Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

tinyleaf
15. nov 2009

super lenka 🙂 Dnes si aj Matko sam siel pre serblik a vycikal sa don, ale neverim, ze mu to dlho vydrzi ☹

tinyleaf
15. nov 2009

baby neviete poradit, ako mam malu donutit, aby si kladla hlavicku na opacnu stranu? Za posledny tyzden sa jej dost zlezala na jednej strane a nechcem aby jej ostala ako taka siska. Myslite ze jej mam davat viac vigantolu? Je mi blbe volat kvoli tomu doktorke...

tinyleaf
15. nov 2009

a este otazka...davate detom tie male kinder cokoladky? Malemu chcem nieco nabalit do skolky pre ostatne deti, ked bude mat narodeniny a neviem co take by sa hodilo. Ja mu cokoladu nedavam. Zajtra tam donesie brumikov, este k meninam, len bol chory, tak bol cely tyzden doma. No a neviem co potom k narodeninam, ci su vhodne tie kinder

janka1874
autor
15. nov 2009

Ahojte
tak my sme dnešný celý deň od rána strávili u našich juj bolo pohodovo aj sme si poobede s drahým išli pospať len ja som nejako nevedela lebo som počula na striedačku deti plakať a potom ma chodila Sendy kontrolovať a bozkávať a podobne no nedala mi spať 😀 😀 😀ale aspoň som si poležala a oddýchla trošku keď totiž deti spali cez obed tak sme boli s drahým pozrieť nový obchoďák čo tu máme (teda k starému dobudovanú novú časť obchoďáku)

simi noc bola úplne super až na to že na striedačku sa deti budili ale hneď po sebe tak som ani zaspať nestihla až potom lebo Sendy si silou mocou chcela dať dole pyžamo a plienku len neviem prečo snáď dnes nebude mať také ťahy no ráno sme ako zázrakom vstávali až o 7.30 tak sa relatívne každý vyspal

tiny my die kinderka občas dávame tak si myslím že v pohode

lenka85
15. nov 2009

tiny aj moja papa kinder cokoladky, mylsim, ze z casu na cas neuskodi.. A to s tou hlavickou aj ja mam problem a tiez ma zlezanu hlavicku. Ked mu ju aj dam na opacnu stranu v spanku si ju otoci. Ale teraz je to uz lepsie..

simka9122008
15. nov 2009

Ahojte, tak ja som konečne dožehlila, uff, už mám fakt dosť 😝 😝 😝
Volal aj drahý, tak som sa mu trochu posťažovala, aké to mám tu ťažké, chudák trochu moc si toho vypočul, ale nevadí, on ma pozná, tak tak to aj bral v pohode a chápavo, zlatúšik môj.
Jani, tak to je fajn že noc bola relatívne v pohode 😉

simka9122008
15. nov 2009

Tak konečne tu zasadnem a tu nikoho? 😲

janka1874
autor
15. nov 2009

ja som ešte tu kukám superstár ale už sa mi nejako nechce neviem či to nevzdám a idem spať

bocmanka
15. nov 2009

😒 zjazdili dominiku a pochválili bena v superstar???----- to je dosť otras...

simka9122008
15. nov 2009

mne sa ešte nejako nechce

simka9122008
15. nov 2009

U nás v Košiciach je taká hmla jak v horore 😲

simka9122008
15. nov 2009

tak nič ja to tu na dnes balím , idem do hajan, pa zajtra

janka1874
autor
16. nov 2009

ahojte
hrozné je toto počasie vonku je taká hmla že nevidno ani na krok a mne treba ísť na poradňu s malou poobede ma porazí z toho počasia až raz sme boli vonku stále prší

boc tiež som nad tým žasla tak som sa radšej pobrala spať a ani som nedopozerala

anina1
16. nov 2009

ahojte
tak my sme sa boli so Sašou kultúrne vyžiť včera v Ba na thank you MJ a teda Dara mala na superstar sedieť pod stolom od hanby tak spievala a nie hodnotiť 😝

silvika
16. nov 2009

jeeej ani si bola v ba aj my sme boli vcera vecer po nabytkoch sme behali

anina1
16. nov 2009

aj ste niečo kúpili?

