Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

csikike
27. aug 2009

ani, asi mu to uz je jedno, lebo prachy za strostlivost o tehotne uz ma vsetky a nechcem jeho k porodu 😝

tinyleaf
27. aug 2009

skoro som prave dostala infarkt, mala spinka v ohradke a maly na nu prave skoro hodil dost velke auticko traktor. Este ze mama hned pribehla a stihla mu ho zobrat 😠

aadula
27. aug 2009

ahojte

silvikám gratulujem k meninám a prajem všetko najlepšie 😵
a Saške tak isto a Samko posiela cmuk 😲

csiki, tak to by ma riadne naštval..asi by som uvažovala o odchode od neho 😠

simka9122008
27. aug 2009

Bože Tiny, ešte že sa nič nestalo, no musíš ešte na malého dať pozor, kým si na malá zvykne

simka9122008
27. aug 2009

na malú, oprava 😀

tinyleaf
27. aug 2009

inak ti porodnici niekedy fakt uz nevedia co pytat. Spolubyvajucej v porodnici jej doktor povedal, ze ak ho chce k porodu, pojdu bez zmluvy a povedal si kolko chce...a bolo to viac ako keby to oficialne zaplatila so zmluvou. Chapem, ze bez zmluvy je to pre nich vyhodnejsie, ale preco si pytaju este viac...no neuveritelne

csikike
27. aug 2009

ozaj, silvinkam vsetko naj 😵

aadula
27. aug 2009

tiny, Martinko ju má iste rád...on jej to autíčko chcel požičať...ešte si neuvedomuje, že tým Sofinke ublíži... sa pamätám keď naša paťka mala asi 4r. a boli sme u kmotrovcov a paťka krstnej dcére do postieľky nahádzala kopec plišákov..ked som tam prišla...tiež ma skoro vystrelo..malá bola celá zahádzaná...že ona jej to tam dala nech sa hrá 😝

janka1874
autor
27. aug 2009

Ahojte
včera som sa sem už nedostala ďakujem za všetky pochvalu ohľadom mňa potešilo 😀 😀 😀 😀 ste milé no pri tom ako buško rastie som zvedavá ako budem vyzerať tesne pred koncom 😀 😀 😀 😀 😀
a tiež som vravela ajule že schudla no nedala sa presvedčiť 😀 😀 😀

bzuco budeme držať palce neboj ty to zvládneš

no a samozrejme nemôžem zabudnúť na oslávencov či už meninové Silvie alebo narodeninovú Sašku všetko naj naj naj 🙂

zrzulka
27. aug 2009

Silvinkam aj od nas gratulacka so zelanim vsetkeho naj naj naj🙂)))
Anina aj tvojej babulke Saske vsetko naj k 15tinam🙂)

Fotky zo stretka ci uz NR alebo Ke su super. Deti nam rastu do krasy. Su to uz taki mali vymyselnici.

simka9122008
27. aug 2009

No fakt Ajul daj recept ako sa ti podarilo takto super schudnúť, lebo ja som už zo seba zúfalá 😠

janka1874
autor
27. aug 2009

ale simi nie je to zúfalé nepreháňaj 🙂

simka9122008
27. aug 2009

No trochen som zase pribrala 😒 a nejako to nejde dole na porazenie 😠

silvika
27. aug 2009

tiny aj tebe krasne meninky ty si uz jeden darcek dostala trochu v predstihu 18. tak to oslavte uz vo 4 -ici vsetci 😉

janka1874
autor
27. aug 2009

juj žieny prišla nám autosedačka tak sa tu vytešujeme Sendy si z nej urobila už kreslo a až aj bábika ju musela vyskúšať sa tešíííííím je super 🙂 🙂 🙂 🙂

simka9122008
27. aug 2009

To som rada Jani, hoď fotku

zucha
27. aug 2009

fuha, nikoho tu niet. Asi vsetky spite s detickami. Aj ja by som,keby moja mladsia nevymyslala 😒
Dnes doobeda som davala obe ockovat. Kati mala to povinne a pneumokoky a Anu som dala zaockovat proti zltacke. Uz o 2 tyzdne by mala byt na 80 percent proti nej chranena a po preockovany, ktore bude o pol roka, uz uplne a na cely zivot.

