Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

anina1
27. sep 2009

kašel je na dlhšie 😒
dnes príde domov csiki?

abetka
27. sep 2009

aadul- nas tiez este sem-tam zakasle, hlavne rano, kym to zo seba dostane 😒

csikike
27. sep 2009

anina, ano, uz sme domaaaaaaaaaaaa 😵

simka9122008
27. sep 2009

Vitaj Csikike, tak ako hovor 😲

abetka
27. sep 2009

csikike- vitaaaaj apis pis, kym mozes 😵

anina1
27. sep 2009

vitajte doma a hoď foto 😵

aadula
27. sep 2009

csiki tak vitajte 😵 doma

csikike
27. sep 2009

neviem kde je fotak, mala je dobrucka, este vacsinu casu prespi
tomik je bral uplne super, chodi za nou do postielky, ze hanka spinka, a ze jeeeeeeeeeej, proste sa je neskutocne tesi, dostal od nej vlacik
v nemocke bola pohoda, na druhy den som uz zacala chodit, este to ukrutne boli, ale maju malo miesta a uz som chcela ist aj tak domov, takze ma bez vahania pustili

simka9122008
27. sep 2009

to je super, už sa tešíme na fotku malej Hanky a skvelé že ju Tomik tak super zobral

zrzulka
27. sep 2009

marekovi prajeme vsetko naj k jeho 7 narodeninam.

Csikike, hani vitajte doma🙂

tinyleaf
27. sep 2009

csiki, vitaj, tak uz mate za sebou prvu noc doma?

tinyleaf
27. sep 2009

baby ja vobec tie rozpravky co spominate, nepoznam. Ze Phineas a Ferb, to som v zivote nepocula. Vidim, ze budem mat co dohanat, ked Matko bude chciet pozerat rozpravky. Ja este tak obcas evidujem vecernicek, ked ho nahodou zapnem 😉

zuzkazv
27. sep 2009

tiny sme na tom rovnako 😀

simka9122008
27. sep 2009

Tak mi už asi 3 deň iba stále kreslíme, s ničím iným sa hrať nechce

zuzkazv
27. sep 2009

Ja som malého začala učiť abecedu tak aby po mne opakoval písmenká..snáď sa potom rozrozpráva ale zatiaľ nič písmenká opakuje ale slová ani za svet iba tých svojich 10 dookola. 😅

simka9122008
27. sep 2009

No mne už malá pekne skoro každé slovo opakuje

simka9122008
27. sep 2009

Haloooooooooooooooo kde ste kto? 😲

abetka
27. sep 2009

tak nas chodi stale so slabikarom malej a hovori mu ,,B,, 😀 Pismena ho fascinuju, povie a ukaze kolko ma rokov, ale inak velmi malo. Stale s nim komunikujeme , rozpravame, pozna znacky aut a pod., ale rozpravat mu nejde. No snad sa rozkeca viac. 😝
Simi-aj nas velmi rad kresli. Uz ma vyclenene ceryzky a dnes sa dostal ku fixke a popisal mi dlazku. Aj som ho vyhresila, tak snad bude pisat len na papier 😉

telinka
27. sep 2009

aaahojte 🙂

csiki.....super ze ste uz domka 🙂 tak nech je hanicka sladka ako medik nech vykompenzuje hyperaktivistu tomaska 😉

