Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
14. okt 2009

kupeme, ale v bazene s instruktorkou a inymi spolutrpitelmi u nas spolutrpi s chlapcom tato... ja sa zatial doma na nich tesim kedy sa vratia 😉

janka1874
autor
14. okt 2009

na mňa nejako všetko dolieha normálne od rána mám pocit že nejako nič nemáme pripravené pre bábo a o chvíľu je medzi nami 😀 😀 😀

silvika
14. okt 2009

janka sak mliecko dostanes po porode a plienky su kupene .. co chces pripravovat ved ono okrem vas ani nic nepotrebuje

janka1874
autor
14. okt 2009

no silvika to máš síce pravdu ale ja mám pocit že máme nejako málo oblečenia a také blbiny a pritom máme asi všetko po Sendy už ani neviem či som niekomu niečo dávala 😀 😀 😀
a stále mám pocit že je tu bordel 😀 😀 😀

janka1874
autor
14. okt 2009

a ešte stále nemám nič kúpené v čom Vikinku donesieme domov 😀 😀 😀

to sú ale trápne problémy však 😀 😀 😀 už mi asi šibe z tých hormónov 😀 😀 😀 😀

martinaj
14. okt 2009

baby chodite v tomto vetre co je von s deturencami? ja uz 3.den trcim doma a asi mi sibne, ale von otrasne fuci 😠

janka1874
autor
14. okt 2009

martinaj my sme nechodili pre istotu ale dnes už fučí menej tak možno vyženiem dedka so Sendy lebo potrebujem pobaliť veci bratovaj priateľke čo mi ona dala pre Sendy aby som jej ich vrátila a pri Sendy nemám šancu to pobaliť 🙂 a trošku čerstvého vzduchu jej tiež neuškodí

bocmanka
14. okt 2009

😵 fučí aj tu..
už sa od rána rozhodujem, či ísť... 😀

silvika
14. okt 2009

ze ja chodim s mojim deturencom tuna za dom, do zavetria 😝 do obchodoakov moc nechcem, sak budu urcite davy ludi chorych a maly ked ochutna to pocasie tak aj sam uzna ze to nie je nic moc ...s kocikom nechodim, sak by somto hadam ani neutlacila proti vetru

janka1874
autor
14. okt 2009

to sneženie je vraj len také akože ešte sa má byť aj teplejšie a pravá zima vraj má začať okolo 6.11. tak sa nechajme prekvapiť 😀 😀 😀 či sa tým predpovediam dá aj veriť

bocmanka
14. okt 2009

bože nad nami majú upratovačku a tá sa riadi heslom, čím väčší hluk , tým väčší poriadok..
no naskutku mi rominu zobudíííííííí !!!!!!!!!!!!
nech už sme v domeeeeeeeeeee................
😖

janka1874
autor
14. okt 2009

a nakoniec ste sa rozhodli celkom sa do domu presťahovať?

bocmanka
14. okt 2009

🙂 ie to nie jani, ale aspoň nech je zmena...
nemáme čas ho zariadiť..
to nie je ako za starých čias..
tri deti ťažko odložíš..
a s tromi deťmi no vyberaj nábytok po obchodoch...
už je to isté 21 a 22 budúci týžden som s manželíkom v ba....
auto mám,ale presuny po blave nehrozí...xixixi

janka1874
autor
14. okt 2009

no to je pravda že 3 sa už len tak nedajú niekam odložiť ja sa obávam že aj 2 budú pre našich moc no uvidíme ako to budeme zvládať 😀 😀 😀
a prečo nie na trvalo? ja by som do domu išla ihneď keby som nejaký mala 😀 😀 😀

silvika
14. okt 2009

ozaj a to stretko v ba ani nebolo? a 21 22 to nie je vikend co? bo ja mozem len vikendy

bocmanka
14. okt 2009

😀 streda štvrtok silvi

janka1874
autor
14. okt 2009

booože chytá ma depka že ide zas zima zas budeme chodiť nababušení ako cibule neceeeeeem ja chcem letoooooo ☹ ☹ ☹

