Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
4. jún 2009

glor sa mi zdalo, že Počúvadlo zvykneš spomínať...tak ty si blízko od nás na chate ..a na Počúvadlo chodievame v lete 🙂

aadula
4. jún 2009

je tam pekne

zrzulka
4. jún 2009

dakujem vsetkym ze ste si spomenuli na moje meniny. ja som na ne aj zabudla🙂)))) neoslavujeme🙂))
Aj Kika 25 ma dcerku Lenku🙂)))
Glor Leuskovi vsetko najlepsie k rociku a pol🙂)))

zrzulka
4. jún 2009

Lucul krasny domcurik🙂)) Fu tam sa vam bude paradne byvat. niekedy aj ja tuzim po dome ale nastastie ma to vzdy velmi rychlo prejde. niekedy nestiham upratat ani tento nas minibytik a nie este dom🙂)) Ako hovori moj manzel ze ked dom tak jedine so sluzobnictvom🙂)))) Ale to by sme museli zarabat ine peniaze. A hlavne uz by som musela aj ja robit🙂))

abetka
4. jún 2009

tak nas princ dnes vobec nespal. SOm zvedava, kedy vecer zalomi. Na nom ziadnu unavu nebadam 🙄
Lucul- s tym domom, nas peniaze stale odradzali a aj odradzju, ale co uz. Teraz robime bez pozicky, ale v novom roku chceme ziadat o pozicku. Teraz to latame ako ide a niekedy je to o nervy, ale MM povedal, ze mi to musi robit radost a nie starost. Ale mne to radost bude robit, ked tam budem byvat 😀

alinka76
4. jún 2009

ahojte, všetkým Lenkám všetko naj, naj, naj. Tá naša sa teší, kedy budeme oslavoavť, ale ocino ešte nedošiel zo stavby, no čo už 😒 som dnes zavárala jahody, asi kilo sme ich pomimo zjedli, mňam 😎

baby, to vážne bude o týždeň tak fajne teplo? tak to sa teším. lebo balím na zajtra veci na 3 dni a malý má skoro celý batoh len jeho vecami, sa bojím, že v tom blate bude furt špinavý ☹

my sme tiež našťastie zdraví, ale keď vás tak čítam, rozmýšľam, či nezačať preventívne dávať od kašľa a nádchy dačo 🙄 my sme nervozni kvôli stoličkám, sa mu druhá derie a ešte stále nevyšla poriadne .

zrzulka
4. jún 2009

Abet ved to, mame starosti viac nez dost, to ma odradza od stavby domu. (teda keby sme na to mali samozrejme, teraz o tom ani snivat nie) Hlavne to zeby sme po vikendoch nelabzovali ale stale okolo domu nieco robili. ved na dome stale nieco treba. takto si zijeme svoj pohodlnny zivot. Aj ked taka zahrada mi chyba. Uz len kvoli tomu je super mat dom. Mala by tam mala svoje pieskovisko, domcek, trampolinu, hojdacku a tak...

Ali tak nech vam to vyjde s pocasim. balenie to ani ja nemusim.Tiez nikdy neviem kolko coho zobrat. My sme vzdy tak strasne nabaleni.... Chystame sa za segrou do Uk a som zistila ze sa daju celkom lacne letenky kupit ked clovek ide bez batoziny. Ale ja si neviem predstavit zbalit sa do 10kg. da sa to vobec pri malom dietati???? S tymto mam vecny problem:(
Stolicky nech samka velmi netrapia. nam teraz isli tiez 3 naraz, ale uz sa zda byt dobre aj ked Miskina kludna povaha sa trosku zmenila takze teraz sa v nej vobec nevyznam. zacina si coraz viac presadzovat svoje a jedovat sa. tak neviem ci to nie su dalsie zuby.

alinka76
4. jún 2009

Zrzulka, máme RD tak viem čo vravím, na RD sa nezastavíš, stále je čo robiť, pokiaľ si asi nepostavíš nový dom. My prerábame starý a už sme si x-krát povedali, že už by sme radšej stavali nový ako starý prerábali. Nuž ale teraz to už nezmeníme. A fakt že za ten kúsoček vlastného pozemku to stojí, dieťa vypustím do záhrady, viem že tam sa mu nič nemôže stať. Len bráničku už musíme zamykať, už má túlavé topánky 😀

Zrzulka, tak pod 10kg nehrozí sa zbaliť ani na 3 dni, to beriem polovicu Samkovej skrine, ja som nenáročná, mne mama dačo požičia, našťastie sme podobné postavy. Ale deťom sa nedá, iba ak by som si tam nechávala oblečko nejaké.

