Cítim cigaretový dym, ale nemá byť odkiaľ

29. dec 2023

Ahojte, uz 2 dni po sebe citim cigaretovy dym. Nema to byt odkial nikto nefajci mema byt prote odkial. Prosim mate s takym dacim skusenost dakujem

koniarova
29. dec 2023

Si si istá,že nikto nefajčí? To si v mojej puberte mama tiež myslela. 😁😁

heln
29. dec 2023

z vonku od susedov?

isis234
29. dec 2023

@koniarova pripomenulo mi to z bývalej práce, veľmi dááávno.. boli 2 stoly soojené-sedeli oproti sebe. Jednému veľmi vadil dym.. Ten oproti, keď bol sám v kancli, fajčil a dym fúkal do sáčku. Keď prišiel kolega oproti, sáčok medzi kolenami chvílami otvoril.. A ten sa len obzeral, že cíti dym..
Občas z vetračky... horný sused fajčí v okne... niet horšieho

autor
29. dec 2023

Som si ista aj vcera na inom mieste som to citila a dnes doma zvastne

januska12323
29. dec 2023

Nemáš covid?

koniarova
29. dec 2023

Krb nemáte?

autor
29. dec 2023

@januska12323 nemam priznaky

autor
29. dec 2023

@koniarova nie 🙈

autor
29. dec 2023

Akoze googlit som ani nemala lebo mi vyskocila rakovina mozgu 🤦‍♀️

luccija
29. dec 2023

@isis234 skúsila som si to predstaviť to je dobrý šašo🙂)mužov kolega išiel na školení fajčiť na wc, lebo veľká budova, krátka prestávka a spustil protipoziarny alarm🙂

martinka17
29. dec 2023

Mala som niečo podobné, po prekonaní nádchy, prešlo to asi po týždni - môžeš mať podráždenú sliznicu nosa. Skús sa objednať na ORL.

smajcii
29. dec 2023

Ja som to takto mala pri covide, a tiež som zo začiatku nemala žiadne symptómy. Až časom sa rozvinuli 🙂

autor
29. dec 2023

@smajcii tiez si citila cigarety? 🙈

anjelikdianka
29. dec 2023

U nás tiež nikto nefajčí ale susedka je velká fajčiarka a stačí keď máme otvorene naraz vetračku na okne a v spálni cítím cigaretu aj keď ona bývá o poschodie vyšie a fajčí v byte a ani niena balkone.

nevenka
29. dec 2023

A tehotna nie si? 🤭😅. Kamoska vsade citila pripaleninu a potom zistila, ze je tehotna 🤣

smajcii
29. dec 2023

Áno, citeľný cigaretový smrad a to u nás v dome naozaj nikto nefajčí, ešte to bolo aj na poschodí, takže od susedov by to tiež nedošlo

janagem
29. dec 2023

Autorka - ja som cítila cigaretový dym zo zubu. Mala som kaz a keď bol vybraný všetko ok

tykat
29. dec 2023

Covid? skoro 2 mesiace som.bojovala s kyslou uhorkou v nose.

livuska124
29. dec 2023

Toto je typický postcovidový jav, už tu bolo o Tom viac diskusii, aj na ploche, kde písali, že cítia Cigaretový dym/ dym/ spáleninu, ...ja som cítila akoby horela umelá hmota, zásuvka...muž necítil nič, ale splašený behal po byte a kontroloval všetky zásuvky, či nám nehoria 🤦😁 mne to prešlo po 2-3 dňoch.
Samozrejme môže to byť aj niečím iným, toto je jedna z možností.

lubmar
29. dec 2023

Toto urcite nebude sice tvoj pripad, ale len tak pre zaujimavost, my v starom byte sme tiez citili cigaretovy smrad, nevedeli sme prist na to, odkial to ide, vsetko zavrete, stupacky utesnene, uz sme mysleli ze nam sibe a potom sme zistili, ze to ide cez elektricku zasuvku zo susedneho bytu! V zivote by som tomu neverila, ze je toto mozne a v takej koncentracii!