DM kupóny a appka

2. nov 2023

Ahojte, chcem sa opytat - ak mate dm drogerie appku v mobile “moja dm” a zaroven mate prepojene konta, zobrazuju sa vam v appke v casti kupony aktivovane kupony a aj tie “automaticke “ kupony napr. ako je to v novembri 25nasobne body pri kupe min.2 vyrobkov zn. Tento? Lebo ja tam mam len tie kupony co si v appke aktivujem, nic ine. A tak som az tento mesiac zistila, ze oni su aj ine kupony 😀😀 suhlasy som potvrdila, konta mam prepojene tak neviem ci mam kdesi inu chybu ci ako. Dakujeeeem

patusss
2. nov 2023

Nie. Automatické sú automaticky bez aktivácie 💁‍♀️ nahádž si do košíka a uvidíš body

autor
2. nov 2023

@patusss ale vidis tie automaticke kupony medzi kuponmi?

autor
2. nov 2023

@patusss lebo ja ich tam nevidim a dnes som ich objavila nahodou ani neviem uz kde, teda ani neviem kde najdem tieto automaticke kupony pokope 😀

veronikaszabova
2. nov 2023

Nie, tieto sa ti neukazuju v kuponoch ( su to vacsinou kupony pri kupe urcitej znacky od dvoch kusov vyssie). Vzdy su tieto " kupony" zobrazene na stranke.

autor
3. nov 2023

@veronikaszabova ahaaa oki, cize tie automaticke nebyvaju medzi kuponmi, dakujem

domculik
3. nov 2023

Áno, automatické nie sú zobrazené medzi kupónmi v appke, i keď mohli by byť, človek by to mal všetko pokope a nemusela by som vždy na stránke hľadať a robiť printscreeny 🙂.

autor
3. nov 2023

@domculik ok, tak aspon nie som jedina komu to chyba v appke a ocenil by to 😀