Detský nábytok Meblik. Je naozaj taký dobrý?

kisska
8. okt 2009

Ahojte, prave som si precitala, ze firma otvar pobocku aj v BA. Velmi sa tesim, lebo sa mi ten nabytok straaaaaasne paci. Chcem sa spytat vas, co ste ho uz videli nazivo, alebo ho nebodaj mate. Naozaj je taky skvely aj v skutocnosti? Mali ste s nim nejaky problem? Prosim dajte vsetky skusenosti

janulka182
10. dec 2018

@momoqui bianco fiori. uvidis, budes spokojna.

momoqui
10. dec 2018

@janulka182 myslela som si ze podoa fotiek je to bianco fiori
🙂

janulka182
10. dec 2018

@momoqui velmi tazke bolo sa rozhnodnut. chcela som nieco, co bude dobre vypadat aj ked uz ju zacne chytat puberta. a myslim, ze toto je este take v pohode aj do buducna.

momoqui
11. dec 2018

@janulka182 tak isto aj ja, kukala som aj bianco fiori ale nakoniec bereme novinku boho. Cakam na vizualizaciu lebo najradsej by som kupila vsetky kusy 😀🙈

janulka182
11. dec 2018

@momoqui takto nieco som aj ja zvazovala. ale bola som v bialsku a ked som fiori videla nazivo, nedalo sa odolat. ta ruza je v skutocnosti perletova. ale synovi vezmem asi tiez boho.

momoqui
11. dec 2018

@janulka182 videla si to Boho na zivo? To urcite nie je pre chlapcov 👯‍♀️😀 uchytky su take ako krystalove

janulka182
11. dec 2018

@momoqui nie, len na obrazku. no dobre, ze si povedala 😀 mne sa z obraku zdal taky neutral.

momoqui
11. dec 2018

@janulka182 e e je to cisto dievcenske princeznickovsko moderne 👯‍♀️

janulka182
11. dec 2018

@momoqui parada. takze ked budeme menit, viem za ktory 🙂 ked budes mat navrh, poslli prosim. a potom samo aj real.

martinastaj
28. dec 2019

Ahojte, viem, že je to staršia téma,ale na Fb mi stále vyhadzuje ponuku na projekt od firmy Meblik do detskej izby zdarma a keďže sa mi ich nábytok veľmi páči a zvažujem, tak sa chcem opýtať, či si niekto z Vás dával projekt zdarma robiť, či to nieje podmienené objednávkou, ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň 🙂

momoqui
28. dec 2019

@martinastaj ahoj ja som si projekt davala robit ale aj tak sme izbu zariadili inak, resp v projekte nebolo nic inovativne. Nepamatam sa ze by to bolo podmienene objednavkou ale mozno to tak bolo ale skor sa mi tda ze nie. Nabytok od nich mame a sme spokojni.

janulka182
28. dec 2019

@martinastaj my sme tiez stale spokojni. podla mna to nieje podmienene objednavkou, lebo navrhy (dva mi urobili) mi poslali mailom a nicim som sa nezavazovala, ze objednam. ziadna zaloha, nic. ja som si podla ich navrhu potom objednala. zmenila som, ci som si chcela urobit inac, ale zhruba som izbu nechala podla ich navrhu. synovi isto tiez zariadim izbu meblikom.

janulka182
28. dec 2019
janulka182
28. dec 2019

@martinastaj fotiek bolo omnoho viac a ako som pisala, navrhy boli dva rozne. len pre predstavu ti posielam fotky. inac vsetko mali, aj tu stolicku, lampu, aj ten prehoz na postel som brala a vsetko naozaj velmi kvalitne. mame uz 4ty rok.

bobka30
5. mar 2021

@janulka182 dobrý večer. Prosím ako ste spokojní s nabytkom zo serie
Bianco Fiori. Vedeli by ste mi prosim poslať fotky aký je nábytok v skutocnosti? je to leskla alebo matna biela?

momoqui
5. mar 2021

@bobka30 ahoj my mame z kolekcie Boho ale dosky sunrovnake. Je to lesk a boky akokeby prirodne. Videla som vsetky kolekcie a Bianco fiori je krasna. Inak my ideme posuvat postel s vysuvnym lozkom, ak by si chcela 🙂

bobka30
5. mar 2021

@momoqui a aku mate postel, ktory typ?

bobka30
5. mar 2021

@momoqui Bianco fiori ma ten kvet ruzovy alebo biely a obrysy sive?

janulka182
5. mar 2021

@bobka30 dobry den. Ano, stale sme spokojni. Uz sme z meblika zariadili izbu aj synovi. Bianko fiori je matny a ten kvet je perletovy. Synovi sme dali nordik.

janulka182
5. mar 2021
janulka182
5. mar 2021

@bobka30 ked sa dcera uraci upratat, poslem aj celu izbu 😀

momoqui
5. mar 2021

@bobka30 mame basic white na matrac 90x 190 cm

bobka30
5. mar 2021

@momoqui @janulka182
Dakujem krásne. Prosim mate aj ten rastuci stol so stoličkou? Tie vrchne volaniky s ružou sa daju v buducnosti dať dole, však? Plánujem, aby to dcére vydržalo aspoň do 18. veku.

janulka182
5. mar 2021

@bobka30 hej, to je len lista. ale mne sa to paci aj pre pubertacku. stolicku mame tiez z meblika, aj lampicku, prehoz na postel. vsetko je velmi kvalitne.

bobka30
7. mar 2021

@janulka182 Vy ste ju kupovali v koľkých rokoch dcerke?

janulka182
7. mar 2021

@bobka30 sedem mala.

momoqui
7. mar 2021

@bobka30 tie horne listy by som nedavala pre
My mame kolekciu Boho uz dva roky a myslim ze to nema preco nevydrzat ... je to celkom kvalitne. Najma je to velmi pekne 🙂
Keby mame vacsiu izbu tak kupim urcite aj stoliky
Ja som vsetky kolekcie obzerala v showroome a vsetky su pekne
Stolick tiez vyzerali byt kvalitne

janulka182
7. mar 2021

@momoqui hej, stolicky su ozaj kvalitne.