Zrzulka, to ti nebude zúbkami to jedovanie sa, začínajú si uvedomovať, že sú NIEKTO a snažia sa s nami cvičiť. Aj môj ziape, keď mu dačo nedám, ale do 1/2 minúty je dobre, len ho dačim iným zaujať.

janka1874
autor
4. jún 2009

Ahojte
tak sme doma sme boli poobede trošku na nákupoch a podobne no aspoň trošku zmena z toho bytu 😀 😀 😀 v tom otras počasí
no ja len dúfam, že fakt na budúci týždeň bude zas tak pekne ako aj hovoria

janka1874
autor
4. jún 2009

ani neviem či som Vám dnes už oznámila že výsledky z tripl testu sú v poriadku som sa konečne dovolala na gyndu tam totiž sestrička totálne hakuje telefón a ani sa neunúva ho zdvíhať 😀 😀 😀

zrzulka
4. jún 2009

jani tak to je super ze je vsetko ok aj ked ja som v tychto veciach uz dost skepticka.A vzdy vravim co sa ma stat stane sa, clovek tomu nezabrani aj keby sa na hlavu postavil🙂)))

Ali to akoby pisala moja kamaratka co si napisala. Presne tiez davaju dokopy stary dom co kupili tu v Pk pred rokmi. makacka neskutocna.Stale to nemaju celkom hotove. stale nieco, uz aj uvazovali ze sa vratia do Ba ale tiez kvoli tomu dvoru, ze moze maleho vypustit na dvor a nemusi sa bat ze ho zrazi auto alebo tak. tiez hovori ze stary dom uz v zivote. Ale ani novy nie je ziadna vyhra v dnesnej dobe pokial si ho nepostavis sama tak nemas ziadnu istotu🙂))) V dnesnej dobe najst spolahlivu firmu je ako hladat ihlu v kope sena. Takze u nas stale len tie minusy co sa tyka domu:(((( V byte len byvas a o nic sa nestaras.
A s tym cvicenim si ma teda potesila, takze skoncili kludne casy🙂))) Ale mne to nevadi, ja si to praveze uzivam ze je taka. Aj vcera na cviceni z detmi bola taka ina. Nieco sa deje... snad fakt len tie zuby.

liluska
4. jún 2009

Baby ďakujem vám všetkym za gratulacie!!! Ste zlatučke!!!! 😉
A samozrejme nemuzeme zabudnut aj na našu ďalšiu lenku - zrzulku!!! Tak leni aj tebe všetko naaaaaj!!!

aadula
4. jún 2009

my sme dnes boli po neviem koľkých rokoch s mm v kine na Pokoj v duši 🙂 mne sa ten film páčil ..taký na zamyslenie 🙂 Samka prišla strážiť starká a Paťa sa učila so starkým dejepis..lajdáčka naša si pracák pár mesiacov nerobila, tak teraz nad tým hádam aj tri hodiny sedela 😠

ajula25
4. jún 2009

ahojte
ja by som tiež brala domček, ale v meste a nový...hahaha...snívajte s nami!

janka1874
autor
4. jún 2009

čo tu máme dnes reláciu snívajte s nami 😀 😀 😀 😀 😀

ajula25
4. jún 2009

aspoň trocha odbočíme od témy choroby, no nie? 😉

janka1874
autor
4. jún 2009

no ja som za ale potom mi je ľúto čo všetko si nemôžem dovliť a pritom človek maká ako debil od vidím do nevidím to bude asi tou poctivosťou že neokrádam a podobne

abbi
4. jún 2009

LILUS na tebaa som zabudla 😉 😉 gratulujem 😉 😉 😉

no my mame domcek. kupili sme maly tesne pred dokoncenim. a veru nemenila by som ani za svet. hlavne dvor. s chalanmi do bytu by som uz nesla. oni su stale vonku. je sice praca okolo domceka, ale da sa to. sme tu 2 ,5 roka a stale dorabame a je co ale v pohode sa tu da zit a uzivame si to. vcera sme sadili 25 tuji 😵 😵 😵 uz sa tesim, ked budu velke.

