Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
1. mar 2010

neviete náhodou niekto predáva sa vigantol aj bez receptu?

martinaj
1. mar 2010

jani ja nechapem cim to moze byt... 😠 neviem si predstavit, ako to bude, ked na nich budem sama..... ale uz aby sme mohli s malym vonku chodit, snad to bude lepsie.....

janka1874
autor
1. mar 2010

martinaj vraj to je normálna súrodenecká žiarlivosť no je pravdou že je to už psychicky nezvládam a kedy to bude lepšie by zaujímalo aj mňa

martinaj
1. mar 2010

ale mala neziarli, ona je k Simonkovi super, aj mi pomaha, len ma take chvile, ze robi zle naschval ale iba voci mne a mojmu muzovi.....

silvika
1. mar 2010

mati mozno ti dava "vyzrat" to ze si si na niekolko dni zduchla

janka1874
autor
1. mar 2010

toto robí aj Sendy vraj je to forma žiarlivosti
mňa bežne kope včera ma bola vankúšom a ani neviem prečo pritom som sa s ňou rozprávala aj stanovi bežne tresne jednu čistá agresorka a despota o tom ani nehovorím ak si zmyslí že sa jej môže dotknúť len mama tak len mama ak len tata tak len tata a môžeš robiť čo chceš nepovolí a včera som jej niečo nedovolila tak začala vrieskať ale keby ste počuli tú oktávu operná speváčka nemá šancu pri nej som si myslela že mi rovno prasknú bubienky tá bolesť ma normálne ešte 2 hodiny uši boleli a potom hlava už do večera no zlaté to dieťa a pritom už si pripadáme ako vadní všetci sa len okolo nej točíme a chúďa Viki jej sa niekedy normálne nemá kto venovať chudák dieťa sa musí sama hrať na hacej deke a my strážime ako šibnutí Sendy aby jej neprišla všetko brať a ziapať že je to jej

martinaj
1. mar 2010

no jani tak az take to zatial u nas nieje..... 😕

janka1874
autor
1. mar 2010

ani u nás nebolo to je až teraz a to má Viki už 4 mesiace

martinaj
1. mar 2010

no mame sa na co tesit ☹

janka1874
autor
1. mar 2010

možno nie uvidíte každé dieťa to prežíva ináč možno si to Veronika odkrúti teraz a potom už bude v pohode

silvika
1. mar 2010

moja mamina hovorila, ze moj brat nemal ziadne taketo problemy co sa o nich hovori a pise, ze ziarlivost vzdorovitost a podobne, rychlo rozpraval, mna ze obranoval a mame sa radi doteraz, a take ze by sme sa hadzal niektori ze to vobec nepozna. ale ked vidi nasho maleho ze ten je celkom iny, tak reku diky.

janka1874
autor
1. mar 2010

silvika to isté hovorila aj moja mama
akurát že ja som vraj potom brata dosť využívala ale to už som bola staršia on sa tiež o mňa bál a staral sa o mňa ale medzi nami je 5 rokov rozdiel ale on vraj tiež vôbec nežiarlil skôr ma od narodenia obraňoval a keď som už chodila do škôlky tak som to začala zneužívať a o škole ani nehovorím pokiaľ nás mama nenačapala tak som ho nechala ešte aj tašku mi vláčiť do školy 😀

ajula25
1. mar 2010

ahojte
no teda Jani máš to doma pestré. Neviem ako ti mám poradiť. Ja niekedy tiež šaliem, keď sú obaja doma. Vreštia ako zmyslov zbavení obaja a potom Marek z ačne že načo mu bolo treba brata a podobné blbosti. Potom zasa že ho nikto nemá rád a tak dokolečka. A vreští dokonca aj po mne. Raz sa neovládnem a dostane po ústach.
Boc tak to je super že ste si s Telinkovcami posedeli. Super. 😉

baby ako to stretko? bude sa konať alebo ako? Nech viem sa pripraviť finančne 😅

tinyleaf
1. mar 2010

jani, ja Ta tiez uplne chapem, tiez mame doma nervaka. Teda chvilu je ako anjelik, zlate dobre dieta a potom zacne vymyslat veci, co robit nema a uz ho chyti amok. Ja mu aj capnem, na co nie som velmi hrda, ale v tej chvili to inak riesit neviem. Jemu je to aj tak jedno, vobec nic si z toho nerobi. Dnes mi aj oko skoro vypichol detskymi kombinackami, nieco som pri nom robila, bola som sklonena a on sa nejako rozohnal a vrazil mi pol centimetra od oka. To asi neurobil naschval, ale aj tak ma to vytocilo, lebo sa mi motal pod nohami ☹

