Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
22. jún 2009

veru nám bolo určite lepšie my sme sa fakt stretli super partia škoda že niektoré nemohli prísť

simka9122008
22. jún 2009

Veru Jani škoda, určite vám bolo báječne

tinyleaf
22. jún 2009

teli, ale Petka je sikulka, vie ze z postielky za nema vyliezat 🙂 Aj moj muz povedal, aka je sikovna, ze vidiet ze sa jej venuju dve starsie sestry. Vie vela slovicok, aj zvieratka napodobnovat...videli sme v detskom kutiku 🙂 To nase trdileko vie zarucene s istotou ukazat iba kde chodia traktory, ukaze na pole za domom. On je z traktorov uplne hotovy, u nas sa v okoli vsade stavia, tak chodime okukovat traktory a nakladne auta 🙂

tinyleaf
22. jún 2009

veru riadna grupa bola na tom ich stretku 🙂

tinyleaf
22. jún 2009

alinka a ked Samko okupuje Lenkinu postel, kde spi potom ona? 😀

janka1874
autor
22. jún 2009

ale podľa toho čo som si práve prečítala tak stravu nemali nič moc

no žienky lúčim sa ide sem drahý a ja idem zas ľahnúť majte sa zajtra dúfam, že budem o.k. ozvem sa pa pa

telinka
22. jún 2009

tiny....nie je taka sikulka 😅 ona proste nieje na nejake pohybove aktivity , je strasne pohodlna 😅 ale tie velke sestry - to je fakt plusko , polovicu slovicok co vie ju naucili ony...niekedy az miske nadavam ako ju stale morduje s tym diky a prosim....ona sama to az tak velmi nepouziva , ale zdovodnila to tym ze chce aby bola petka slusnejsie vychovana ako ona 😅 😅

simka9122008
22. jún 2009

Pa Jani, dobrúúúúúúúúúú, ja idem zase do sprchy

tinyleaf
22. jún 2009

telinka, niekedy by si mi tvoje strarsie ratolesti mohla pozicat, aby aj nasho Matka naucili nejake slovicka 😀

telinka
22. jún 2009

no kludne , mazeme sa dohodnut , miska by hned pristala 😀

luculka
22. jún 2009

tak ja som malu zase hodinu uspávala,,,, 🙄 🙄 🙄

nestaci ze cez den je ako duracelka,,,este aj pri zaspavani ma musi potrápit 😝 🙄

ajula25
22. jún 2009

teli aj k nám pošli Mišku 😀

Marek mal ísť zajtra na výlet. Každý rok chodievali zo škôlky do Valalikov an školské ihrisko 😀 tento nejdú, lebo je zima a upršane. Tak budú mať párty v škôlke....no to som zvedavá o čom to bude 😅

luculka
22. jún 2009

Misku uz mame rezervovanu my 😀

telinka
22. jún 2009

jeeej lucul , tak som jej skusila pustit krtka a zabralo to...asi 5min. vydrzi lezat na posteli a pozerat 😵

simka9122008
22. jún 2009

baby u nás hrmíííííííííííííííí

anina1
22. jún 2009

a čo vám tu platia za to písanie? kto to má čítať?
teli, vyberaj, každý týždeň pošli Mišku niekam, užije si prázdniny a ešte aj zarobíš 😀

tinyleaf
22. jún 2009

telinka, mala by si napisat Miske harmonogram, kedy pojde ku ktorej mamine, inak sa o nu pobijeme 😀

anina1
22. jún 2009

tiny a už ste vybrali meno pre bábo?
a hádajte kto uspáva u nás? 😀

tinyleaf
22. jún 2009

anina, meno je uz vybrane, asi Sofia 🙂

luculka
22. jún 2009

teli no super,,,nasu to uz tak nebere ako zo zaciatku,,,to pri tom vydrzala sediet kým som navarila,,,teraz uz len pri iných cinnostiach na to sem tam mrkne,,,ale musi to byt zapnute 🙄

inak ona je hrozný diktátor,,,kým zaspí diriguje ma,,,podat caj,,,mlieko,,,caj mlikeo,,,len si na striedacku rozkazuje,,,,,hotový all inclusive 😀 😝

tinyleaf
22. jún 2009

idem asi uz spat, dnes nejako skoro, ale treba vyuzit, kym je maly ticho. Tak dobruuuuuuu

anina1
22. jún 2009

mne keď idem do kuchyne doletí hopi, hačať, musím ju posadiť na linku a tak robím, som zvedavá kedy mi odtiaľ zletí 😝

anina1
22. jún 2009

dobrú tiny, pekné meno 😉

telinka
22. jún 2009

mna dnes skoro porazilo z MM 😝 peta vyjedala sezam z tyciniek , tak tato zistil ze jej chuti tak jej sezam co mam do chleba nasypal do misky.....3x mozete hadat kde skoncil 😠
aby toho nebolo malo , tak chcela varit...mala misku a metlicku a miesala a tato , aby to mala zaujimavejsie jej do misky nasypal slnecnicove semienka....no kreativny tato...na porazenie 🙄

ajula25
22. jún 2009

ten môj kým ja niečo urobím sa štverá po všetkých stoličkách, stoloch...ale vyhráva kreslo pri pc. tam sa astále posadí a ťuká do klávesky. Dnes som ho odtial každých 10 min. snáď dávala dolu.
No a MM má na parapete kladivo, bo furt dajaké PC opravuje a kým ja som bola na WE on si tým kladivom búchal po stole....a včera si tak zobral kvapky do očí a celé ich vylial 😒

telinka
22. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

dzifka z dzedziny 😉 v preklade dievca z dediny 🙂

ajula25
22. jún 2009

teli ajkreatívne upratal? či to nechal na teba?

luculka
22. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 🙂

teli ja Nati vari,,,,s tým rucným slahacom,,,to pekne vrti,,,a potom si zoberie varesku,,,a akoze to vylizuje 😀

luculka
22. jún 2009

😀 😀 😀 😀 dzivka z mejstečka 😀

ajula25
22. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

luci tot je pekné, bez topánky 😅 Si skúšala ateliér? 😉