Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
23. okt 2009

😒 no nič, ja len že mám za sebou prechľastanú noc..
teda kombinácia borovičky, s valetolom a ibalginom..
poobede ma chytila teplota, myslela som, že začínajúca viróza tak som zaspala, a ono sa z toho vykľul boľavý zub, skoro som umrela, aj pol ksichtu mi začalo odumierať...
vydržala som do rána..
a moja zubárka ma zobrala už skoro ráno, tak som mala "orgazmus" v zubárskom kresle, lebo piatkové ráno si viem aj inak predstaviť!!!
dala mi nejakú anestetickú vložku, ale ono hold mi to začína ožívať, tak neviem či jej mám ešte volať, nech nie som naliata aj celý víkend..
akurát že ona dnes robí aj svoje a aj manželove objednávky, majú v dome dva ambulancie, a hore bývajú, akurát že aj jej manželík v noci hýril ako ja, ale on mals poločnosť, zapíjali totiž kamošovho syna....ja som pila od bolesti... 😖 takže ťa marti chápem, že máš stres zo zubára..
mala som tam nejaký hnisavý váčok....uf!!!!!!!

ajula25
23. okt 2009

ahojte....
ach jáj Boc...boľavé zuby to je des! tak nech ti je už fajn a nebolí to!

ajula25
23. okt 2009

baby čo na kašel viac menej suchý? Môžem dať Mucosolvan? Lukáš začína kašlať a ja sa bojím. aby aj on nechytil nejakú pliagu. Lebo dve deti choré...no nič moc. ☹

simka9122008
23. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
Ajula skús Robitusin, kým je kašeľ vlhký, mne sa aj zdalo že trochu chalani pokašliavali, keď ste tu boli v pondelok, tak nech sa to zachytí skôr, aby netrebalo ATB

janka1874
autor
23. okt 2009

boc blbá noc za tebou ale dúfajme že už to bude len dobré

telinka
23. okt 2009

ahojte 🙂
aj my mame doma maroda ☹ peta uz v noci zacala soplit a kaslat , spat sa jej nedalo.....aaale uz sa ani nepamatam kedy bola naposledy chora ,tak uz asi bolo na case 😲 😅

zuzkazv
23. okt 2009

ahoj dievčatá tak vidím že to tu nejak chorľavie malý sa zatiaľ drží ťuk ťuk ťuk.. tak dúfam že nás to obíde naposledy bol chorý na začiatku roka

csikike
23. okt 2009

ahojte, chorym skore uzdravenie 😉
uz mame saty na krstenie, sa vytesujem 😵
silvi, tomi ma 3 krstnych rodicov, s drahym sme sa nevedeli dohodnut kde to ma byt, tak je aj pokrsteny (tam je krstny moj bracho) a boli sme aj na uvitani do zivota (na urade- tam su krstní draheho sestra s manzelom)

abetka
23. okt 2009

jaj skoro na druhej strane sme boli 😝
Chorym skore uzdravenie.
Tomasko tiez pokasliava, ale neni to nejake strasne, tak si ho cez vikend poliecim, aby sa mu neprerusila rehabilitacia a ostatna liecba

silvika
23. okt 2009

csiki to my sme mali skor iny problem ... hladali sme nejakeho krstneho

simka9122008
23. okt 2009

Kočky ja sa cítim totálne pod psa 😝 , bolí ma celý človek, každá kostička 😝

abetka
23. okt 2009

simka- vitaj v klube. JA sa dnes nalievam teraflu a verim, ze mi pomoze, inak som jak vypluta ☹

simka9122008
23. okt 2009

No super, dúfam že budeme skoro fit

abetka
23. okt 2009

simka, ja som uz vcera vecer mala pocit, nejaky divny.
Dala som si ibalgin, ale dnes uz je to na prd. MM odisiel a deti mi tu nechal, ludia ja mam dnes take nervy. Tu bliakam po detoch ako chora vrana. Inak tomas mi vylial granko a potieklo mi to medzi sklo na vstavanej rure a vo vnuttri ostali skarede stekance, tak dufam, ze sa dvierka budu dat rozmontovat a umyt lebo ma slahne. Rura stala 15000 a to by ma teda riadne stvalo 😠 😠

abbi
23. okt 2009

aj ja som total hotova. stale hrozne kaslem a soplim, a to uz 7 den beriem ATB 😠 nezaberaju, bojim sa, ze budem musiet ist pre dalsie ☹ ☹
dnes ma chytila aj migrena a pokricala som na Tobiasa.. no hrozny den ☹ ☹ uz som sa mu ospravedlnila.