silvika
1. mar 2010

jani ja som tiez bola taka sekera na brata ale mali sme aj kamaratov spolocnych az po vyske sme sa vlastne trochu oddelili ale my sme po dvoch rokoch, cize skoro rovnako stari a aj viem ze brat bol taki rychlejsi ako zvyknu chlapci byt

janka1874
autor
1. mar 2010

proste u nás sa musí stále niečo diať keď som si konečne povedala že spanie som ako tak poriešila a celkom zvládam aby samoc nebudili navzájom tak zas niečo nuda tu teda nie je ani náhodou 😀 😀 😀
jani a včera som sa tiež už musela riadne ovládnuť keď mi začala tak nenormálne vrieskať len ma tak začali uši bolieť že som ani nevedela čo skôr či nakričať na ňu či ratovať si uši alebo čo tak som to radšej išla predýchať do kuchyne pre istotu
a k stretku tiež by ma už zaujímalo že čo a ako no neviem neviem ako to nakoniec s nami bude lebo čím je všetko bližšie tak si uvedomujem že nič tohto roku nebude asi ani tá naša vytúžená svadba no čo už zas odložíme 😢

silvika
1. mar 2010

jani a este kojis? mala ako to brala ked si musela kojit, sak to neni len tak sup sup a hotovo

janka1874
autor
1. mar 2010

silvika to jediné berie úplne v pohode zo začiatku kojila ja ona bábiky ale teraz už to berie ako fakt že Viki tam papá tak ako ona pri stole a tak keď sa bavíme napr. že napapáme sa a ideme tak ukazuje že aj Viki (baba lebo ináč Viki nepovie) papať

janka1874
autor
1. mar 2010

žienky moje staršie dieťa ešte sladko spí a mladšia už začína byť unavená (ani sa nečuujem veď je hore od 13-tej) a to sme ešte nejedli a nie sme oblečené (kedže veci sú v spálni) do kelu to som chcela ísť von za slnečna čo teraz

janka1874
autor
1. mar 2010

a to už ani nedúfam, že bude suchá plienka 😒

silvika
1. mar 2010

aaa maťka je v sutazi s bicanom na jednotke co to chodi neviem ako sa vola

janka1874
autor
1. mar 2010

a to už náhodou nebolo? už som ju tam raz videla

silvika
1. mar 2010

no jaaa ti neviem

silvika
1. mar 2010

aa bude to opakovacka no sak take dobre diely isto zopaknu aj viackrat

janka1874
autor
1. mar 2010

určite lebo tam je ešte s bruškom a čo už nenatáčajú že to hneď aj opakujú
Sendyešte stále spí ale nemám to srdce ju budiť tak sladko spinká len chudák Viki tá už by tiež najradšej spala

bocmanka
1. mar 2010

🙂 🙂 čaute, tak ja až teraz sa ozývam, som od rána ani nepustila pc..
práve som volala s telinkou, že sa majú na orave fajn, "len že tata nie je zvyknutý na pohyby na lyžovaní" a celkom teraz po príchode zo svahu odpadol..
keď pri telinke posiluje len isté partie, tak sa potom čuduje, že ho zmôže obyčajné lyžovanie..xi

🙂 maťka ahoj, tak si to ešte doma vo štvorici užívate, ja keď som marka doniesla domov, tak sa mi matej zdal akýsi iný, dospelejší, múdrejší..a kojila som skoro tandemovo, jeho som mesiac pred pôrodom odstavila, takže som mu skoro mesiac odstriekavala mliečko a tak pil zároveň s markom..xi

🙂 ja som bola klasika pondelkové ráno u zubárky, tak už mám všetky zuby spravené, až na ten jeden čo ma sral polroka, tak ten mi vytrhli na valentína večer, takže sa môžem usmievať..

začína ma bolieť hrdlo, ma švacne, ak idem ochorieť po deťoch ja, v sobotu máme posledný PLES 😵 😵

janka1874
autor
1. mar 2010

tak Sendy práve vstala a komplet všetko precikané (ale ani sa nečudujem pri toľkom spaní) a ledva vstala stihla roztrhať Viki plienku 😠 ja toto už fakt nechápem

silvika
1. mar 2010

boc sak nejaku slivku naordinuj, uz mozes a zabijes cerva aj si cvik spravis na ples, vy tohto roku ste nejaky rozplesany a su este plesy? sak uz by malo byt po nich nie? akoze pooost a tak 😉

janka1874
autor
1. mar 2010

ženy ja už fakt nevládzem ja už ani neviem koľký krát dnes revem od zúfalstva

silvika
1. mar 2010

a sendy sa ako sprava ked ta vidi plakat?