Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
10. jún 2009

myslite ze na orave maju komare????podla mna tam take cosi nepoznajuuu

alinka76
10. jún 2009

Luculka, zrušila som to obmedzenie, už fungujem po starom na blogu 😵 a som rada, že malej prechádza, však my veríme, že by to nepokazila, keď už to máš tak super zariadené so všetným 🙂

prišli sme z prechádzky, natrhala som si bazu a idem robiť bazový sirup. a kamoška mi práve dala cestou tašku s vecami pre malého, idem sa v tom prehrabať. ako dobre takto prísť k veciam 😵

no lieky beriem od teploty určite, teplomer, od poštípania fenistil, a ešte uvidím, čo mi tak padne do oka 😉 a pri najhoršom pohotovosť tam určite nablízku bude. keby náhodou, tak dačo nám tam dajú, ale radšej nestrašme.

luculka
10. jún 2009

zrzul ja mám Off detský,,

luculka
10. jún 2009

ali super vecer pozriem,,,este som stale nezacala balit,,,neviem ci mám ci nie,,,, 😅
ale asi zacnem,,,sak lahko vybalím,,,

telinka
10. jún 2009

nebodaj ma uz niektora zbalene??? 😕

silvika
10. jún 2009

baby baby ☹ chlapec mi spadol na krabicu polovicu nosa ma fialovu ako keby mu ho niekto do dveri privrel, chuuudatko ktovie ako este dopadne kym sa niekam dostaneme ....

janka1874
autor
10. jún 2009

ja tiež beriem pre istotu nejaké lieky lebo zákon schválnosti vždy funguje ak nebudeme mať tak budeme potrebovať takže zopár maličkostí naviac aj taška aj auto zvládne 😀 😀 😀 😀 😀

luculka
10. jún 2009

teli ozaj a ked pojdeme kde sa v piatok stretneme???? ale pe tricka zajtra urcite dojdi,,,istota je gulomet,,, 😉 🙂

zrzulka
10. jún 2009

Ja som dokupila detske naplaste pre istotu🙂))) Ozaj a cim dezinfikujete ked sa vam deti zrania? my sme zatial take zranenie este nemali ale nech s apripravim? je na to nieco detske ci klasika?

A co sa tyka stretka bude tam niekto o 15?

luculka
10. jún 2009

zrzul ja mám na zranenia Detol,,ten sprej co reklamuju,,,no uz som ho pouzila na ruku aj nohu 😅

luculka
10. jún 2009

ja uz mám plný kufor 😕

zrzulka
10. jún 2009

Lucul to vazne? ja rozmyslam ze dnes poskladame postielku. a uz tiez mam kopky. teda skor kopiska🙂)) idem to rozdelit do 3 cestovnych tasiek🙂)) No horor.... Tak neznasam balenie. este ze muz bali lebo ja by som na to teda nervy nemala.

luculka
10. jún 2009

ja som preto zobrala kufor,,,sme tam zbalený vsetci traja,,,

luculka
10. jún 2009

my ked ideme svokre na vik,,tak to je horor,,same tasky,,igelitky,,,kocík,,,hracky,,,,no des😀

ajula25
10. jún 2009

ja nebalím....mám čas zajtra. Idem žehliť popri paneláku a balím zajtra. 😉

luculka
10. jún 2009

ajul ja by som zajtra stresovala 😝

luculka
10. jún 2009

dnes pozerajte ako som prezil ,,o Zitnom bude

zrzulka
10. jún 2009

Lucul to poznam. Ale uz jak chodime do olomouca tak som sa naucila zbalit do jednej tasky. len ja si chcem rozdelit kvoli tomu ze do jednej tasky vikend do druhej kosice a do tretej fotenie🙂))

Ozaj a ake hracky beriete? Rozmyslam co by zaujalo vase deti lebo miska bude aj tak "kradnut" to co ma niekto druhy. jej hracky ju zaujimat isto nebudu.... Rozmyslam zobrat drevene kocky, lego a nejake knihy alebo tahacie ci do piesku? Radte!!!!

zrzulka
10. jún 2009

Inak to som nepochopila tak celkom, ved kauza zitny este nie je ukoncena tak ako mozu o tom natocit diel do serialu??? Ale kuknem si urcite. tak ako som nemala ten serial zo zaciatku rada tak som si ho nejako oblubila.

luculka
10. jún 2009

ja som si nebola istá ci je to ono,,tiez sa mi to zdalo divne 😕

no ja beriem urcite knizky,,do piesku,,,kocky,,zobrala by som jej aj kocik,,beriete?

luculka
10. jún 2009

Ali mnáááám bazový sirup.... 😵

ajula25
10. jún 2009

anina, bzuco som sa pýtala ako budú izby prichystané v sobotu pre vás, tak cca 12.00 mali by byť nachystané. ak prídete skôr, tam vás niektorá prichýlime 😉

ajula25
10. jún 2009

Moô syn je ešte vonku 😝

ajula25
10. jún 2009

jani my sa kde stretneme? som rozmýšľala pri tescu? môže byť? a čas cca 10.15?

luculka
10. jún 2009

aj malá s tatom,,,boli vencit Ronnyho,,a teraz sa vozia na odrázatku 🙂

ajula25
10. jún 2009

Luci tak Lukáš už spí ale starší je sám vonku s kámošmi...tu behá pod oknami 😝

luculka
10. jún 2009

jáááj som myslela ze malý 😕 .....natus chodi tak okolo deviatej hajat,,,idem ju uz zahnať 😀

zrzulka
10. jún 2009

A moje lasky cistia klietku Rikimu. Aj on bude mat dovcu🙂))
Lucul my kocik neberieme lebo ziadny nemame🙂))

ajula25
10. jún 2009

Lukáš už bol o 18.45 urevaný tak som ho šupla o 19.00 do postielky a zaspal tak o 19.45 😅 no musel sa pokakať ešte a ocko ho uhladkal 😀

ajula25
10. jún 2009

No idem žehliť ja. 😉