janka1874
autor
23. okt 2009

ej ha nejako veľa chorých tu máme všetkým skoré uzdravenie

abetka
23. okt 2009

ten moj chlapcek reve v postielke v polospankua neviem preco ☹

simka9122008
23. okt 2009

tak kočky, ja sa na dnes s vami lúčim, malú som uložila spať, malý večeria ja sa idem šupnúť pod perinu k paneláku

janka1874
autor
23. okt 2009

simi skoré uzdravenie 🙂

janka1874
autor
23. okt 2009

no samozrejme to prajeme všetkým marodom

veva1
23. okt 2009

ahojky tak to nejako dolahlo na nas maminky. Ja som tiez chorobovala
abet dvierka sa daju dokonca velmi lahko rozobrat 😉

janka1874
autor
24. okt 2009

Dobré ránko ako vidím nikde nikto
ja som práve vypravila Sendy k babke a dedko s tatikom pracujú a ja sa idem pustiť do veľkého upratovania no a samozjreme aj tašku konečne pobaliť kedže už je to fakt blízko 🙂

no neviete si predstaviť koľko otázok sa mi honí hlavou ako to budeme zvládať ako budeme chodiť vonku a podobne

simka9122008
24. okt 2009

Ahojte, no konečne som sa ako tak prinútila rozkývať, ráno som nebola schopná sa ani postaviť z postele, bolí ma hrdlo a celý človek, dnes okrem varenie nepohnem ani prstom 😝 budem iba ležať a deti ma budú obskakovať 😀 , dokonca mi ani jesť nechutí, ráno som vypila horúci čaj a teraz pijem kávu, no nejako do mňa nejde 😒

martinaj
24. okt 2009

dobre ranko 🙂 otrasne pocasie vonku....
tatina mame konecne doma a nevieme co dnes v tomto pocasi 😖

abbi
24. okt 2009

ahojte dievcata. Tak ja som sa dobre vyspala. a uz mi je lepsie. Urobla som drahemu ranajky do postele s pokusom o Late, ktore mi nevyslo. Neviete ako sa robi Late?? mne to nikdy nevyjde 😖

tak tu je totalna zima 😖 fuka, prsi... no hruza ☹

simka9122008
24. okt 2009

Abbi to je fajn že ti je už lepšie 😵

janka1874
autor
24. okt 2009

tak ja mám za sebou raňajky, práčka perie, kávičku som teraz dopila polievka sa varí už len zeleninu idem očistiť no a hor sa do pratania juj tak sa mi nechce v tomto počasí by som najradšej zaľahla a spala 😀

Sendy je už viac ako 2 dni ako keby úplne iné dieťa taká neuveriteľne zlatá je pomáha ako len vie pekne sa sama pohrá a taká mojkacia že si to normálne vychutnávam lebo ona sa nerada veľmi mojkala a mačkala tak ju teraz mačkáme ako nám len dovolí ako keby vedela že o chvíľu budeme o jedného viac ale aj tak je to naša láska a tým aj ostane lásky na rozdávanie máme dosť pre všetkých členov rodiny 🙂

simka9122008
24. okt 2009

Jani, to si krásne napísala 😵 😵 😵

janka1874
autor
24. okt 2009

no čo všetky upratujete?

abetka
24. okt 2009

tak dvierka som rozobrala,ale isiel ma slak trafit a teraz som rada, ze ta rura bola drahsia a nebolo to az teke tazke, lebo asi by som na krpateho len tak spokojne nekukala.
Jani , vsetko zvladnete, treba to brat vsetko pozitivne 😵
Ja som chcela robit karfiol, ale zabavila som sa s tymi dvierkami, tak idem sup do rury kura a kasu a robim este polievku aj na zajtra