Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
6. nov 2009

huleni to mavaju stale 😉 ty si ale akcnaaaa 😀 😀 😀

huleni
6. nov 2009

no tel niekedy asi az moc...ja ked sa rozhodnem pre nieco tak to chcem vacsinou hned:o)))) ale zas toto povazujem ze dobru investiciu to sa zide, vyuzije a neskor preda:o)

bocmanka
6. nov 2009
bocmanka
6. nov 2009

🙂
ajulka uzdrav sa....a nekrochkaj...
janka...veľa pekných dníčkov s bambuľkami...
teli, už sa chcem stretnúúúúúúúúúúúúúť...budze dakedy???? 😵

silvika
6. nov 2009

boc na paradu ste pokupili ! nacisto si sa mi trafila do vkusu 😉

huleni
6. nov 2009

boc uuuuuuuuuuuuuuzasne:o) fakt parada... 😉

bocmanka
6. nov 2009

http://www.biganabytok.sk/stolicky-lavicky/mako...

a čo hovoríte na toto?
majú krásnučké modely aj pre dievčatá aj pre chlapčekov...

http://www.biganabytok.sk/postele/little-tikes-...

aj toto je chutnučké...
alebo
http://www.biganabytok.sk/postele/little-tikes-...
🙂 🙂 ale to by muselo mať každé dieťa zvlášť svoju izbu...hehehe

a gloritka mi dala dobrý tip, tak som dnes v rámci psychoterapie nabehla do dráčika a kúpila som s kartou za rovných 46eur toto, dostane to romy od našich na vianoce alebo na 2 roky....veď 1.december sa blíži..
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

luculka
6. nov 2009

tak nasa izba uz je skoro hotová,,,hodila som foto na FB,,,este policky a fotky v rámikoch na stenu,,,a nejaké kvietky este nalepit,,a je hotovo,,,,aj ked moje predstavy boli uuuuplne ine,,,ale zacina sa mi pácit 🙂

luculka
6. nov 2009

jeeej boc tá postel je zlatá....
a parádne ste pokupili 😎 krááásne

simka9122008
6. nov 2009

Boc nádhernééééééééééééééééé

abetka
6. nov 2009

boc- krasne, len skoda, ze deti z toho strasne rychlo vyrastu 😒

janka1874
autor
6. nov 2009

no žienky ja nejako nič nestíham
včerajšia noc bola hrozná tak som zvedavá ako to bude dnes včera totiž Vikina vstala o 22-hej a plačkali sme do 2-hej ráno a už aj ja s ňou lebo som nevedela čo jej je zaspala na pár minút a plač a ukľudnila sa len na prsníku no radosť potom bola hore každé 2 hodiny tiež s plačom ale čo som bola šokovaná Sendy sa vôbec nezobudila síce do tej 2-hej som radšej nebola v izbe ale potom som už ani ja nevládala
a dnes sme boli pobehať základné veci doktorku a tak a strávili sme deň u našich bože čo by som bez nich robila neskutočná pomoc len už aj oni sú zjavne unavení

abetka
6. nov 2009

jani, vela trpezlivosti a energie 😵
Mozno ju bolelo brusko, potrebuje sa zadaptovat tak ako aj vy na nu si musite zvyknut. Dnes bude urcite lepsie 😉
Neboj, vsetko sa ustali, vstabilizuje a bude to lepsie.
A ako Sendy???

lenka85
6. nov 2009

boc ta postel je naaaaadherna... Len presne, musela by mat Hanka vlastnu izbu, takze smola:(

simka9122008
6. nov 2009

Jani neboj bude dobre, tak ako píše Abetka, všetko sa ustáli a stabilizuje, viem že začiatky sú ťažké a tiež si aj ty unavená, ale neboj Viki z toho vyrastie

luculka
6. nov 2009

Jani drzte sa,,, 🙂 🙂

baby pre chlapcov,,,parááááda,,,,http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2119463

bocmanka
6. nov 2009

luc idem kuk fb...

