Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zrzulka
9. jún 2009

tak ste ma nakazili, uz aj ja kopkujem a zehlim🙂)) Tiez toho mame vela ale zase my ideme na tyzden takze musim inak balit.... tak nerada balim. a este neradsej vybalujem. neznasam to.

csikike
9. jún 2009

tak boc, uz mas aj moje, snad si myslela nieco take 😅

ajula25
9. jún 2009

ahojte
hah, ja ešte len periem...kde sú ešte kôpky 😅
No s tými menami napr. ja si pamätám aj meno aj priezvisko už... 😝 len či to správne priradím, to tiež bude iná sranda. 😀
ale sú také nalepovacie vizitky, tak to by sa dalo, napísať meno, nalepiť na triko a pomýlia si nás s personálom 😀

inak kde je aadula? som ju tu nevidela ani dnes ani včera k večeru....

Lucka neboj. Bude dobre a NAtuška sa do piatka prelieči....ja pevne verím ,že hej.

a ku knižkám. Ja som pred cca mesiacom zhltla 3 knižky za týždeň. 2 od VAsilkovej a jednu hm....voalalo sa to bez dcéry som neodišla, tiež to vyšlo v Evitapres. A bolo to skvelé. Zo života. 😉

luculka
9. jún 2009

ze je Vasilková super,,,take uplne zo zivota,,nie o bohácoch a tak 😉

boc,,,boooze mna nist nenapadá,,,, 😀

ajula25
9. jún 2009

Luci ja ju zbožňujem. A moja mamina tiež. Takže ak má ona nejakú novú knižku od nej, tak mi posúva a naopak. To viem prečítať za jeden deň také. 😉

boc ani mňa nie. Napadlo ma až jedno 😅

luculka
9. jún 2009

aj mna jedno 😀

ajula25
9. jún 2009

no idem. dobrú noc. 😉

glorita
9. jún 2009

vy este nespite??????neblbnite,cerpajte sily na vikend 😀 😀

zrzulka
9. jún 2009

Ajul bez dcery som neodisla si zobrala segra so sebou do Uk ale prinesie mi ju nabuduce tak precitam si. tu si odkladam ked pojdeme do nemocky, tam je to nekonecneeeeeeeeeee. to precitam aj tri knihy🙂
Nikdy nezabudnem ako som malej citala v nemocke maleho princa. toho mala na haku ale ked som jej zacala citat Matkina tak to ju velmi zaujalo. To bolo este vtedy ked pocula:((((

zrzulka
9. jún 2009

Glor vsak do vikendu casuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. este dospime

glorita
9. jún 2009

zrzul si mysis 😀 😀 😀 😀 treba nadspat uz teraz 😀

zrzulka
9. jún 2009

ale glor vsak to nebude cez vikend ziadne hyrenie. detiska zalahnu o 20 a padlo nie??? to len ta nasa hviezda potiahne do 22.00. Musime ju cez den znicit🙂Ale idem aj ja off. Este mam povinnosti....

glorita
9. jún 2009

a naco tam teda bereme Muzov?ja ze prave kvoli tomu hyreniu a to nie???tak to sa mi neopalti tam ist 😀

zrzulka
9. jún 2009

jaj tak to takto je to myslene. no nie je zly napad, beriem ta za slovo. Aspon sa muz konecne vyspi🙂)))A v nedelu prebera stafetu starostlivosti o malu. ja budem dospavat. U nas nic nove kedze vikendy si s malou uziva on kedze cez tyzden nemoze🙂

janka1874
autor
10. jún 2009

Dré ránkjo
zas sa tu ponocovalo a potom nikto ráno nevstáva 😀 😀 😀 😀
boc ja by som ti tak rada poslala ale keď ja na také fakt nemám fantáziu

glorita
10. jún 2009

jani akoby nie.my sme hore od 645 a uz napno fici pracka,vari sa obed...to len ty takto dlho vyspavas 😀 😀 😀

csikike
10. jún 2009

ahojte kocky,
tak, ja este ani neperiem nic take extra...asi budem dobiehat 😀

alinka76
10. jún 2009

ahojte, aj my sme hore, ale ešte nič nerobím. len malý bol na dvore 5 minút a prezliekala som mu gate, čo ich od rosy zamočil. dnes to vyzerá ale na pekné počasie.
ja tiež ešte nebalím, len rozmýšľam ísť na nákup, čo mi treba so sebou, také smotany do kávy, do bežne doma nedržím, dávame si mlieko, trvanlivý chlebík, ovocie dáke...

silvika
10. jún 2009

ahojte ja tiez furt rozmyslam co bude treba ... akurat pocasie nie moc krasne nahlasili snad sa poplietli .... aale otazka do plena akou cestou mame ist aby sme nezostali v zapche co to pri strecne tu cestu opravuju ved tam aj v nedelu rano uz bolo hodinove cakania

janka1874
autor
10. jún 2009

jaaaj glor my sme tiež hore od 6.30 ale musím uznať dnes až taká akčná nie som len variť mi treba ale zas neviem čo a som na tom podobne stále uvažujem čo ešte by bolo dobre zobrať a čo netreba a tak podobne ale baliť ešte nebalím to až zajtra poobede keď bude malá u našich idem totiž poobede na poradňu a potom chcem pobaliť a až tak mi ju donesú 😀 😀 😀

csikike
10. jún 2009

no, silvi, tak to je dobra otazka? my asi pojdeme spodom na donovaly, ruzomber, ale idem mrknut gps aku cestu vyhodi

janka1874
autor
10. jún 2009

no silvika ja ti moc neporadím lebo mi ideme trošku opačným smerom ale tiež na ružomberok 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
10. jún 2009

žeby sme všetky išli na jedno miesto 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alinka76
10. jún 2009

ja si tiež myslím že jedine na B.B. a Ružomberok, alebo cez T.Teplice, Martin, Kraľovany. my pôjdeme cez RBK, ale my vlastne inú trasu ani nemáme 😀

moja dcéra má v piatok výlet, musím sa spýtať triednej, kedy sa chcú vrátiť. asi neprídeme o 3-tej podľa všetkého.

csikike
10. jún 2009

tak pozerala som na gpsku, a tam ma hodilo bez dialnice na NR, prievidzu, martin a tak, ze je to najkratsia trasa, ale cez dediny, takze trva 4 hodiny 🤐

abetka
10. jún 2009

ahojte. tak sa hlasim aj ja chora. To by som mala ale asi velke stastie keby som od tych mojich deti nic nechytila. Chodim tu jak matoha a ani sa mi nechce vstat od PC. NOrmalne by som to najradsej niekde na pol dna zavrela a spala 🙄

martinaj
10. jún 2009

ahojte baby 😉 len na chvilu tu supnem nieco k stretku...... spekacky mame doniest alebo zozenieme tam? 😝

bocmanka
10. jún 2009

🙂 🙂 🙂
kočky, tých 8 bodíkov mám od
csike 🙂
alinky 🙂
zrzulky 🙂
silviky 🙂

alinka76
10. jún 2009

martina, špekáčky asi tam, nech to neskysne cestou 😒 ale ostatné sami každý čo chce.

boc, ale celú noc som nad tým rozmýšľala dať-nedať-dať-nedať 😀 😀

martinaj
10. jún 2009

ok 😉 aj som to tak mala v plane 😀
boc, ake body? 😕