Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
15. jún 2009

teli dík. už aj centik mi písala že vyzerám lepšie v skutočnosti ako na fotkách. 😉 A ty máš skvelé baby! Fakt sú úžasné. Miška sa ma v sobotu o pol noci pýtala: kde máte syna? 😀 zlatá bola

alinka76
15. jún 2009

teli, ja sa doteraz musím smiať na tom, čo si mi povedala, keď sme šli po deti a zažila si môj krochkajúci repertoár 😀 😀 😀

ajula25
15. jún 2009

vy ste kozy....sa tu rehním jak šibnutá 😀

ajula25
15. jún 2009

mati my sme maniačky....teda aspoň ja. fotím aj to čo sa nedá 😀

janka1874
autor
15. jún 2009

no teraz som sa fakt musela aj ja rehotať že švábočku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alinka76
15. jún 2009

ajul, a to som si povedala, že dnes žehlím. ale mangel ešte vonku pracuje, tak môžem byť tu. keď dojde, tak začínam, lebo zase budú reči.

neviete niektorá web na tú rakúsku ZOO? ja sa termínom budem snažiť prispôsobiť, viac by som brala august, takže kto má chuť tam ísť, tak napíšte, nech si prispôsobíme termíny dovolenie.

aadula
15. jún 2009

ten pán tých dvojičiek nami úplne s mm otriasol..hneď sa nám vybavila spomienka na Samkov pád a sme ostali úplne zamrznutí ☹ je to hroznéé

a dievčence...na fotkách vyzeráte všetky dobre...a pripadáte mi nejak fakt mladšie ako na fotkách v albumoch..neviem čím to je ...ste sympatické rodinky 🙂

ajula25
15. jún 2009

ali no tak to by mal čo čítať cez rameno tvoj džordž. Lebo on vie všetko 😀

janka1874
autor
15. jún 2009

joj že nemôžem vidieť tie fotky všetky ma porazí asi

ajula nemôžeš mi ich stiahnuť a zozipovať (alebo ako sa to povie) a poslať cez skype? a ja už si v tom potom poracem lebo ma urve od zvedavosti na ostatné fotky a ani netuším ako mám teraz pridať naše

ajula25
15. jún 2009

veru aadul je to hrozné. Chudáci. Však to musel byť moment....akurát včera sme rozoberali u rodiny, že takýchto zatvárajú a súdia a tých, čo nechajú svoje deti, nestarajú sa a tak, tak ešte sa im o deti v ústave starajú....no je to hrozné. Nezávidím im a teda vôbec si to neviem predstaviť!

martinaj
15. jún 2009

no ja vacsinou len fotak nosim a akosi nefotim 😖 potom mi je to luto.....
ali daj http://www.zoovienna.at

ajula25
15. jún 2009

jani opýtam sa zákonitého či to viem 😀

ajula25
15. jún 2009

jani vraj sa to nedá, lebo fotka už je komprivaný objekt a musela by som to po jednom poslať.

martinaj
15. jún 2009

inak ja sa datumu viac- menej prisposobim 😀 na vas si cas urcite najdem 😀 len to spanie budeme musiet poriesit, aby ste nechodili na 1 den 😕

ajula25
15. jún 2009

Môžem ti pár, kde je Sendy a ty a Stano...ostatok si prídeš kuk ku mne a uvidíš aj ostatné 😉

alinka76
15. jún 2009

ajula, džordž už ráno čítal, som nestihla vypnúť 😀 😀 😀

janka1874
autor
15. jún 2009

ajula ďakujeeeeeeem skús 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
15. jún 2009

ajula 😢 😢 😢 ale nevadí čo už možno sa mi poarí u našich niečo len neviem kedy sa tam dostanem

martinaj
15. jún 2009

jani aj ja mam sendy na nejakych fotkach 🙂 tak ked sa k tomu dostanem ti poslem ak chces 🙂

huleni
15. jún 2009

ahojte, no ked vas takto citam tak mi je to cim dalej tym viacej luto ze sa nam nedalo ist..ale na buduce uz urobim vsetko preto aby som vas spoznala, na fotkach vyzerate vsetky strasne sympaticky.o)

alinka76
15. jún 2009

baby ale úprimne, čakala som väčšiu starostlivosť, keď sme sa tam toľkí nanominovali. ani privítanie, ani rozlúčenie. a v sobotu do 10-tej kaviareň otvorená, tým ma dorazili ☹ ☹ ☹ a tiež s tými klobáskami, našťastie s tým grilom to trošku porpavili. je to fakt pravda že my slováci si nevieme zákazníka získať. ☹ ☹ ☹

martinaj
15. jún 2009

ali to mas pravdu..... tou kaviarnou ma nahnevali 😠 hlavne, ze tam ta kocka bola celu noc.....

martinaj
15. jún 2009

baby moj muz zaspal zase s malou 😠 😠 😠
uz ma sere..... asi sa mi vyhyba 😕

tinyleaf
15. jún 2009

Ahojte maminy,
ja tusim medzi poslednymi potvrdzujem vcerajsi prichod domov 🙂 Az teraz som sa dostala na konika, vacsinou sa vsetci rypeme v zahrade. Teda v tom co raz hadam bude zahrada 🙂
Dakujem vsetkym kockam a ich rodinkam za super atmosferu na stretku, ajulke za zorganizovanie, boc za kreativitu pri vecernom programe a vlastne Vam vsetkym, ze sme sa tak dobre bavili.
Idem este popozerat fotky, zatial som nestihla. Aj malemu asi strretko s detickami prospelo, tusim metoda spania zacina zaberat, dnes plakal len 5 minut a odvtedy je uz tristvrtehodinu ticho.

ajula25
15. jún 2009

veru tá kaviareň a reštika...no nič moc. Myslím tie časy otvárania a tak. Ale keď sme ju uplatili, tak sa nesťažovala, no nie? Jani dobrý nápad. Nabudúce organizuješ ty 😉

Mati tak ho zobuď...zašepkaj do uška niečo 😉

ajula25
15. jún 2009

tiny ahoj.
to je fajn, že si sa dobre cítila....bolo nám fajn, len škoda že krátko 😉
Tak je super, že Martinko to pochopil nakoniec. 😉

alinka76
15. jún 2009

janka poslať ti CDčko s fotkami čo mám pofotené? ste tam na dosť fotkách. aj tak sa mi zdá že si mi nejaké CD navyše dala 😉

martinaj
15. jún 2009

no pojdem do spalne a urcite zobudim akurat tak malu 😠
inak som zabudla, mame defekt na kociku a to sme ho ani z auta nevytiahli 😠 😠 😠
vcera zaspat muz tiez s malou a nechal ju na vonkajsej strane postele a o 11tej sa chuda skotulala a slahla si hlavu do stoliku este ☹ ale je ok..... niekedy by som ho.....

ajula25
15. jún 2009

mati si nedala inštrukcie a on predsa nemohol vedieť že sa skotúľa 😀 hlavne že je malá ok. Zlatučká je. Ako ju Luky hladkal 🙂

alinka76
15. jún 2009

mati, môj tiež malého strážil na preliezke a videla si na brade to oškreté, ako to dopadlo 😀