huleni
6. nov 2009

luc kukala som foto, natalka ma paradnu izbicku, ..baby este ze vas "mam" sa aj ja uz musim rozhybat a spravit pre to dieta izbicku:o)

lenka85
7. nov 2009

dobre ranko🙂) takze dnes mam premieru, prva som tu este nebola 😀 😀 😀 Cakame kazdu chvilku nasich tak budeme mat trosku klud od deticiek, nech si uziju vnucatka🙂)

simka9122008
7. nov 2009

Ahojte tak malý mi celú noc teplotoval, chudák ani poriadne nespal a ja s ním, vkuse sa prehadzoval, od dnes som mu nasadila ATB, nevyzerá to dobre, tak nech rýchlo zaberajú, navarené mám, zatiaľ som len zapla práčku a nič iné nerobím, nejako nie som vo svojej koži, kvôli malému 😝

bocmanka
7. nov 2009

simka...tie teploty, angíny, chríky, no nič moc..už sa radšej k tomu nevyjadrujem,keď to chytí tak poriadne, ale detičky to ľahšie zvládajú ako my dospelí..
ja som z toho ešte stále na vetvy, ale keďže nemám čas nad tým rozmýšľať, tak to zvládnuť musím..
ja čakám na mužíčka, je na kongrese, včera mi tu len vyložil ikea nákup a išiel, dnes sa vracia..
tiež čakám našich, majú mi prísť trošku helfnúť...a doniesť obedík
🙂
v martine pršííííííííííííííííí 😖 😖
tiež mi oprala práčka, idem vyvesiť, romy mi rada podáva....a pritom hovorí, "markove slipkyyyyy", "maťkove gateeee"
rozozná aj ich oblečenie...

simka9122008
7. nov 2009

No u mňa bola tiež včera mama, no začala mi do všetkého kecať, čo a ako mám robiť, tak sme sa pochytili a odišla, takže si musím pomôcť sama, už som sa aj včera vyplakala MM do telefónu, no čo už trochu sa mi uľavilo a musím to ďalej zvládať sama 😒 ☹

janka1874
autor
7. nov 2009

ahojte
tak ja ám chvíľu času ale chystám sa ísť spať lebo dnešná noc bola zas o plakaní no poviem vám už nevládzem spala som dokopy 2 hodiny no hrúza netuším čo budeme robiť
Sendy v pohode zatiaľ aj keď už začína žiarliť ale nejako to ešte zvládame našťastie ona sa v noci veľmi nebudí na malej plač a keď veľmi plače tak radšej idem di obývačky veď aj drahý sa musí vyspať ako ináč by zvládal chodiť do práce
no nič idem ľahnúť ak sa bude dať nakuknem

simka9122008
7. nov 2009

Uff Jani nemáte to ľahké snaž sa čo najviac spať keď sa dá a veľa oddychuj aj keď pri dvoch deťoch, je to dosť ťažkééééééééééééé, posielam ti veľa pozitívnej energie

aadula
7. nov 2009

ahojte, moje deti sú tiež choré...Paťka teplotovala už večer a dosť kašle a malý začal teplotovať v noci a vrackal 2x..., tak som s nimi išla na pohotovosť, dostali obaja atb, zapálené hrdlá majú, Samino moc nechce papať, hádam zaberú lieky a zajtra trošku niečo spapká.

tieto choroby to je des 😠

simka9122008
7. nov 2009

Adi ani mne malý od rána skoro nič nejedol, len čaj pije, chudák naše deťúrence si vytrpia a mi s nimi 😝 ☹

janka1874
autor
7. nov 2009

moja Sendy má hnačky už druhý deň ale teplotu zatiaľ viac nemala ako 37 tak začínam mať podozrenie na posledné zúbky ale kontrola úst nehrozí 😀

janka1874
autor
7. nov 2009

škoda že som tak mimo po večeroch že nestíham ani na blog pridať nejaké pekné nové fotky

aadula
7. nov 2009

simi, veru...trpíme s nimi...

jani, to áno..môžu to byť zúbky a určite sú 😉 , tak máš doma veselo ..a pospala si si?

janka1874
autor
7. nov 2009

no poznáte aké je to spať na povel že teraz môžeš tak spi ale podarilo sa aspoň hodinku 😀 😀 😀 aj to je niečo 😀