Čím umývate plávajúcu podlahu a sprchový kút?

gloria31
17. okt 2019

Ahojte dievčatá.... Bodla by mi rada čím umývate plávajúcu podlahu drevenu v byte a čím dvere v sprchovacom kúte aby na dverách nezostali kvapky vody zaschnuté? Za dobré rady ďakujem

0martina0
17. okt 2019

ja na tie dvere použivam handru z tuperware určenu na okna,umyvam tym aj obklad a som veľmi spokojna

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
syslik81
17. okt 2019

n apodlahu mam parny cistic alebo ocot zriedeny ,, pripadne zooflora - neviem ci je aj na sk .. a na kupelnu cistic na okna co sa dava na predne sklo auta- kapky stekaju a neostavaju takze super ..

hettinka
17. okt 2019

@gloria31 plavajucu podlahu Savo na podlahy a sprchový kút W5 na vodný kameň, alebo Savo na kúpelne (sprej)

gloria31
autor
17. okt 2019

@oli18 tak sa pýtam. Dokument som nevidela a prečo potom mam upraviť tému? Môžeš v skratke vysvetliť?tak chcem mať čisto doma aj kvôli bábätku. Tak sa pýtam čím to najlepšie robiť.

natinka18
17. okt 2019

Ja používam eko drogériu.Na kupelňu majú užasny produkt nadherne pomarančovo voní a čisti aj vodný kamen.Na drevenú pohladu majú tiež produkt ktorý je perfekný.

deti95060810
17. okt 2019

@gloria31 tiež som nepochopila...asi máš používať prírodnú drogériu....takú istú mám aj doma...😨

kileckokdetunaviac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sta0
18. okt 2019

@gloria31 ahoj, ja používam na podlahy univerzálny čistič od Justu, čistím s ním aj komplet kúpeľňu, super na ňom je, že má také zloženie, že je 99% odbúrateľný v prírode, takže sa nebojím, keď s ním umyjem vaňu a potom v nej syna kúpem, že by tam zostala nejaká chémia 🙂 Na podlahu som predtým používala savo na zem, ale vždy mi zostali také "šmuhy", ktoré bolo vidno, keď zasvietilo slnko, že kade som s tým mopom prešla ;) s týmto čističom tie šmuhy nie sú 🙂 🙂 🙂

petranelkova
18. okt 2019

@gloria31 no na sprchac mam taku speci chemikaliu co sa predava upratovacim firmam a v obchode sa to zohnat asi neda a na podlahy mam parny mop a ten klasika univerzalny cistic na podlahy a obcas tam smyknem ocot alebo savo na dezinfekciu mame aj psy a macku 🙂

danusska
18. okt 2019

Na sprchovy kút používam LOC na kúpeľňu. Krásne odstráni vodný kameň aj škvrny od mydla. Na podlahy mám LOC univerzálny. Krásne prevonia dom a navyše sú to ekologické výrobky, tak sa ich nebojím používať aj pri deťoch.

semila001
20. okt 2019

Cif
Jar
Sanytol
Alex na podlahy
Clin
domestos
Savo
Alex na nábytok sprej
Fixinela na záchod a obkladačky