csikike
27. sep 2009

baby, prichod bol super, mala spinkala, venovali sme sa tomikovi, on ju chodil pozerat,
potom isiel spat tomik, vstala Hanka, pekne pockala kym vstal aj toamik a nastalo zoznamovanie, to ste mali vidiet, tomikovi sa rozziarili ocka a hned, ze pusu, tak jej dal pusu na hlavicku, a stale vravel, juuuuuuuuuuuuuuuuuu Hanka, nestucone vela pusiniek dostala od neho, proste bol z nej uneseny, ked zacala plackat, tak sa trocha zlakol, ale drazl sa a zacal ju hladkat po hlavicke a vravel, ze jemne... proste uplne ma dojali, az nam slzy vyhrkli aki boli zlati tak spolu
vecer to uz bolo horsie, chceli sem okupat hanku, ale tomi ako zbada vodu hned sa chcel vtepat do vanicky, tak mu isiel drahy napustit vanu a kupal sa, ja uz som utierala hanku, lebo rez este hoooooooooooooooooodne boli
teraz sa tomi tak namahal kakat az sa povrackal, takze sme absolvovali dost dobry den...
inac uz banda spi, tak si idem aj ja lahnut, ktovie aka bude noc
a drahy to vsetko zvlada super, patri mu extra pochvala

csikike
27. sep 2009

foto mam v albume, dobru noc

janka1874
autor
27. sep 2009

ahojte
tak úplne nečakane sme nakoniec so Sendy skončili na chate bez tatika no bol to zážitok asi pre všetkých tatik prvý krát bez nás sám a my bez neho ale zvládli sme to dedo totiž musel ísť do tých končín a kedže hovorili ešte pokené počasie tak sme sa nabalili a išli a tatik musel ostať doma lebo išiel v sobotu do práce

jediné čo som zatiaľ prečítala je posledný príspevok csikike tak sa zatiaľ vyjadrím len k tomu zlaté to muselo byť ako ste to prežili všetko dnes držíme palce nech je aj noc super a aj všetky ostatné

idem si Vás dočítať

telinka
27. sep 2009

naaaaaaaaaaaadhernaaaaaaaaaaa je hanicka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

abbi
27. sep 2009

joj totalne je nadherna HANICKA 😵 😵 😵 😵

huleni
27. sep 2009

to zoznamovanie s tomikom muselo byt fakt prekrasne az na slzy stasticka..a mala je prekrasna princezna🙂

liluska
27. sep 2009

Hanka je krasne babetko!!! Fakt nadherna babulka!!! 😵 😵 😵

janka1874
autor
27. sep 2009

krásna je malá Hanička 😀

Marekovi všetko naj k narodkám ja síce lebkové veci nemusím ale keď jemu sa to páči tak torta mala určite úspech 😀

bocmanka
27. sep 2009

😵 babuľky haničkové ste úžasnéééééééééé..a tak krátko po cisárskom, viem, že ťa to musí bolieť ten rez..uf, ale malá ti to vynahradí a tomík s ockom dvojnásobne...

zrzulka
27. sep 2009

Tiny ani ja tie rozpravky nepoznam. my ficime na Jim jame. najradsej mala pozera barneyho. to je taky ruzovy dinosaurus. Je to velmi poucna rozpravka. jej sa paci ako tam deti skacu s tym dinom a je tam taka superna pesnicka ktoru jej s muzom zvykneme spievat len tak
"Mam te rad ty zas mne, zijem v stastnej rodine. Pod mne objemout malu pusinku mi dej nam je vzdycky spolu hej🙂)) No neni to mile? taka nasa hymna🙂

Csikike hanka je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna a super ako to Tomik zvladol. Je perfektny.

My sme dnes pozerali konecne izbicku pre malu. Chceli by sme jej ju kupit k vianociam ale tie ceny. Skoro mi oci vypadli.Tatino bude musiet nejaku zmajstrovat sam. Chcem sa len oyptat ake postele ste kupovali detom? ja by som chcela (kvoli malemu priestoru) taku tu poschodovu. Prizemie a poschode. zeby zo zaciatku spavala dolu a ked podrastie tak sa prestahuje hore.Ma to vyznam kupovat cosi take, co myslite?

ajula25
27. sep 2009

ahojte

csiki vitajte doma. Hanka je kráááááááááááásna a Tomino je úžasný bráško. Budú super dvojka 😉

ďakujem v mene Mareka aj babky za gratulácie. Bolo fajn, som sa nasmiala. 20 ľudí a všetci organizátori 😀 Ale inak super rodinná sešlost. 🙂