Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
10. nov 2009

🙂 ja sa hlásim..

anina1
10. nov 2009

ahojte, aj my máme krásne počasie, leje a leje 🙂
všetkým chorým skoré uzdravenie 😵
teli aj my máme shrekomániu ale už prechádza na madagaskar 😉 , a z hudby stále vedie jackson 😀

janka1874
autor
10. nov 2009

no toto počasie je fakt o nervy a myslím že nie len pre nás ale aj pre deti Sendy už asi aj ponorkovú chorobu dostane lebo aj keď prestane pršať s maličkou sa ešte vonku nedá do toho vlhka

juj hneď by som brala nejaký výlet na chatu to by nám dobilo batérky 😀 😀 😀

mne osobne kojenie nevadilo a ani ma nejako naunavovalo aspoň nie pri Sendy teraz je to už iné kafe lebo Viki pije oveľa viac Sendy som totiž kojila len z jedného nejakých cca 15min. a bola najeená na 3 hodinky a teraz kojím viac ako 30min. čo unavuje nie len mňa ale aj Sendy zatiaľ porobí riadny bordel a samozjreme všetko to čo nemôže no hold čo narobím prejavuje sa žiarlivosť

janka1874
autor
10. nov 2009

u nás vedie bambuľka a teraz od kedy skončila tak ju rozprávka nezaujíma musím pohľadať shreka niekde by som to mala mať 🙂

janka1874
autor
10. nov 2009

luculka zabudla som fotky sú na blogu

silvika
10. nov 2009

teli no ja sa pripajam , ked sa bavi u nas so mnou s vasou sikovnicou by to urcite nemalo chybu 😝

simka9122008
10. nov 2009

tak mne tu malá grcká hlieny o 106, aspoň nejako to z nej ide von, chúďatko moje, trochu pospinkala a už sa zobudila na to že ju napína ☹

simka9122008
10. nov 2009

A už spinká ďalej 😒

luculka
10. nov 2009

U nás stale len krtko,,,dokolecka dokola 🙄 😀

simka9122008
10. nov 2009

u nás fičí Dougie z Jim Jam

silvika
10. nov 2009

luc nasmu krtko nehovori nic asi este nedospel na krtkovu fazu ale taky francuzsky vecernicek kludne moze

https://www.youtube.com/watch?v=EdtoACmhMz4
janka1874
autor
10. nov 2009

simi u nás fičí z Jim Jam hlavne Bárny

luculka
10. nov 2009

ja som jej uz vsetko mozne skusala pustit,,,ona len krci,,,krkooooo,,,krkooo,,,toto neeee,,,krkoooo 😀 😀 😀

simka9122008
10. nov 2009

Mne malá ešte furt spí, ja neviem čo bude robiť v noci 😝 😲

huleni
10. nov 2009

no nikola vstala pred chvilou tiez sa tesim na noc:o(

lenka85
10. nov 2009

fuuu baby vas obdivujem toooolko kojit.. Ja som mlieko stratila ked mala hanka pol roka, ale aj som bola rada,akurat na leto, ja neviem, mna to dost obmedzovalo... A teraz? Tiez chcem pol roku, dufam, ze tolko zvladneme.. Ale teraz som nasupu odsala 150ml, tak hadam je mliecka dooost..
My sme boli dnes vonku doobeda, zacalo prsat a hanka aj tak nechcela ist domov, tak sme veru aj zmokli.. Nech je letoooo

abetka
10. nov 2009

ja som prave maleho dala spat. A som strasne nervozna, lebo MM zobral auto do prace, tak som bola rada, ze pride skorej domov a on este neni doma. Ide ma z neho slahnut. Sama cele dni s detmi, ucit sa s malou a teraz to schytal maly, lebo reval a bez priciny, tak dostal po zadku
Ozaj , som sa nepochvalila. Od januara nastupujem na masersky kurz. Sa tesim jak mala , konecne vypadnem zo stereotypu. Aj eurace si uz odkladam

lenka85
10. nov 2009

abetka, ja to poznam, ja tiez tak nadavam, ked pride mm neskoro z prace... Dnes sa ale pochlapil, tak nemozem povedat nic🙂)

simka9122008
10. nov 2009

Tak malá je už hore, mlieko mi nechce vôbec piť, aj tak by ju z toho viacej zahlienilo, tak papá chrumky, nič iné do nej dostať neviem, aj na obed zjedla iba polku polievky

aadula
10. nov 2009

ahojte,

Jani, pozrela som si malé babulky na blogu, Sendy aká flegmoška pri malej 🙂 zlaté sú 🙂

u nás doma žiadna sláva, Samko od soboty teplotuje, v nedeľu sme druhý krát na pohotovsť museli ísť, lebo teplotoval a vracal..dostal injekciu, tá mu našťastie zabrala...vracanie prestalo, ale teplotu neustúpili... dnes už 4 den teplotuje, zajtra ide mm s ním na kontrolu... ja mám kolegynu vypísanú, takže musím ťahať sama v práci... volala som s dr. že ho pozrie, asi mu bude musieť atb. vymeniť... Na pohotovosti nás síce dr. upozornila, že až 4 dni môže teplotovať, ale jemu vyskočí len tak z ničoho nič na 39 a viac...a potom po čípku pekne vypotí a klesne... Dnes už aj pekne papkal..sám si dokonca pýtal papať, tak som bola rada... ale nevládze ani chodiť drobček môj, taký je slabučký... tak držte palce, nech mu teploty už len klesajú 🙂)

abetka
10. nov 2009

joj adula, to mi je luto ☹
Dufam, ze bude Samko skoro fit

simka9122008
10. nov 2009

Adi, chúďa Saminko, nech mu tie teplotky ustúpia, viem čo to je, mi sme takto včera teplotovali, tak viem čo prežívate, skoré uzdravenie

bocmanka
10. nov 2009

😒 tak sa nám tu budú zase celú zimu točiť choroby dokola...uf!!
abetka ty masérsky kurz, ja taliančinu...len neviem na akú výšku ma pridelia, či do ružomberka na katolícku univerzitu alebo do žiliny... 😖

ajula25
10. nov 2009

ahojte
Adul chudáčik malinký. Skoré uzdravenie.
Simonke samozrejme tiež. Simi to isté mi robil Luky, keď bol taký zakašlaný. Málo jedával mlieko absolútne odmietal a iba vodu a čaj a potom čaj a vodu. Takže ono to ustúpi. keď choroba ustúpi. 😉

ajula25
10. nov 2009

jé baby, ja by som tiež chcela niečo študíren. No ale čo už ja by som tak mohla? Som dnes sedela v lavici a tak som si povedala, že by som si to aj vedela predstaviť.

bocmanka
10. nov 2009

🙂 🙂 ajula, tak už máme rezervované lístky do košíc, tak budzem rada ak spolu povečeriame..aj so simkou..a jankou
eros ramazzotti jupíííííííí

ajula25
10. nov 2009

boc tak toto si nenechám ujsť. jasné, že povečeriame. minimálne v Hiltone 😀 ale nie. je jedno kde, hlavné je že so super ľuďmi 😉

bocmanka
10. nov 2009

🙂 langoše na pešej.. 😀

janka1874
autor
10. nov 2009

boc tešíme sa na Vás snáď sa podarí aby sme sa všetky stretli 😀
idem ja spať dobrú noc
doteraz som žehlila

silvika
11. nov 2009

no dobre ranko, zasa vsetky spime alebo sa susime po vyprevadzani do skolok a skol?