Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
26. mar 2010

Ahojteeeee
tak tu v ke máme poriadne škaredo tmu ako keby bol večer a nie ráno tak sme radšej ani dnes vonku nešli lebo byzerá ako pred dažďom

simka9122008
26. mar 2010

Ahojte, tak my sme boli ráno s malou na víkendový nákup, práve varím polievku a idem trochu poriadiť byt

martinaj
26. mar 2010

ahojte 🙂
hlasim sa ziva a zdrava 😀 Vercu mam u svokry, uz som nevladala, velmi je zla 😠
je nejaka nova tehulka? 😵

csikike
26. mar 2010

martinaj, no, neviem ci si stihla zuchu a silviku 😉

martinaj
26. mar 2010

ano tie som stihla 😀 a nikto iny?

janka1874
autor
26. mar 2010

ahoj martinaj čítam že verča je zlá poznám no čo už narobíme len vydržať
čo vieme tak zatiaľ nikto iný

janka1874
autor
26. mar 2010

jaaaaaj ženy mňa dnes taaaaaaak bolí hlava že si to ani neviete predstaviť ledva na oči vidím a vraj v Košiciach má byť slnečno neviete sú aj nejaké iné Košice na mape? lebo tu teda slnko nie je skôr ako pred poriadnou búrkou zatiahnuté a tma

simka9122008
26. mar 2010

No Jani mňa ešte hlavy nebolí, no tiež sa čudujem že hlásili pekne a nič z toho 😝

simka9122008
26. mar 2010

že hlavy no ja som ináááááááá, hihihi

telinka
26. mar 2010

ahojte 🙂

matka pekne ze si sa ukazala 🙂 som na teba myslela ako vam to ide vo stvorici 😉 a simonko pekne papa a spinka zatial nie?

tu je kraaaasne , 20st. a uz nefuka ten hnusny vetrisko ako vcera 🙂 ked sa peta zobudi asi vyrazime nejake tie lakovecky pozhanat k sukni , hadam nieco kupime...

janka1874
autor
26. mar 2010

mne by sa ich zišlo viac nech jednu stále dám niekde vyvetrať 😀

ajula25
26. mar 2010

čafte
no ahoj mati. ako sa mávate?

veru hnusne je dnes u nás. Teli tak ten vietor sa dnes presunul na východ. A zajtra bude ešte horší, jak to tu poznám. Ale zasa však celý týždeň bolo pekne, tak nemôžeme chcieť všetko? No nie? 😉

ajula25
26. mar 2010

http://korzar.sme.sk/c/5300213/chcel-vyskocit-z...

aj som zabudla napísať aké sme mali predvčerom rušné ráno. Od 7.00 tam sedel mladík. A policajti vraj, bojíme sa kým výjdeme hore že skočí, tak čakáme čo spraví....hah
Bolo to o jednu bránu ďalej. Marek začal mraučať, že sa bojí, že skočí. No sila. Ale teda ani mne jedno nebolo.

lenka85
26. mar 2010

ahoj mati🙂)) neboj, ju to prejde, je to len ziarlivost. Nasa Hanka bola tak strasne zla prve dva alebo tri tyzdne a potom uz tak "normalne"... ale niekedy som z nej na nervy, ale to by som bola asi aj tak🙂 A Simonko? Aky je?

janka1874
autor
26. mar 2010

ajula presne sa ma stano pýtal včera či si nehovorila o tom čo chcel skočiť z okna on to čítal v novinách

simka9122008
26. mar 2010

Fúha jani tak to ste mali perné ráno 😲

janka1874
autor
26. mar 2010

ach ženy na mňa taká depka dolieha že už ani neviem koľko krát som revala hlavu mi ide roztrihnúť a deti sa mi navzájom úspešne dnes budia čiže ani minútu nemám kľud pre seba stále sa treba jednej venovať a pritom sa mi slzy tlačia do očí všetko na mňa doľahlo financie s drahým sa tiež len naťahujeme v poslednej dobe plus to Sendyno správanie ma ničí a tak všetko do kopy no nič idem lebo tu sedí Sendy ako také ubožiatko nechápe čo sa deje a ja pre ňu ani poriadne obed nemám 😢

lenka85
26. mar 2010

jani, neboj, vsetko bude ok. Je toho na teba vela ale neboj, urcite toto hlupe obdobie skonci a bude supeeeer🙂 Len treba vydrzat

veva1
26. mar 2010

ahojte
sme po grcavej viroze,ktora neobisla nikoho,no konecne skoncila.

jani uber trochu,ale vazne. Ked je tazko si pomysli ze to nie je takto na vzdy. Deti narastu,budes mat aj ked mozno nie menej starosti ale trosku viac casu na seba. Kasli trosku na vecne upratovanie,navar na dva dni naraz. Mozno by si mohla pokukat nejaku pracu na doma a sendy dat do skolky. Bude trochu s detmi,vydychne si od teba a ty privyrobis trosku.

telinka
26. mar 2010

tak my mame lakovecky kupene...hned v prvom obchode sme nasli tak moze byt velka noc 🙂

vetrisko zas fuciiii jak blazen 😠

nas tato dnes vytiahol cyklovozik a peti sa neskutocne paci vozit sa , skoda ze bude skarede pocasie a nebude sa dat bikovat 😒

jani mali by ste sa na tu vasu chatu vybrat , zmenit vzduch a prevetrat hlavu....

telinka
26. mar 2010

este vam hodim jednu perlicku na pobavenie.....dnes peta zahlasila tatovi..."ohol sa nech nemas na hube tie vlasy" 😀 😀 😀

janka1874
autor
26. mar 2010

telinka vieš ako by som išla len pre malú je tam ešte dosť kosa tam bol ešte sneh asi pred 3 týždňami
celkovo na mňa všetko dolieha a dnes ešte aj volala účtovníčka stanovi a keď mu zavesila koľko má zaplatiť dph tak som už skoro celkom odpadla

janka1874
autor
26. mar 2010

ale ja sa nejako pozbieram nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byť horšie no nie 😀 😀 😀 hlavné že sme zdraví 😀 😀 😀 (ale to už asi hovorí zo mňa ten pohár vína čo som si dala na ukľudnenie 😀 😀 😀 😀

ajula25
26. mar 2010

čafte babule
teli no teda hláška dňa 😀 😀 😀

jani bude dobre, neboj. To sa musí raz skončiť no neeeeeeeee? 😉

Joj a ja som happy. Dnes som dostala zrkadlovečku, tak sa strašne vytešujem. 🙂 😵

telinka
26. mar 2010

no toho sa ja drzim....to je moje oblubene..... 😉

simka9122008
26. mar 2010

Jani, hlavu hore, aj my sme mali kritické obdobie, neboj bude dobre, držím palce

telinka
26. mar 2010

aaaale co ajulka......a to len tak z nicoho nic 😕 nadavas na draheho ze furt neni doma , tak si to vzal k srdcu a odmenil ta za statocnost? 😵 😵

simka9122008
26. mar 2010

Ajul perfiš, gratulujem

janka1874
autor
26. mar 2010

no teeeeda ajula to je supeeeeeeer (aspoň nejaké pekné správy dnes)

ja viem že bude dobre len teraz sa to nejako nabaľovalo od začiatku roka tak už som len čakala kedy to aj vybuchne

janka1874
autor
26. mar 2010

juj telinka zas som zabudla zlatá Peťka ona má fakt dobré hlášky to človeka normálne rozosmeje či chce či nie 😀 😀 😀