Detské poistenie

izabela000
1. sep 2017

Zdravim baby poraďte chcem spravím malému 10mesiacov poistku kde máte vy? Ste spokojné ? Máte aj sporenie?dik

evittam
1. sep 2017

@izabela000 Nic take čo sa oplatí neexistuje. Bohužiaľ.

evittam
1. sep 2017

Podobná diskusia, netreba zakladat dookola nové o tom istom😉:
https://www.modrykonik.sk/forum/financie-a-rodinny-rozpocet/poradim-vam-sporenie-pre-deticky/

jantato
1. sep 2017

ja mam pre deti ale len urazovky, v poisteni nikdy nesetrim...neoplati sa to, ale samostatna urazovka ano, nevyjde to draho a pri mojich zivych detoch som uz aj vyuzila. bez urazovky si ani neviem predstavit ze by sme boli.

3009
1. sep 2017

@izabela000 oplatí sa len úrazové poistenie, žiadne šetrenie s poistením. Ak chceš šetriť daj mu stavebné sporenie alebo sporiaci účet v banke.

svetlana35
1. sep 2017

ja nejdem riesit ani urazove, tých par e co dostane pri uraze sa ozaj neoplati.

jantato
1. sep 2017

@svetlana35 tak na ake sumy si das urazove tak tolko dostanes, clovek musi pozerat co podpisuje a ci sa mu to oplati....

svetlana35
1. sep 2017

@jantato ved ano, preto to nedavam. Lebo sa to neoplati

jantato
1. sep 2017

mne sa napríklad oplatilo.... asi som mala ine ponuky.... 👍

svetlana35
1. sep 2017

@jantato ved moj si raz zlomil nohu a raz vybil zub. Dostal cca 50e za zub a 100e za nohu. Platim 8 e do 18stky co je uz 15 rokov. Nepride mi to , ze sa to oplati

jantato
1. sep 2017

ved prave preto pisem ze to je o tom co clovek podpise, druha vec je ze ide o to co sa stane a co sa moze stat , a ano moze sa stat ze niekto plati cely zivot a nema jediny uraz...cize tym padom ani ziadne plnenie ale tu istotu nema nikto.... cize urazovka je o tom.
moj maly ma napr. 7 eur mesacne a za zlomenu roku dostal 620eur, cize preto pisem ze by si to mal kazdy dokladne prestudovat co podpisuje a co plati.
ale to je len moj nazor, nemusi mat kazdy ten isty samozrejme 😉

maminkasisa
1. sep 2017

@jantato mozem sa opytat v akej poistovni ste poisteny? a aky druh poistenia mate? kludne aj do IP, Ta zlomenina ruky bola komplikovana?

jantato
1. sep 2017

@maminkasisa bola to klasicka zlomenina, to bolo vyplacane z CNL cize pocet dni co sa to liecilo, a on ma na den az 18 eur(hore dole par centov) preto to tak vyslo , mame Allianz , len teraz som davala mladsiemu urazovku a skresali to, maxinum je na jeden den pri uraze 10 eur, tak starsi ma super, mladsi ma uz menej ,ale aj 10 je v celku v pohode,samozrejme tym padom ma aj lacnejsie nez starsi.

5petusik55
1. sep 2017

@izabela000 pokiaľ nie ste vy zabezpečená, tak deťom sa poistka neoplatí. Je to zbytočné, príp ppistiť len úraz ale bez sporenia.
Je mozné byť poistená s dieťaťom. Ja osobne som tak poistená s mojim 13mesačným synom a na sporenie som mu založila vkladnú knižku, a ešte lepšie riešenie je ukladať na sppriaci účet v rámci bežného účtu 🙂

katkaan
9. sep 2017

Ahojte , nieje to o produkte,tie sú povaščinou "rovnaké" s malými odchýlkami a hlavne lákavo pomenované....

Poisteniu sa profesionálne venujem už 7 rokov a poradím Vám s detským poistením. Veľa ľudí platí poistku celý život a nikdy z nej nevidí žiadne peniaze.
Preto ich nastavujem tak, aby rodič dostal odškodné za naozaj každú maličnosť.
Poistenie pre deti by malo zahŕňať sporenie lebo z dlhodobého hľadiska sa oplatí, bolestné za úrazy, hospitalizáciu, poistenie pre prípad detských ochorení, chirurgické zákroky. A tiež to, že keby sa rodičovi niečo stalo-smrť alebo invalidita tak dieťatko aj tak dostane v dospelosti peniaze.

Stačí dieťatku odkladať po malinkých čiastkach aj keď po 10€ mesačne
Zabezpečíte si tým že budete mať potrebné financie na vodičský preukaz, internáty, školné, svadbu a štart do života. Kľudne mi napíšte , každé dieťa je iné , niektoré pokojné, iné zas šidlo, aj to by mala zohľadniť poistka 🙂

katkaan
9. sep 2017

Ahojte , nieje to o produkte,tie sú povaščinou "rovnaké" s malými odchýlkami a hlavne Lákavo marketingovo pomenované....
Poisteniu sa profesionálne venujem už 7 rokov a poradím Vám s detským poistením. Veľa ľudí platí poistku celý život a nikdy z nej nevidí žiadne peniaze.
Preto ich nastavujem tak, aby rodič dostal odškodné za naozaj každú maličnosť.

Poistenie pre deti by malo zahŕňať sporenie lebo z dlhodobého hľadiska sa oplatí, bolestné za úrazy, hospitalizáciu, poistenie pre prípad detských ochorení, chirurgické zákroky. A tiež to, že keby sa rodičovi niečo stalo-smrť alebo invalidita tak dieťatko aj tak dostane v dospelosti peniaze.

Stačí dieťatku odkladať po malinkých čiastkach aj keď po 10€ mesačne
Zabezpečíte si tým že budete mať potrebné financie na vodičský preukaz, internáty, školné, svadbu a štart do života a okrem toho každú chvíľu plnenie za každú maličkosť. Vtedy sa to oplatí . Kľudne mi napíšte .