Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
9. feb 2010

martinaj ja už som niekedy tak zúfalá z nich že už som si aj tebletku pár krát dala vraj panadol alebo paralen sa môže

ajula25
9. feb 2010

ahojte
no teda fakt sa to tu zanedbáva.
Boc to je super, že ste si to užili. Ja by som tak sama mohla ísť na Lord of th dance. MM im hovorí ochrnutí 😀 no potom mu vravte, že to chete vidieť....

lenka85
9. feb 2010

cafte maminy, zas tu nikto nie je?

janka1874
autor
9. feb 2010

ajula pôjdem s tebou aj keď u nás možno stan s tým nemal problém ale išla by som kuk

no baby nechcem si písať sama so sebou aby ste vedeli že aspoň niekto tu je ešte mi babula spia aj keď čakám že o chvíľu sa ozve menšia 😀

lenka85
9. feb 2010

jani aj ja som tu.. tiez mi obe deti spia, mladsieho som ulozila predchvilkou tak dufam, ze do tretej potiahne a hanka za zobudi asi kazdu chvilku... och joj... stale dookola.

telinka
9. feb 2010

ahojte 🙂

sup s nami na prvu stranku 😉

janka1874
autor
9. feb 2010

a zas sme na druhej
no mne poobede vzali naši Sendy trošku vonku kedže nemá teplotu tak možno tie sople vymrznú (len to by asi aj muselo mrznúť 😀 😀 😀 )
ja som zatiaľ popratala topánky čo ešte na jeseň nosila Sendy a túto jar už asi nosiť nebude 🙂

abbi
9. feb 2010

baby asi by sme mali zacat dalsie pokracovanie decembrovcatiek... toto je uz poriadne plne.. mozno chytime druhy dych 😉 😉
ja to neviem robit

dnes prisiel za mnou Natan a hovori: mami mas pipika? povedala som mu NIE. A on: ale mas, ze mas? ukaz? ja mam aj maminka ma pipika... a nedal si to vobec vyhovorit. som sa nasmiala 😀

martinaj
9. feb 2010

abbi 😀 no pekne, ja som zvedava co povie verca na pipika ked uvidi malemu 😀

csikike
9. feb 2010

baby, ako to robite, ze cez den vam deti spia dlhsie ako 20 min.? teda tie male? lebo mne mala nikdy nespi viac, iba v kociku 😔 a to mrznem vonku s malym denne 2x aspon aby trocha spala 😔
martinaj, nas uz je zmiereny, ze tety maju susky a ujovia pindov a ked som sa spytala co ma Té? (krstný) tak povedal, ze hondu 😀

martinaj
9. feb 2010

csiki 😀
ako sa inak mate?

lenka85
9. feb 2010

csiki ze hondu🙂))) som sa paradne zasmiala...
Mne maly tiez doobedu spi v kociku a poobede v postielke. Ja sa ho snazim uz unormalnit s rezimom, lebo to ma rozhadzane a v noci sa mi budi. Uz by som sa fakt rada v noci vyspala... Uz papat v noci nedavame, takze uz by konecne mohol zacat prespavat, dufam, ze sa toho dozijem

csikike
9. feb 2010

zijeme, trocha perne, ale zijeme, len ani neviem ako... ked som pozrela fotky tak len som zdesene skonstatovala, ze kedy stihla tak narast 😲

lenka85
9. feb 2010

ved to, podla mna si tie deti ani poriadne nestihame uzivat

janka1874
autor
9. feb 2010

lenka tak to som na tom podbne tiež som povedala že ani nebudem vedieť ako a budú baby veľké

telinka
9. feb 2010

csiki moja peta spavala do roka len v kociku za pochodu cez den 😝

csikike
9. feb 2010

teli, tak to si ma potesila, jaaaaaaj, keby sa tak potom sama pytala spat 😵 , vobec by mi nevadilo keby spavala iba rok v kociku

telinka
9. feb 2010

ale raz sa polepsi nemaj boja 😉

janka1874
autor
9. feb 2010

csikike nádej umiera posledná 😀 😀 😀 ja napr. už taraz plačem do vankúša že mne dobré časy už skončili 😀 😀 😀 😀

lenka85
9. feb 2010

jani neskoncili, este len pridu, ked sa baby budu spolu hrat a ty vyvalena na gauci budes od nudy citat jeden casopis za druhym... 🙂)) pekna predstava co?

janka1874
autor
9. feb 2010

lenka no predstava by to bola pekná len neviem neviem či to tak aj bude 🙂 aby som nad nimi nerobila policajta aby si vlasy nevytrhali 🙂

ženy a čo to stretko tohto roku nič neplánujeme

janka1874
autor
10. feb 2010

Ahojte
opäť sme na druhej strane a ako pozerám už o 22-hej tu nikoho nebolo teda fakt by to chcelo nejakú zmenu alebo čo že tu už nikto nechodí ☹

no nič naše slečny už soplíkujú obe a aj tatovi je dnes nejako blbo no super deň pred nami

martinaj
10. feb 2010

ahojte 🙂
jani ja som tu bola, len mi nechcelo odosielat prispevky.....
to stretko by mohlo byt... my sa tesime 😎

tinyleaf
10. feb 2010

dobre ranko, tak ja zacinam? To sa mi asi este nestalo 🙂
My sme dnes mali super noc, mala bola len 5x hore 🙂 Dokonca ten prvy spanok vydrazala spat 3 hodiny, tak som si aspon dve hodinky vkuse pospala. Ale moc sa dopredu netesim, urcite to bolo tym ze dostala vcera dve ockovania, tak ju to zmohlo. No uvidime tuto noc.

tinyleaf
10. feb 2010

tak ste ma baby predbehli, kym som dopisala 🙂

tinyleaf
10. feb 2010

lenka a ako Tomaska uspis, ked sa Ti v noci zobudi? Aj ja by som rada to neustale nocne krmenie obmedzila, len nam nic ine nezabera 😢

abbi
10. feb 2010

Tiny poviem ti to musi byt na nervy takto uz mesiace nespat. musis mat dost ☹ Sorry za to

u nas sa totalne spi. Mame blbu noc za sebou. Len ja varim, aby bol pokoj. Tobias vcera zacal zvracat, ale poriadne. Chudak ani chodit nevedel. do pol jednej zvracal, potom uz o 6 sa zobudil, ze musi ist do skoly 😕 samozrejme ze nikam nesiel, a spi od 7 do teraz, aj MM aj Natan zaspal o 9 tak to si neviem predstavit co to bude dnes za den.

martinaj
10. feb 2010

abbi to nezavidim.... ☹ aspon mas muza cez den doma?

janka1874
autor
10. feb 2010

no ako vidím u viacerých je dnes pestro
tiny na tvojom mieste by som už asi niekde skolabovala ja si život bez spánku neviem predstaviť (asi majú po kom byť spavé moje deti)
veru treba sa rozhýbať ak bude nejaké stretko aby sme sa vedeli dohodnúť a rezervovať a poniektorí aj finančne pripraviť

abbi
10. feb 2010

Marti dnes ho mam. lebo cely vikend aj pondelok aj utorok robil, tak dnes doobeda ma volno. ALe varit nevie, tak som prave dovarila a idem sup do postele. Ale da sa to zvladnut. Tobiasovi uz nic nie je, len tu vykrikuje, ze chce ist dnes na karneval poobede, ze on je uz zdravi, a preco nemoze ist 😝 vcera bol ako babo, dnes je uz hrdina 😎

tak ja idem asi spat, som total unavena, MM prebera sichtu. KONECNEEE 😉