Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
29. aug 2009

jani, tak sú tu špehovia? 😠 😠 a že stránka pre mamičky 😝 😝

abetka...si tu raz niečo spomínala, že svokrovci len malú chcú... ja to badám na svokre...ona zas len okolo malého a na Paťku ledva pozrie...o ňu sa vôbec nezaujíma...divný prístup starých rodičov 🙄

abetka
29. aug 2009

aadula, ved dnes ju chceli zobrat na vylet, tak som drahemu vysvetlila, ze nech im zavola, ze nejde, ze je nachladnuta a, ze mame dve deti, tak sa tiez paprcil. Ale rano kaslala ako stary hrniec, tak hnad volal a samoska, ze bolo zle.
Minule svokor vyblakoval, ze ma zle topanky, ze sa mu nepacia, ze jej kazime nohu, tak som mu odvrkla, ze nech jej kupi, ked sa mu nepacia.
Ja uz len takto na nich, lebo , by som umrela na anafylakticky sok sposobeny alergiou 😀 😀 😀 😀

anina1
29. aug 2009

veď nič netreba preháňať, nie? 😀 😀....len malá bude kukať kto to je 🙂
aj ja si myslím, že tu hocikto číta a nepíše, všelijakí šmíraci 😠
aadul, veď teda aspoň čokoládu, aby sa nepovedalo by si mohla k tomu 😉

abetka
29. aug 2009

inak aj mna velmi nahneva, ked sa niekto toci zase okolo maleho, to robi maja sestra, ona mu je krstnou, tak jej naznacim, ze je tu aj mala, tak nech raci obidvoch brat, alebo ani jedneho.Houk 🙂

abetka
29. aug 2009

aadula, alebo nejaky zarudly karafiat jej utrhni 😀

janka1874
autor
29. aug 2009

no neviem ešte kto to je ale jedno viem mne nemajú odvahu nič povedať aj teraz mi to len odkázali po drahom no čo už narobím ja som taká zmija a čo ja viem čo ešte asi nejaká obluda čo by im možno aj niečo urobila čo ja viem 😀 😀 😀 😀 no jedno viem určite ak ma niekto vytočí tak si servítku pred ústa nedám ani náhodou nemám prečo žijem len raz a nemienim sa pretvarovať
len škoda že z ohľadom na vekový rozdiel si nemôžem dovoliť povedať svoje

ale ináč celkom sranda len si musím dávať viac pozor čo píšem aj keď neviem ako dlho ma to bude baviť lebo za svojim názorom si stojím stále a to čo napíšem aj tak myslím

aadula a viem si predstaviť radosť z nových okien poznám poznám prežila som si to 2 krát prvý krát u našich v byte a potom tu na našom byte to všetko úplne ináč vyzerá

abetka
29. aug 2009

no janka, ja sa uz niekedy neovladnem a to potom vybliakam vsetko 😅

janka1874
autor
29. aug 2009

abetka ty ma dnes bavíš tými hláškami sa tu na nich dobre smejem

abetka
29. aug 2009

aspon niekoho rozosmejem. To som rada Janka. 😉

abetka
29. aug 2009

ozaj a centik je kd. Teda ja som uz dlhsiu dobu nemala tu cest , citat jej prispevky

janka1874
autor
29. aug 2009

centik nás fakt v poslednej dobe nejako fláka 😀 😀 😀

no abetka mňa dnes fakt dobre zabávaš som chcela kukať rozprávku na jojke ale sa tu smejem 🙂

csikike
29. aug 2009

tak pizza sprastena, maly chlipe mliecko, snad dnes nebude blinkat...
drahy ho uspava... som zvedava dokedy budeme mat ticho 😔

abetka
29. aug 2009

csikike- mali ste mu dat pizzu, urcite by neblinkal 😉 😀

csikike
29. aug 2009

abet, ved to kvoli nemu sme objednali, drahy este stihol jest knedlu a maso a mna aj tak zo vsetkeho pali zaha, takze ani jest nemusim...

abetka
29. aug 2009

tak ja tu debatujem s MM po dlhsej dobe, lebo ma len rozculoval a zase sme skoncili pri jeho rodicoch.

janka1874
autor
29. aug 2009

csikike aj u nás bola tichá domácnosť a má to svoje výhody dnes sme popratali byt spoločne a je pohoda 😀 😀 😀

abetka
29. aug 2009

aj u nas zase bude ticha domacnost. Aspon ze mam toto tukatko a sa tu vyzalujem

janka1874
autor
29. aug 2009

no žienky idem sa narovnať mám dosť dnes aj keď sa mi nechce lebo dnes je to tu celkom zábavné
ale už nevládzem sedieť a neskutočne ma bolí noha taký krč som mala v noci že až neuveriteľná bolesť a celý deň ma bolí tá noha na nervy

csikike
29. aug 2009

jo, nevyhoda chlapov co sa nedokazu porozpravat ked sa nieco naskytne... ale zase vzdy som ja ta co skor polavi...
a tiez mi bude asi vycitat, ze sa takto verejne stazujem, ale co ked jemu to darmo poviem, on mi neodpovie 😅

abetka
29. aug 2009

tak bru noc janka a oddychni si
Idem aj ja, ak zajtra 😉

csikike
29. aug 2009

baby, idem aj ja, hodim sprachu, lebo som si rzpustila vlasy a vyzeram ako tarzanica 😀 , niezeby to niekoho zaujimalo 😖

janka1874
autor
29. aug 2009

csikike presne to poznám

bocmanka
29. aug 2009

😵 baby, sa tu na vás pučím..že tichá domácnosť...
u nás sa rozbije pár tanierov, á la italy manželstvo a za 10min sa na sebe rehoceme...my sa nevieme nerozprávať, sranda, že????

janka1874
autor
29. aug 2009

boc mne je ľúto tanierov 😀 😀 😀 😀 ale ticho aj mňa len ešte viac znervózňuje tak potom si pokričím a je to či už si z toho niečo vezme väčšinou netuším 😀 😀 😀

simka9122008
29. aug 2009

Ahojte kočky, asi som prišla neskoro, no ja s MM prežívame asi druhé zamilovanie, píšeme si také sms ako pobláznený pubertiaci, no čo už, už teraz sa teším na vianoce

zucha
29. aug 2009

babule, davam sem tip na pecenie kolacika. Dnes som ho robila a bol tak super, ze som ho aj publikovala. Je to moj prvy, co som zverejnila.
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17448&use...

zucha
29. aug 2009

Katka, tak to ti zavidim, ze mate teraz take pekne obdobie. 😵
Ten moj sa tiez sprava ako pubertiak, ale nie poblazneny 😠

telinka
29. aug 2009

caute krasky 🙂

aj ja mam tichu domacnost.... a este aj slepu dotraz som mala 😀 od 20tej do 22hej sme namali elektrrinu.....tak som tu tvrdla sama pri svieckach ako sirota podhradskych 😅 este som si hned ako mala zaspala postavila na polievku...mam el.sporak 😠 😠 😠 no ale hlavne ze sme zdraviii 😉

martinaj
30. aug 2009

ahojte 🙂
csiki to ma mrzi.... ☹
ja som dnes sama s malou, muz isiel kamaratovi pomahat betonovat, mal ist vcera ale kedze bolo pocasie ake bolo, tak isiel dnes... 😠
idem ja k rodicom, aspon varit nemusim 😀 😀 😀

martinaj
30. aug 2009

to som tu dnes asi sama 😕