Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
22. máj 2009

zrzul,,,no je to blba sklovina,,a dedične asi 😒 😒 😒

my psika mame,,,mala ho má ako kamosa,,nedá mu pokoj celý den,,,uz mu to aj obcas lezie na nervy 😵

luculka
22. máj 2009

zrzul som musela aj ten vytiahnut,,,mame dva,,a jeden nákupný vozik,,,a ked sa k nám dovalia deturence,,,tak sa hádaju,,,tak aspon maju dosť,,,ale malá je lakomá,,,co si zoberu,,,hned im berie,,,aj bábiku,,po mne,,,si dnes narachovala do domceka,,,aby jej nezobrali,,,,

alinka76
22. máj 2009

Luculka, krásne tričká, budú v nich ako škriatkovia, keď budú bosí behať po tráve.

Zrzulka, aj my sme drobní, čo máme nohavice hlavne 86, tak všetko plence, už mi vydral dvojo spodkov na nohaviciach. Jemu by kľudne aj 80 bola dobrá. Preto vôbec nezháňam 92 veľkosť ako niektoré baby.

luculka
22. máj 2009

my mame uz aj 98,,,,ale nieje nejaká velká,,, 😉

inak tie trojštvrtove tepláciky co má na fotkách,,,su tepláciky co nosila ako 2,,,a viac mesacná 🙂

ajula25
22. máj 2009

ahojte
Lukymu som na vianoce kupovala pyžamká z teska že 9-12 mesiacov a až teraz sú mu dobré. Jedno máme aj 12-18 a to mu je ešte veľké. Nedávno som bola v sekáči a som mu kúpila na vonku kraťasy 86-tky, tak ich má takmer ako dlhé 😅

Luci a tričká sú perfiš.... 😉

simka9122008
23. máj 2009

Peknú sobotu všetkým, ja mám dnes doobedu upratovací deň 😝
Teli tvoja malá má také vlásky ako moja

janka1874
autor
23. máj 2009

ahojte
pekné tričká no tiež sa mi zdajú veľké ale nevadí veď dosratú do nich a budú aj na ďalšie stretko o rok 😀 😀 😀 😀

ja som práve posádku vypravila do obchodu a neviem kde skôr začať pratať 😀 😀 😀 😀 😀

csikike
23. máj 2009

my za chvilku ideme k babke, poobede k svokrovcom, a medzitym mam navarit, len netusim co... hlavne aby som nemusela varit zvlast pre mica 😅

janka1874
autor
23. máj 2009

no csikike to je u nás večný problém
ja už total nemám fantáziu na varenie a drahý by zas chcel nejaké špecialitky a tie zas ja moc nejem 😀 😀 😀

janka1874
autor
23. máj 2009

tak ako vidím som tu sama 😀 😀 😀
ale už som čiastočne popratala prádlo povešané, ďalšia práčka perie, dlážka umytá kúpelňa poprataná tak mám veget posádka sa ešte stále fláka tak mám aj trošku veget 😀 😀 😀 😀 😀

abbi
23. máj 2009

jani aka sikulka si ty dnes 😉 😉
ja mam kupelnu popratanu a mala by som ist rychlo varit, ale tiez sa mi moc nechce 😀 😀

janka1874
autor
23. máj 2009

abbi u nás dnes varí tatik 😀 😀 😀
a tiež som sa čudovala aká som rýchla dnes 😅 😅 😅

luculka
23. máj 2009

🙂
cafte aj ja som uz povysávala dom od hora az dole,,,malá je s babi a dedkom v meste,,,,tak som chvilu nakukla,,,