simka9122008
27. aug 2009

No mne dnes zase slečna nechce spať, ma porazí z nej 😠

janka1874
autor
27. aug 2009

hodím hodím len musím dať slečnu spať a potom nahodím

ajula25
27. aug 2009

Ahojte babenky
simi recept žiadny. v poslednej dobe sa prepchávam. Jediná dieta ktorú som držala bola pred vianocami 90 dňovka a potom pred velkou nocou delená strava. Teraz sa neviem k žiadnej dokopať a to by som chcela dať dole aspoň 10 kg. Ale ak vyzerám chudšie som rada 😉
Silvinečkám všetko len to najlepšie a najkrajšie k meninkám a Anininej Saške taktiež. Nech sa jej v živote všetko podarí 😉

simka9122008
27. aug 2009

No tak potom vyzeráš fakt skvele

glorita
27. aug 2009

silvinkam a saske vsetko naj,naj,naj... 😵
zucha,nam kazali zltacku preockovat v rozpati az do roka tusim...si ma vystrasila,kedze leo bol zaockovany v januari,dufam,ale ze sa nezmylili,lebo som sa specialne este na to pytala naposledy. 😕

ajula25
27. aug 2009

simi nepreháňaj. ani ty nevyzeráš, že by si potrebovala dietu...fakt... 😉

abetka
27. aug 2009

Silvinkam, vsetko najlepsie
Saske k narodkam super foto na obcianku a vsetucko najlepsie
Bzucko/ ako??????
Tomas mi spi a ma strasne sopliky. To asi tym kolektivom deti v sanatoriu. Dufam, ze si imunitny system s tym poradi 😒
Na FB krasne foto a vsetky ste tam fesandy 😉 😵
My mame navstevu z Kuby, tak MM s nim beha po SR a ja susim doma 😝
Vsetkym krasny den 😉

janka1874
autor
27. aug 2009

ale jednoznačne najtučnejšia medzi Vami som ja takže klídek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale ja mám podnájomníka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dnes mám takú super náladu kôli tej sedačke no viem si predstaviť že by bola ešte lepšia keby náš tato ktorý má dnes voľno sa venoval aj trošku nám no to si nevynútim tak smola

simka9122008
27. aug 2009

no ale ja schudnúť fakt potrebujem, lebo už mám na seba nervy a to som už po pôrode skoro 2 roky

ajula25
27. aug 2009

ale simi zasa sú aké tučné ženské. Omnoho tučnejšie než ty alebo ja. Neboj, ono to príde. Začneme pracovať, viac povinností a aj chudšie budeme.
A jani ty nie si tučná, ty si tehotná. A to je rozdiel!

Fakt Bzucko ešte nič?

Abetka ako Tominko v tom sanatóriu? Pomáha to?

abetka
27. aug 2009

Ajul/ snad to bude pomahat. Maju tam aj vo vani cvicenia, rehabilituju s nimi kazdy den a plus maju pri sebe sestricky, ktore sa im dost venuju, tak snad to bude fajn. Ja som zacala zhanat pracu, ale asi kazdy sektor postihla kriza, tak asi az od aprila pojdem . No aspon v zime budem doma a nebudem sa nahanat a este bude maly casto chorlaviet,tak to padne aj vhod. No snad sa nic nezmeni 😉

simka9122008
27. aug 2009

No verím tomu že od septembra sa to rozbehne, povinnosti a nervy s malým tak aj tá váha sa pohne dole, ono v lete človek chodí na opekačky a tam sa toho poje habaďej

janka1874
autor
27. aug 2009

ajula ja viem to bolo len ako útecha že sú aj tučnejšie a ktovie ako potom budem vyzerať možno sa toho tak veľa nezmení pupok mi ostane len už bez podnájomníka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