ajula25
14. okt 2009

čaute kočandy
silvi neblázni že Viance. Ešte nech počkajú aspoň pol roka, nech mám viac peniažkov 😀
jani to že sa ti zdá, že je stále neporiadok, je pred pôrodom normálne. to má aj meno....no nevadí 😀
a pre Viktorku máš určite pripravené všetko. Ako Silvika píše: hlavne že ty budeš pri nej a mliečko bude. To je to najpodstanejšie. A Jani, Sendy mala určite toľko vecí, že keby si aj niečo niekomu dala a nemala to doma, tak určite ti to chýbať nebude. 😉

ajula25
14. okt 2009

boc včera som počula v správach. no je to strašné 😢

ma švacne. to moje dieťa v postielke akože zaspáva a nie a nie. a kričí po mne že mama....a spieva si a podobné blbiny, ale aby zatvoril oči a chrápal tak to ee. A stavím sa, že vstane o 1 a 1/2 hodky. Urve ma!

ajula25
14. okt 2009

jani dívaj sa na to z optimistickej stránky. Vieš akú budú mať deťuše radosť zo snehu? 🙂

janka1874
autor
14. okt 2009

no to hej len neviem akú aktivitu im naplánujeme lebo minulého roku sa pekne hopkalo v kočíku a sem tam sánkovačka kedže sme ešte nechodili ale teraz no fakt neviem čo budeme robiť vonku ak teda bude sneh tak ešte ako tak stavať snehuliakov a sánkovať ale ak nebude sneh tak to bude iné kafe 😀

a veru vianoce by mohli počkať aspoň pól roka 😀 😀 😀 tohto roku ich nejako nebudem stíhať 😀

bocmanka
14. okt 2009

🙂
inak mám potešujúcu správu košiceeeeeeeeee...
vo februári má koncert v steel aréne eros ramazotti a to si s drahým ideme dať ako darček povianočný a ideme pařit...kto sa pridá...prídeme isto na dva dni a dáme si total italy víkend...dobré jedlo, pitie, koncert...

janka1874
autor
14. okt 2009

boc supeeeeeeeer mohli by sme spáchať nejaké stretko to už budeme mať druhú veľkú kočku na koncert sa asi nedostaneme ale uvidí sa 😀

ajula25
14. okt 2009

boc eros? no to by som sa dala ukecať.... 🙂 uvidíme.

tinyleaf
14. okt 2009

caute maminy, veru vonku je otrasne pocasie. My tiez trcime len doma, maly ani nechodi teraz do skolky ked ma sopliky. No ale dnes som bola dat malej nastrelit nausnicky, tak mame uz doma slecnu s nausnickami. Sice iba s tymi docasnymi z chirurgickej ocele, ale v sobotu mame krstiny, tak nech je kocka 🙂 Dufam ze v tom kostole nezmrzneme. Este musim vymysliet co jej vlastne obleciem.

zuzkazv
14. okt 2009

tiny no do koltola sa poriadne oblečte ešte si pamätám aká kosa tam bola keď sme malého dávali krstiť brrr. a hlavne nezabudnite foťák ako my 😅

zuzkazv
14. okt 2009

janka, náš malý staval snehuliakov už minulý rok a nemohli sme ho ani domov dostať ako ho to bavilo. sme sa na ňom smiali lebo len ako veľká guča oblečenia chodil 😀 ale teraz je už starší tak mu nebude treba až toľko vrstiev a bude si to ešte viac užívať..... ja sa na to normálne teším leto bolo krásne a aj dostatočne dlhé takže mne to že prichádza zima vôbec nevadí 🙂

simka9122008
14. okt 2009

Ahojte baby, tak ako stým pondelkom, prídete ku mne na stretko?, Janka a Ajula?
Ja som dnes bola na fare definitívne rezervovať dátum sobáša, tak bude to presne 24.7.2010 v dóme sv. Alžbety a kúpila som už deťom balíčky na mikuláša

janka1874
autor
14. okt 2009

no ja sa klasika nerváčim s jedením Sendy by len blbosti jedla už som zúfalá fakt neviem komu a načo varím 😢 😢 😢

Simi mne je to jedno ja môžem len neviem ako prídeme uvidíme podľa počasia
a gratulujeme k termínu sobáša 🙂