silvika
16. nov 2009

aaale kde ... my musime vsetko onkukat dlho a rozhodujeme sa este dlhsie, teda ja muz by kupil aj na internete kukne rozmery a staci fertik pasuje, ale chlapec aj poskusal postele v ikei

janka1874
autor
16. nov 2009

žienky čo robíte z deťmi vonku v tomto nečase nejako neviem ako Sendy vonku zabaviť

silvika
16. nov 2009

my vonku nic pozerame sa len a vysvetlujem donemoty a preberame kamienky 😝

silvika
16. nov 2009

zeny k plienkam ked ich teraz davate na serble nechate ich nahatych alebo nech sa odcikaju a aj insie na veci ? ako to robite, co ste zrolovali koberce? nejaky tip na vylepsenie mi dajte my koberec mame v obyvke kde sa vlastne stale hra

janka1874
autor
16. nov 2009

silvika my máme plávajúsu skoro všade a tam kde sa hrá má puzzle tak tie sa tiež utrú a hotovo ale to bolo leto keď sme takto začínali vraj je najlepšie odplienkovávať v lete keď je prevažne vonku a tam si uvedomí že sa niečo deje

telinka
16. nov 2009

caute 🙂

no silvi malo chybalo a mohli sme sa stretnut 😅 miska vcera stale chcela ist do ikei , ale kedze peto si dal pivko a ja do BA nem tak sme skocili do skalickeho maxu pokukat a nech moze miska tych 5€ co mala minut 😀 😀 😀 tak sme kukali az sme s novou telkou dosli domov 😅 , miska si za posledne prachy kupila penazenku novu 😅 ale v decodome sme boli kuknut a tam vam mali prekrasnu detsku kuchynku....fakt jak naozajstna , stala okolo 4000sk , robia ich len na zakazku , ale sak nam tato vyrobi 😉 jedna pani sa tam rozplyvala nad nou ze sak ani neni taka draha v porovnani s tymi plastovymi...len ma mrzi ze som nemala fotak ani mobil , som nemohla cvaknut 😝

telinka
16. nov 2009

http://www.decodom.sk/galeria_detska_kuchynka.h...
tak som ju nasla....mozete sa pokochat 🙂

simka9122008
16. nov 2009

Úžasná je Teli, len mi by sme ju nemali kde dať 😒

silvika
16. nov 2009

teli paraaada je inac pravda, ze sme stretli v ikei este dalsich dvoch podobneho veku nasmu tak sa tam priebezne stretali v posteliach a pri svetielkach

janka1874
autor
16. nov 2009

ahojte tak ako vidím už konik funguje 😀

tinyleaf
16. nov 2009

ahojte 🙂 tak som ani vela nezmeskala, ked nesiel kon 🙂 Doobeda sme boli v Rakusku nieco pokupit, kupila som si okrem ineho vianocne gule na stromcek, tak sa vytesujem 🙂 Cez net sme objednali aj vianocny stromcek, lebo sme mali len taky mini a do domu sme chceli vacsi, tak som rada, ze konecne budem mat stromcek krajsi ako doteraz. Dufam ze do Vianoc pride a nebude to nejaka metla. Predsa len, podla obrazku sa to tazko posudzuje.

tinyleaf
16. nov 2009

prave muz doviezol Matka zo skolky a predstavte si, ze ho nejake dievcatko riadne uhryzlo do lica. Normalne tam ma otlacok zubov a celych ust, chudatko. Neviem co sa stalo, lebo to bolo doobeda a bola tam ina ucitelka ako teraz poobede, tak ani ona presne nevedela. Maju tam nejake nove deti, tak to urcite bolo nove dievcatko, ved ostatne deti su uz na seba zvyknute

silvika
16. nov 2009

fihaaa tiny to nas by uz asi ani do skolky nesiel nas je velmi dobry na deti

janka1874
autor
16. nov 2009

čo tu dnes zas nikoho niet?