Dobré kaderníctvo v Trnave. Poraďte mi nejaké

isabela1
5. okt 2007

mozete mi poradit nejaku dobru kadernicku (kadernictvo) v trnave? pocula som kadernictvo FREDERIC MORENO je celkom dobre.som v uk a nikdy mi neostrihaju vlasy poriadne, vzdy mi to len nejak skratia a vobec mi ani nevedia poradit co by sa mi hodilo.uz som zufala lebo mam ten isty uces roky.

jajaalf
5. okt 2007

isa preco sa pytas na kadernictvo v tt?si z tt?

bubaczik
5. okt 2007

..nie je to skryta reklama? 😕

isabela1
autor
5. okt 2007

ano som z trnavy ale zijem v uk a domov sa chystam na vianoce tak ze sa dam ostrihat.
bubaczik, nie je to skryta reklama. ja by som prijala aj sukromne ostrihat vlasy ale takto na slepo z internetu sa z niekym stretnut bojim tak, ze sa spytam bab z modreho konika a myslela som, ze mi da niekto nejaky dobry typ na kadernicku.
sorry, mozno to nebol dobry napad. ja som naozaj chcela len poradit.

bubaczik
5. okt 2007

neber to osobne 😉 ja osobne som sa v tt bola strihat dva razy,raz to dopadlo dobre,druhy raz katastrofalne 😠 takze ja uz len do ba pojdem.. 😉

bubaczik
5. okt 2007

..a skus sa opytat na teme trnavske mamicky 😉

barborkau
6. okt 2007

ja mam celkom dobre skusenosti s kadernictvom loreal v Arkadii, robia tam dve kocky Sasa a Sandra(Mirka nie je velmi dobra ), obe mi celkom vyhovovali, od Sasi mam strih od zaciatku juna, prestrihala ma a nechavam si narast dlhe a stale to ma tvar, nemusim ani doma saskovat s fenom. Aj melir mi urobila tak, ze teraz vobec nevadi, ako mi to odrasta 😎

palvinka
7. okt 2007

súhlasím s barborkou, ja som tam bola tiež spokojná, dokonca som tam išla aj s malou, a jedna kočka ma strihala a druhá robila babysiterku 😀

jankamanikova
8. okt 2007

Ahoj! Ked sme zili v TT (5 mesiacov sme uz mimo), tak sme chodili do Tesca. Je to tak drahsie, ale boli sme vzdy spokojni. Aj ja, aj manzel, aj deti. Teraz zijeme v NZ a mam tu super kamaratku, ktora striha bombovo. Mohla by za Tebou aj prist, ak by si chcela. Ale to len tak ...

vladkaz1
8. okt 2007

baby super kadernictvo je na kricku v takej pasazi, ta pani sa vola marika a je uplne bombova.Mne robila vlasy aj na svadbu a bolo to super ma kadernictvo aj doma v modranke.Odporucam

alexandra32
13. aug 2013

@didusiatko123 aké máš skúsenosti s COCO v trnave? dik

kali010
17. sep 2013

Kočky, ak niektorá ste mamička na materskej/rodičovskej dovolenke a robíte doma, tak Vám môžem dať inzerátik na moju stránku: http://www.mamavtrnave.estranky.sk/clanky/mamy-.... 🙂

paja74
30. júl 2014

No určite nenavštívte Kaderníctvo Zuzana na Jadernej v Trnave. Práve som sa tam chcela objednať a pani si ma zrejme s niekym pomýlila. Čo ale neospravedlňuje jej otrasné správanie. Nikdy viac! 😠 😠 😠

galka1985
26. aug 2014

Ahojte.mate niekto prosim skusenosti s kadernictvom LA VIE v trnave?dakujem

22misicka22
14. okt 2015

@vladkaz1 Ahoj, vedela by si mi dať kontakt na Pani Mariku? lebo na ten kontakt, čo som našla na internete už volám 2 mesiace a nikto mi to neberie :(

vlasta77
22. feb 2016

Podľa mňa je v tt momentálne najlepší salón MHair na Pekárskej 26. Som tam veľmi spokojná, krásne prostredie, milý a šikovný kolektív. A výhoda je, že sa viem objednať online cez internet 🙂 Vážne skúste odporúčam. Kontakt tuším majú aj na mhair.sk

vlasta77
22. feb 2016

@galka1985 ježiš len nie La vie 😀 predražený salón, služby 0 bodov a prístup majiteľky čo som zažila otras... Bola som veľmi nahnevaná keď som zistila že moje foto je na ich FB stránke z nejakej skrytej kamery :-/ Nikto sa ma ani neopýtal či môžu dať moje foto na internet.

galka1985
29. feb 2016

ahojte..nakoniec som bola v Mhair , celkom fajn pristup, mila kadernicka, farba a strih- bola spokojna.pracuju s farbami Loreal , no nejak sa to rychlo vyzmyva 😒

isis234
1. apr 2016

@barborkau prosím ťa ako vyzerá Sasa? aby som vedela k nej isť na strih vlasov,, tiež potrebujem dáky dobrý strih a nechať si dlhé

0silvia0
21. apr 2016

Neviete prosím poradiť kaderníctvo v TT kde by vedeli zapliesť rasta copíky? Alebo nepletie niekto v okolí? Vďaka...

isis234
24. máj 2016

@vladkaz1 prosím ťa kde v pasáži? vedla čo je predaj chleba? či Malý Rím, ako je Max?

isis234
24. máj 2016

@kali010 mne to zobrazilo že stránka sa nenašla, alebo je inde presunutá

maca86
9. jún 2016

ja mozem doporucit kadernicky salon AS v aquapolise pri tescu, mam jemne a riedke vlasy a vykuzlila z nich uces nad ocakavanie, lahko sa upravuje a aj to dopre vypada 🙂

isis234
10. jún 2016

@maca86 vdaka, a treba sa objednať? zájdem tam, tiež mám jemné vlasy

maca86
10. jún 2016

@isis234 naj je zavolat si podla MNA, niekedy tam nikto nie je, tak pre istotu

lenuska6666
17. jún 2016

@maca86 to je ten salon v bizniss centre pri tescu?A je tam len jedna kadernicka ci viac a ceny ma ake?ďakujem

maca86
17. jún 2016

@lenuska6666 ano v tom, ja som umytie strih a fukanie 15e

lenuska6666
18. jún 2016

@maca86 posli foto 🙂

isis234
19. jún 2016

@maca86 čo majú drahý prenájom? prečo také ceny?