kazdopadne 😒

monky1
12. okt 2009

ahojte, som zvedava na dievcata - ja by som sfleku poslala domov Adrianu - nemusim ju

yanna.o
12. okt 2009

rené bošela tam měl zůstat 😒 ani mě nenapadlo ,že by mohl vypadnout..

tak jestli konvičková by vyhrála a hodlala by zpívat takové trapné písně, jako byla tato teď v té ukázce (že prý se jí líbí), tak to ať si strčí někam.. to já tedy poslouchat nechci.. 😉 😀

zanetka82
12. okt 2009

Já teda počítala stím že pujde Bošela....bohužel se mu to nepovedlo ale bála jsem se i o Bena 😉
A u holek moc nevím ale co vím že se mi nelíbila Paulína

yanna.o
12. okt 2009

ať si od příště povypadávaj jak chtěj (ty horší samozřejmě 😀 ), ale ať vyletí ta afektovaná namachrovaná aneta 😝

yanna.o
12. okt 2009

tak já teď hejmu taky nepochopila a možná se nepochopil ani on sám 😅

monky1
12. okt 2009

no odpadnem!!!! Paulina postupila 😠

yanna.o
12. okt 2009

tak ta paulína mohla klidně vypadnout, protože je opravdu pokaždé taková milá, ale nudná

kaczka
12. okt 2009

Taky bych domů poslala Paulinu

ellise
12. okt 2009

dnes je večer plný překvapení