janka1874
autor
4. jún 2009

no veru mňa by bavilo stále niečo dorábať prerábať a podobne

a zrzulka zabudla som ti povedať že z tých špeci darčekov si nič nerob ja som na vianoce dostala takp malú akumulačnú šrubovačku no je to super vec nemusím sa prosiť všetko si dotiahnem a zašrubujem sama a je to 😀 😀 😀

janka1874
autor
4. jún 2009

no nič žienky idem ja do hajan dobrú noc

ajula25
4. jún 2009

jani ja som tiež dostala špeci darček na narodky. NIČ...no čo. blbo som sa narodila, pred výplatou 😅 ale dúfala som, že aspoň 1 karafiát mi donesie....nedoniesol. A to som mu vravela, že si prosím iba bylinky, ktoré by som si posadila. Akosi mi všetko začína liezť na city....idú asi moje dni 🙄

ajula25
4. jún 2009

tak dobrú noc. idem sa vyspať z depky.... 😖

bocmanka
4. jún 2009

🙂 ajuuul,
nemaj depku, až teraz som zapla pc..
už je všetko vybavenéééé, zajtra ti cinknem, ale zrejme na pondelok máš v košiciach vybaveného naj naj infektológa a dá ti malého do poriadku..

bocmanka
4. jún 2009

🙂 🙂 🙂 🙂
marko dnes zo škôlky doniesol flautu, mal ju pekne v obale /oni majú folkórnu škôlku, tak hrajú detičky aj na flautách /..a romy ako stará harcovníčka si ju vybrala, strčila do pusy a začal hrať akoby to už niekedy robila, dala som fotos...aj dnes z vane, sa všetci traja vytešovaliiiiiiiii

ajula25
4. jún 2009

boc ahoj
ty si superwoman! to je super správa. máš to u mňa.... 😉

ajula25
4. jún 2009

flauta je super nástroj. kedysi somhrávala na zobcovke a na flautu nedám dopustiť!
Boc krásni sú! Lukáš takto hrá na ústnej harmonike, či ako sa to volá. Chodí a vyhráva. Potom dáva mne akoe aj ja mám fúkať 😀

bocmanka
4. jún 2009

🙂 ale jaj, nechcela som ti volať, kým to nebude isté, lebo peeťov kolega je v prahe na kongrese a vracia sa až v nedeľu, tak sľúbil manželíkovi, že v pondelok to všetko zariadi...dám mu aj tvoje číslo a povie ti presne čo , kde, ako...a má ti doniesť karafiát ako poznávacie znamenie?????????...xixix 😀

ajula25
4. jún 2009

boc nie karafiát....bazalku 😀 😀
si ma aspoň rozosmiala, smoklím tu sama nad sebou. tak sa aspoň zasmejem... 😅

a dík boc. fakt si zlatá.... 😵

bocmanka
4. jún 2009

😀 hovorí sa tomu fúkajme spolu....
juuuuuuj, mne romy zaspala skoro o 22h, to ešte hádam už dááávno neurobila, to asi preto, že šla von s mojou mamčou a tá má slabosť spievať jej v kočíku a ona potom zaspí, tak zaspala o piatej a aj tá polhodina čo spala, jej urobila takú šarapatu, že celý večer vymýšľala, kukala ordináciu, váľala sa zo mňa na manžela a opačne...potom ju už chytala únava....a zaspala nakoniec s plačom, lebo už nič nepomáhalo..
tak som dala variť maďarský guľáš nech nezaháľam, ráno ešte nejaký hovädzí vývar, lebo zajtra mám konečne po sto rokoch kozmetičku....tak možno mi aj ksicht pretapetuje...

bocmanka
4. jún 2009

🙂 ok, takže bazalka, tú máme aj doma v chladničke, lebo keď tam nie sú paradajky, bazalka a mozarella akoby tam ani nič nebolo, ááááááá ešte čierne olivy, na tých mi fičia všetky deti vrátane manželíka..