• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dobré kaderníctvo v Trnave. Poraďte mi nejaké

11. júla 2017 
mozete mi poradit nejaku dobru kadernicku (kadernictvo) v trnave? pocula som kadernictvo FREDERIC MORENO je celkom dobre.som v uk a nikdy mi neostrihaju vlasy poriadne, vzdy mi to len nejak skratia a vobec mi ani nevedia poradit co by sa mi hodilo.uz som zufala lebo mam ten isty uces roky.
5. okt 2007 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa preco sa pytas na kadernictvo v tt?si z tt?
5. okt 2007 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..nie je to skryta reklama? :confused:
5. okt 2007 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano som z trnavy ale zijem v uk a domov sa chystam na vianoce tak ze sa dam ostrihat.
bubaczik, nie je to skryta reklama. ja by som prijala aj sukromne ostrihat vlasy ale takto na slepo z internetu sa z niekym stretnut bojim tak, ze sa spytam bab z modreho konika a myslela som, ze mi da niekto nejaky dobry typ na kadernicku.
sorry, mozno to nebol dobry napad. ja som naozaj chcela len poradit.
5. okt 2007 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
neber to osobne :wink: ja osobne som sa v tt bola strihat dva razy,raz to dopadlo dobre,druhy raz katastrofalne :angry: takze ja uz len do ba pojdem.. :wink:
5. okt 2007 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a skus sa opytat na teme trnavske mamicky :wink:
5. okt 2007 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam celkom dobre skusenosti s kadernictvom loreal v Arkadii, robia tam dve kocky Sasa a Sandra(Mirka nie je velmi dobra ), obe mi celkom vyhovovali, od Sasi mam strih od zaciatku juna, prestrihala ma a nechavam si narast dlhe a stale to ma tvar, nemusim ani doma saskovat s fenom. Aj melir mi urobila tak, ze teraz vobec nevadi, ako mi to odrasta :sunglasses:
6. okt 2007 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
súhlasím s barborkou, ja som tam bola tiež spokojná, dokonca som tam išla aj s malou, a jedna kočka ma strihala a druhá robila babysiterku :grinning:
7. okt 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj! Ked sme zili v TT (5 mesiacov sme uz mimo), tak sme chodili do Tesca. Je to tak drahsie, ale boli sme vzdy spokojni. Aj ja, aj manzel, aj deti. Teraz zijeme v NZ a mam tu super kamaratku, ktora striha bombovo. Mohla by za Tebou aj prist, ak by si chcela. Ale to len tak ...
8. okt 2007 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby super kadernictvo je na kricku v takej pasazi, ta pani sa vola marika a je uplne bombova.Mne robila vlasy aj na svadbu a bolo to super ma kadernictvo aj doma v modranke.Odporucam
8. okt 2007 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@didusiatko123 aké máš skúsenosti s COCO v trnave? dik
13. aug 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, ak niektorá ste mamička na materskej/rodičovskej dovolenke a robíte doma, tak Vám môžem dať inzerátik na moju stránku: http://www.mamavtrnave.estranky.sk/clanky/mamy-mamam/. :slight_smile:
17. sep 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No určite nenavštívte Kaderníctvo Zuzana na Jadernej v Trnave. Práve som sa tam chcela objednať a pani si ma zrejme s niekym pomýlila. Čo ale neospravedlňuje jej otrasné správanie. Nikdy viac! :angry: :angry: :angry:
30. júl 2014 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.mate niekto prosim skusenosti s kadernictvom LA VIE v trnave?dakujem
26. aug 2014 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladkaz1 Ahoj, vedela by si mi dať kontakt na Pani Mariku? lebo na ten kontakt, čo som našla na internete už volám 2 mesiace a nikto mi to neberie :(
14. okt 2015 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podľa mňa je v tt momentálne najlepší salón MHair na Pekárskej 26. Som tam veľmi spokojná, krásne prostredie, milý a šikovný kolektív. A výhoda je, že sa viem objednať online cez internet :slight_smile: Vážne skúste odporúčam. Kontakt tuším majú aj na mhair.sk
22. feb 2016 o 20:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@galka1985 ježiš len nie La vie :grinning: predražený salón, služby 0 bodov a prístup majiteľky čo som zažila otras... Bola som veľmi nahnevaná keď som zistila že moje foto je na ich FB stránke z nejakej skrytej kamery :-/ Nikto sa ma ani neopýtal či môžu dať moje foto na internet.
22. feb 2016 o 20:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..nakoniec som bola v Mhair , celkom fajn pristup, mila kadernicka, farba a strih- bola spokojna.pracuju s farbami Loreal , no nejak sa to rychlo vyzmyva :unamused:
29. feb 2016 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barborkau prosím ťa ako vyzerá Sasa? aby som vedela k nej isť na strih vlasov,, tiež potrebujem dáky dobrý strih a nechať si dlhé
1. apr 2016 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete prosím poradiť kaderníctvo v TT kde by vedeli zapliesť rasta copíky? Alebo nepletie niekto v okolí? Vďaka...
21. apr 2016 o 22:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladkaz1 prosím ťa kde v pasáži? vedla čo je predaj chleba? či Malý Rím, ako je Max?
24. máj 2016 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kali010 mne to zobrazilo že stránka sa nenašla, alebo je inde presunutá
24. máj 2016 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mozem doporucit kadernicky salon AS v aquapolise pri tescu, mam jemne a riedke vlasy a vykuzlila z nich uces nad ocakavanie, lahko sa upravuje a aj to dopre vypada :slight_smile:
9. jún 2016 o 16:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maca86 vdaka, a treba sa objednať? zájdem tam, tiež mám jemné vlasy
10. jún 2016 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isis234 naj je zavolat si podla MNA, niekedy tam nikto nie je, tak pre istotu
10. jún 2016 o 12:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maca86 to je ten salon v bizniss centre pri tescu?A je tam len jedna kadernicka ci viac a ceny ma ake?ďakujem
17. jún 2016 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska6666 ano v tom, ja som umytie strih a fukanie 15e
17. jún 2016 o 22:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maca86 posli foto :slight_smile:
18. jún 2016 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca86 čo majú drahý prenájom? prečo také ceny?
19. jún 2016 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok