Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
3. júl 2009

ano jani to bola povodná,,teraz 9,9...eur

janka1874
autor
3. júl 2009

fakt je to super škoda že ten obchod nie je aj tu

luculka
3. júl 2009

no ja to nemam az tak daleko ale kvoli tomu sa mi tam nechce trepat,,,

luculka
3. júl 2009

hurááá?,,Natali kým zaspinkala,,ukazovala na plienku,,tak som sa jej spýtala ci ide na nicnik,,,ze ano,,,tak sa hned vykakala,,, 😵 😵 😵

abbi
3. júl 2009

sikulka natalka 😉 😉
Natan posledne dni total trucuje ☹ vobec necika do nocnicka a mne bolo zle, tak som na to kaslala. dnes 3x do nocnika a 3x uplne naschval vedla 😠 kaslem na to. dam mu kazde doobedie dolu plienku ale ked sme vonku na dvore. inak to neriesim, lebo on odbehne za chalanmi a ja ho nestiham furt kontrolovat.

ale baby to zvysenie by malo byt na istotu od januara, nie??? ved na 8 a pol tisic nie?

janka1874
autor
3. júl 2009

luculka tak to je fakt super brala by som aj u nás také pokroky ale asi nehrozí

abbi no čo ja viem ale mám pocit že to ešte neschválili až niekedy po lete keď si dobre pamätám

abbi
3. júl 2009

hej v septembry ale vraj to prejde http://peniaze.pravda.sk/rodicovsky-prispevok-s...

silvika
3. júl 2009

ahojte, mne to pripada ti chalani aj niektore dievky ako potom v starsom veku, ci dokazu robit dve veci naraz aj uvedomit si ze chcu cikat alebo kakat aj nieco citat a hrat sa pri tom, pripadne niektori aj jest ze teli. no a hold aj o chlapoch sa vravi ze nevedia robit dve veci naraz ani v dospelosti tak to chalanom asi nejde tak dobre to pytanie sa apson teda nas ten sa tak hlboko tvari pri niecom, ze mi pripada ze uz dalsia informacia o "potrebe" sa tam nevojde 😉

telinka
3. júl 2009

ahojte 😉

abbi na nejake radikalne zvysenie by som sa asi nespoliehala....ved nemaju prachy na nic 😠

no super natus ..len pekne dalej 🙂

petke sa asi dnes v noci snivalo o foteni , lebo zo sna kricala mamiiii kouo /ked natalka chcela jej odrazadlo/ 😀

luculka
3. júl 2009

😀 😀 😀 este aj vo sne na nu kričiiii 😀

a nati asi brala príklad vcera z nočníkovej královnej 😉 🙂

aadula
3. júl 2009

tak my máme dnes nejaký blbý deň, malý mrnčal ...to je klasika..celé doobedie..potom sme šli do tesca na grilovačku zajtrajšiu nakúpiť a ako sme tu od činku odchádzali tak sme takým briežkom museli prejsť a keďže máme nízko výfuk a všetko tam dole, tak sme trošku štrajchli...mne sa to hneď nezdalo a ako sme šli domov..otočila som sa a nám vytiekol benzín ...mm hneď zastal...našťastie akurát švagor bol tu v Leviciach, tak mu volal a už to riešia..len ja som si to musela domov odšľapať so Samkom na rukách , asi tak 15 min. od nášho činku...ledva som kráčala ešte že nie je ťažký, ale aj tak som mala čo niesť

silvika
3. júl 2009

luc a kto je nocnikova kralovna? petka? nespravis teli nejaky kurz nech sa naucia vsetky deti? 😝

aadula
3. júl 2009

ja tomu zvyšovaniu moc neverím 😒

janka1874
autor
3. júl 2009

no ja celkom ani neviem čo si teraz o tom myslieť lebo jedna vec je že nemajú na to pachy ale druhá že na budúci rok sú voľby a Fico to sľuboval vo svojom volebnom programe pred 5-timi rokmi tak už som aj také počula že to schvália aby mal ďalší splnený nasľubovaný boc no uvidíme ja radšej nedúfam a počkám si

janka1874
autor
3. júl 2009

veru do toho kurzu by som sa aj ja pridala

silvika
3. júl 2009

janka pravda? to aj stoji za tu cestu ...secky by sme plienky poodhadzovali ( janka ty nie, tebe sa o chvilu zidu nanovo)

alinka76
3. júl 2009

Lucul, aj ja idem dnes strihať. som si ráno zmyla vlasy a tie šmihle vzadu ma tak začali rozčulovať, že som hneď volala kamoške, že ak ma dnes nevezme, tak beriem nožnice do rúk a strihám 😀 tak sa zľutovala a ostrihá ma poobede. chcem to klasicky ako vždy na BOBA. len by sa mi zišla dobrá žehlička, s tou mojou to akosi neviem ☹

telinka
3. júl 2009

no inak baby to je pravda , ze keby to deti videli by sa pridali.....svagrinej terka o pol roka starsia od peti sa tak naucila....chodia do MC a tam vsetky deti chodili , tak aj ona zacala 😉

luculka
3. júl 2009

na boba 😕 😀

no predsa peťka je nočníková královna,,, 🙂

telinka
3. júl 2009

ali a to je jak na boba????

luculka
3. júl 2009

no svagrová jej uz chcela kupovat "my litle pony" gature,,tak napisem ze pomali moze zacať 😀

alinka76
3. júl 2009

no veru, zišlo by sa to zvýšenie, každý mesiac mi chýba na účte 100€, čo máme toľko platieb, takto by mi to aspoň dorovnalo účet a mala by som pokoj. a snažím sa veriť, presne alibisticky kvôli voľbám, že to schvália.

telinka
3. júl 2009

lucul radsej nakup , nie ako ja som nic nemala pripravene a v obchodoch take male nemali.... 😅

inak peta si ide aj prdnut na serbel 😀

lenka85
3. júl 2009

joj baby keby to schvalili, tak minimalne my sme "za vodou".... Tie prachy by sa nam zisli ako sol... Teraz bude chvilku dobre, ked bude materska a potom znova...

silvika
3. júl 2009

teli sak to nesrandujem, aj bratranec mi poradil, ze ich mala to tiez odkukala od druhej dievcice a zacala sama chodit

alinka76
3. júl 2009

no na boba bola Viktoria Beckham predtým ako sa dala na krátko.

lenka85
3. júl 2009

no nic, idem si lahnut k malej, dolieha na mna unava tak ako kazdy den.. Preto to tu troska dost zanedbavam, ale to bude tym velkym bruchom 😀 😝

tinyleaf
3. júl 2009

ahojte, ja som dnes bola posledny krat v poradni u mojej Dr., odteraz uz budem chodit k porodnicke do nemocnice. Aj papierik na matersku mam uz vypisany, takze uz sa mi to fakt krati. Aspon ze peniazkov bude aspon na pol roka trosku viac. No a potom sme mali stretko s liluskou a Liankou, tak sa deticky pohrali na ihrisku. Maly zalomil uz o pol dvanastej, tak cakam ze sa kazdu chvilu zobudi.

luculka
3. júl 2009

ze prdnut na serbel 😀 😀 😀

teli v simbe maju take malinke,,barbie,,,ponny

silvika
3. júl 2009

tiny to fakt, a brusko mas este take laucke ci sa ti uz viacej vygulilo? inac keby si trosku prenasala mala sa narodi na nase meniny vsak?