Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
20. máj 2009

Mne zase malá nechce veľmi syry ani salámku ☹ , ona radšej sladké pečivo, alebo suchý rožok

ajula25
20. máj 2009

ja údeniny nedávam,lebo poveľkej noci mal problém, čo nadžgal všetko a potom grcal. takže na to má čas ešte 🙄

telinka
20. máj 2009

ahojte 🙂
ja som dnes robila granadir....cely dom smrdi od oprazenej slaninky 😝
peta sa len pozrie na sunku a salamu , ani neochutna a krici ne ne ne ne ......ale zato syr u nas fici denodenne 🙂
ona sa zrejme narodila s diagnozou "vegetarianka" 😅

ajula25
20. máj 2009

teli ahoj.
no tak aspoň nebude mať problém so srdcovo-cievnymi ochoreniami... 😅

ajula25
20. máj 2009

joj a granadír ja bárs ľúbim. musím aj ja urobiť. Len teraz máme tolko segedínu jak pre 10 ľudí. tak uvidím dokedy to budeme dojedať 😲

telinka
20. máj 2009

no jo ale vymyslaj furt co varit bez masa 😝

aadula
20. máj 2009

telinka, moja Paťka je presne taká istá...syr miluje nadovšetko...zo začiatku som si z nej robievala srandu, že je ako Monty...zacíti syr a fúzy sa jej stočia 😀 😀 a mäso mi nezje..jedine rezne...lebo, že to nie je mäso 😅

ajula25
20. máj 2009

hm. tak to hej. a ostatok family je mäsožravý? a také že keď urobíš mäsko a zemiaky, tak len zemiaky so šťavou nezje?

telinka
20. máj 2009

a co to je??? zamaskovany syr??? 😀 😀 😀

ajula25
20. máj 2009

moja segra zasa neje bravčové ani hovädzie iba kuracie. Ale fašírku si dá 😀

telinka
20. máj 2009

v podstate maju vsetci velmi radi mucne ale tak aspon 2x do tyzdna je aj maso....urcite je jednoduchsie uvarit nieco z masa ako sa prplat s domacimi rezancami , buchtami ci sulancami 🙄
petka je "mako-manka"...ked je nieco makove navarene zje aj za dvoch 😅

aadula
20. máj 2009

mne paťa zje len prílohu keď je mesko ...s kopcom kečupu

ajula25
20. máj 2009

teli že mako-manka 😀 ale je to tak. Ja nerobievam domáce cestoviny. Som lenivec na také. Kúpim a basta.

aadula
20. máj 2009

teli a aj spí po tom maku ako sa hovorí? 😀

aadula
20. máj 2009

joj ja by som si už týždeň dala hrozne šúlance, len je s tým toľko roboty a v tomto teple sa mi nechce v kuchyni toľko postávať mňam ...slintám tu 😀

telinka
20. máj 2009

no urcite sa po nom lepsie spi 🙂 ale ta naloz po tom maku....to je sila 😅

ajula25
20. máj 2009

a kde je môj príspevok? 😲
som napísala odoslala a neni....

aadula
20. máj 2009

ajulka...ten príspevok ako coperfild 😀

alinka76
20. máj 2009

centik, išiel robiť strechu dosť ďaleko, tak sa mu neoplatí chodiť domov, lebo aj tak väčšinou do večera sú na stavbe. no jo, má teraz sezónu, potrvá to do jesene. ale ťažko mi je, celé dni takto dlho sama ☹ ☹ ☹

janka1874
autor
20. máj 2009

no mak aj ja milujem Sendy sa síce za ním neide zblázniť ale zje

dnes si náhodou super pochutnala na paradajkovej polievke

ajula25
20. máj 2009

aadul veru....alebo ako včera v sedem Feldeková hovorila, že sa manželovi stratili nohavice a z chladničky zmizlo maslo. Hľadali a nikde nič. A keď prezliekala posteľné prádlo, tak nohavice našla pod madracom a vo vrecku nohavíc bolo maslo 😀

simka9122008
20. máj 2009

Aj nás čaká o chvíľu maľovanie, otec bude maľovať kuchyňu, chodbu, wc a kúpelňu, malý pôjde na týždeň na výlet a ja s malou budeme u babky

ajula25
20. máj 2009

jani my sme mali včera aj predvčerom paradajkovú 😉

janka1874
autor
20. máj 2009

a teraz robím tie cestoviny tak som zvedavá či to bude jesť ale na tiež syr miluje ale najlepšie len tak čistý

a teraz už asi pól hodinu nerobí nič iné len leozí do jedálenskej svojej stoličky a von z nej už som ju aj odfotila keď pôjde spať hodím foto

alinka76
20. máj 2009

aadula, ja robievam šúľance z krupice, je to rýchlovka. tiež som nedávno robila.

môj má rád cestoviny, hlavne také čisté, aj z polievky hrubé rezance vyberá, čo mu tak chutia. o špagetách ani nehovorím.

ajula25
20. máj 2009

jani aj Lukáš mi lozí postoličkách, ale našich 😀 vylezie si na kreslo pri pc, čumí cez okno, potom si sadne a majstruje.
včera takto vyliezol v kuchyni na stličkua zo stoličky na stôl.... 😕

aadula
20. máj 2009

ajulka 😀 😀 😀 tak to muselo byť dobrééé

jani aj tie cestoviny by som si dala...ja som dnes masové guľlky v paradajkovej omáčke robila a bude knedľa k tomu

aadula
20. máj 2009

alinka a to ako robíš?

aadula
20. máj 2009

normálne nezvyk, že Samina nemám tak dlho doma..už som sa rozbehla do spálne, že plače...a však nie je doma 😀 som šiši

janka1874
autor
20. máj 2009

no som zvedavá aké budú lebo ešte nikdy som nezahusťovala solamilom 😀