😵 😵 a inak zatial to je na 99% ,,, ze triculá vam predám osobne 😵 😵 😵

janka1874
autor
23. máj 2009

tak mňa už nadšenie z dnešného dňa totálne prešlo už som si aj porevala to decko nechce nič čo ja varím asi sa to nedá jesť podľa nej už som z toho zúfala len debiliny by jedna to od rána do večera ale normálne jedno načo

luculka
23. máj 2009

jani 😒 ,,,aj u nas to tak nikedy je,,,ze nic nechce,,tiez som z toho na nervy,,len vsetko pobrble,,ale napr,zase dnes sprasila celu misku rajcinovej polievky,,, 😉

simka9122008
23. máj 2009

Ahojte žienky, ja som len teraz trochu sadla, od rána pratám, varím, periem no proste všetko čo sa dá, idem ešte doutierať prach v obývke a dám si jahody, mňam

aida
23. máj 2009

ahojte
Lucul super tricka v egypte to bude mat ako saty 😀
Vcera spapala polku hippky a pol vyzivky som sa tesila moze to mat aj zo zubkou ide jej 16 zubok, lebo ma aj sopliky a vcera mala hnackovu stolicu alebo aj viroza ked jej to do pondelka neprejde pojdeme k Dr.

aadula
23. máj 2009

ahojte, my sme boli trošku ešte v jarmoku kuknúť, Paťke som kúpila takú športovú sukňu a malému ponožky 😀 ...nič moc tam nie je...ale záclony majú peknééé 😵

aida, Vaneska je už kočka veľká

lucul, pekné tričko, sa teším, že bude pamiatka na MK 🙂

jani nezúfaj, ja mám niekedy aj s Paťkou problém čo jej uvariť aby zjedla 😉

aida
23. máj 2009

aadula 🙂 hovoria ze zahvilu ma prerastie 😀
Vcera som ju takto nasla
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

abetka
23. máj 2009

ahojte. JA robim palacinky , maly spi a maa kuka hopsajuce celebrity 😀
Prajem krasny den 😉

alinka76
23. máj 2009

janka, mi vrav o tom jedení, ja sa čudujem že vôbec kaká, lebo nič neje. Dnes ráno mlieko, potom dlho dlho nič a na obed zjedol jednu zeleninovú fľašku, čo mi končila záruka, tak to zjedol. niekedy mám pocit, že neviem variť, keď toto zjedol ako nič a odo mňa len prple. ani len praženicu, čo vždy miloval, dnes nechcel. asi je dačo vo vzduchu ,,, 😒 😒 😒

luculka
23. máj 2009

no mozno aj tým teplom to je,,inak Natuš tiez zbodne hippku skorej ako váru 😖

no čakám kazdu chvilu že sa zobudi a ideme na dvor 🙂

simka9122008
23. máj 2009

No mne zase naopak, Hippku nechce ani toho, neviem ako to vyriešim s jedlom keď pôjdeme na celý deň do Maďarska 😒

ivana26
23. máj 2009

ahojte,
tak adam tdnes tiez poriadne nejedol obed, len to premielal v ustach a nie a nie prehltnut, som sa tak rozculila 😠 a to uz mame par dni tak, ze obeduje asi hodinu, kym mu to zide dole krkom, alebo nezje vobec.

aida, preboha, to ako sa jej podarilo tak napchat 😀 😀 😀 😀 som sa teda pobavila

ivana26
23. máj 2009

a tiez hippky zje skor ako varene 😖

luculka
23. máj 2009

my este spíme 😕 ..idem kuk či dýcha,,,,

aida
23. máj 2009

ivanka neviem ja som vesala pradlo a zrazu som pocula ze krici tak som sa isla pozriet a ona tam tak trcala. 😀
Aj ja som si vcera poplakala ze nechce jest a tiez radsej zje hippku

simka9122008
23. máj 2009

Ahojte, tak my sme stihli ísť ešte von, prišli sme o 18.00 a za ten čas som stihla ešte umyť kúpelňu a Wc, pozmývať a dokonca umyť kočiar, tak a budem mať veget, večer si nalakujem nechty pri telke a zajtra budem iba doobedu variť a mám pokoj 😝 😀

simka9122008
23. máj 2009

Malá je ináč dnes strašne uňafkaná, normálne som nechápala, preto sme prišli už o 18.00, aj padala ako hruška, dnes asi nemá svoj deň 😒

zucha
23. máj 2009

baby, ako ste na tom s cerstvou zeleninou? davate ju detom?